Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Najtańsze 5 Mpix - LG KC550

Najtańsze 5 Mpix - LG KC550

LuiN 30 Maja 2008 20:10

0 0

lg kc550Na rynek brytyjski trafił właśnie telefon LG KC550 posiadający między innymi aparat 5 Mpix, akcelerometr i wyjście telewizyjne, sprzedawany w szokująco niskiej cenie 179,95 funtów.

LG stale umacnia swoją pozycję na rynku telefonów komórkowych. Pierwszy kwartał tego roku firma zakończyła większą sprzedażą niż Sony Ericsson. LG KC550 wprowadza nową jakość w kategorii telefonów ze średniej półki cenowej.

Telefon posiada 2,4-calowy ekran o rozdzielczości QVGA (320 x 240 pikseli), radio, wyjście telewizyjne, aparat fotograficzny 5 Mpix z autofokusem, stabilizacją obrazu, optyką Schneider-Kreuznach i funkcją SmartPic. Do tego dochodzą Bluetooth 2.0 z profilem Bluetooth Stereo, czytnik kart microSD i transmisja EDGE.

Miłośników mobilnych gier ucieszy bukiet 6 gier wykorzystujących wbudowany akcelerometr. Jakość rozmów poprawia technologia Voice Clarity.




LG KC550 zachęca do siebie także przeglądarką internetową wyświetlającą standardowe strony internetowe i ogromem obsługiwanych standardów serwerów email. Oprócz popularnych POP3 i SMTP pojawia się także wsparcie dla IMAP4 i serwerów Microsoft Exchange.

Wszystko to udało się zamknąć LG w atrakcyjnym wizualnie, rozsuwanym telefonie, który trafił na rynek w cenie poniżej 800 zł.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: LG, wł     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 0

    3. ~golfiarz  2008-05-30 20:50:51  host: systemy22.toya.net.pl

    Przy obecnym zasięgu umts w Polsce to raczej mała wada.

  • 0

    4.  2008-05-30 21:01:10

    Super telefonik. Jesli bedzie robil fotki podobne do Viewty to kosmos :)

  • 0

    5. ~jojo  2008-05-30 21:45:48  host: eeq140.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dokładnie r ja też nie mogę, po prostu NIE MOGĘ się przekonać do "rozsuwańców". Nie ma to jak telefon z klapką. ;-)

  • 0

    6. ~  2008-05-30 21:59:01  host: 82-173.espol.com.pl

    #5 z dwojga zlego wolalbym chyba slidera... moja ostatnia klapka poszla na czesci po tym jak wymiana tasmy od ekranu kosztowalaby mnie polowe wartosci telefonu...

  • 0

    7.  2008-05-30 22:00:38

    o bradzo interesujacy

  • 0

    8. ~as  2008-05-30 22:08:51  host: aaiy198.neoplus.adsl.tpnet.pl

    tani..

  • 0

    9.  2008-05-30 22:35:52

    Ohoho, to już coś :)

  • 0

    10. ~GND  2008-05-30 22:47:11  host: nat72.mia.three.co.uk

    Ciekawym i niedrogim modelem jest też kt520. 3Mpx , hsdpa3.6, dostępny za 99GBP w O2(czyli bez simlocka)...

  • 0

    11.  2008-05-31 09:07:14

    ~jojo - a ja jakośś ani do "rozsuwańców" ani do "klapkowców" nie mogę się przekonać ;-) Nie ma to jak standardowy "blok" ;-)

  • 0

    12. ~art  2008-06-02 04:14:31  host: ip-84.38.160.60.resman.pl

    no i kolejny sprzęt, który spowoduje panikę w Canonie i Nikonie, sprzedaż ich lustrzanek jest zagrożona, bo takie przecież brednie forsuje w swoich elaboratach pan LuiN... A Sigma czy Tamron pójdą "w skarpetach" ,skoro "judasz" w komórce to znakomity obiektyw...

  • 0

    13. ~miro  2008-09-10 11:57:28  host: 87-205-44-142.adsl.inetia.pl

    a da się w tym modelu zmieniać motywy ?? wie ktoś ?

  • 0

    14. ~kom  2008-09-10 12:02:51  host: 87-205-44-142.adsl.inetia.pl

    widzieliście ile 3ma bateria w tym telefonie ?? 150min rozmów a czas czuwania 270min !!!! PORAŻKA gorzej o 100% niż nokia 6300 którą się ładuje 2 razy dziennie

  • 0

    15. ~kachna1  2008-09-10 14:53:05  host: barzak.barzak.com.pl

    musze Cię poprawić KOM-max.czas czuwania tego telefonu to 270h a nie minut tak jak napisałeś!

  • 0

    16. ~;]  2008-10-10 17:12:37  host: achy237.neoplus.adsl.tpnet.pl

    całkiem całkiem

  • 0

    17. ~??  2008-11-04 11:46:36  host: abot196.neoplus.adsl.tpnet.pl

    da sie ten telefon kupic za zlotowke w play??

  • 0

    18. ~mikrob7  2008-11-06 00:12:24  host: dfw36.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nie wiem czy za zlocisza w play; ale za 199.00 w erze przy 25zl abonamentu!!

  • 0

    19. ~pa  2008-11-09 00:36:50  host: ip-91-192-3-247.techmedia.com.pl

    re.17 - w Play go nie bedzie nigdu bo fon nie ma 3g wiec jak ma tam zadzialas jak niema sieci? nie polecam testowalem -ten sprzet kiepska slyszalnosc i zasieg badalem 2 egzemplarze, co do reszty naprawde robi wrazenie duzy wyswietlacz ,czcionka ,bajery i aparat 5 ok lecz co ztego jak słabo slychac i mnuie nie slychac przez tego fona , podobnie jak w szajcungach a nawet gorzej.Prosze zwracajcie uwage na jakosc rozmow chba ze byly felerne moje 2 egzemplarze

  • 0

    20. ~anna  2008-12-23 10:16:50  host: host-81-190-200-130.gorzow.mm.pl

    mam ten telefon od 2 miesięcy, goroąco polecam! bateria długo trzyma , aparat mega, ogólnie plecam!

  • 0

    21. ~  2009-10-01 22:14:41  host: dynamic-78-8-20-121.ssp.dialog.net.pl

    mam rok i cool chodzi I KLAPKA SIĘ NIE OBRUSZAŁA CHOĆ DUŻO UŻYWAM

  • 0

    22. ~asik  2010-02-14 19:58:28  host: 87-88-n2.aster.pl

    Telefon jest prezentuje się supe, a ten 5 Mpix aparat to bardzo mocna strona tego modelu, z tego co wyczytałam ma tez bardzo pozytywne opinie

Dodaj swoją opinię