Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Najszybsza "neostrada tp" przyspieszyła w uplinku

Najszybsza "neostrada tp" przyspieszyła w uplinku

WitekT 26 Maja 2007 13:29

0 0
22. maja Telekomunikacja Polska zwiększyła prędkość neostrady tp 6 Mb/s w stronę od użytkownika, czyli uplink.

Prędkość zwiększono z 256 kb/s do 512 kb/s. Na razie nie wiadomo czy obejmie to także starych klientów i ewentualnie w jakim czasie te zmiany zostaną wprowadzone.

Zmiana ta będzie oznaczać także to, że przyspieszą oferty alternatywnych operatorów dla klientów TP oparte o bitstream access.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 28
  • 0

    9.  2007-05-26 15:41:56

    8: przy ADSL2+ dostaniesz w zwyklym ADSL upload jest max ~900 kbit

  • 0

    10. ~  2007-05-26 16:07:16  host: dkv96.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja mam 1MB/256KB i nie ma lepszej oferty (stosunek ceny do prędkości), no chyba, ze ktoś notorycznie ściąga duże pliki- ja nie :D

  • 0

    11. ~Wu  2007-05-26 16:49:10  host: 87-205-167-141.adsl.inetia.pl

    WitakT, popraw ten "uplink", powinno być upload :)

  • 0

    12. ~  2007-05-26 16:49:34  host: aacl121.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie dostaniesz, max to 1mbit ;-D Dopiero przy vdsl/2 mozna poszalec z wiekszym upem

  • 0

    13.  2007-05-26 21:13:19

    a ja mam 155 mbit lacze i place 35 zeta za miesiac:) niech sie TEPSA schowa :) lacze jest dzielona na ok 400 kompow wiec z www sciagam srednio po 2 mega....

  • 0

    14. ~elbinger  2007-05-26 21:46:05  host: acte95.neoplus.adsl.tpnet.pl

    sunwoj pisze prawde. tez mam "szostke" - od momentu kiedy tylko pojawila sie w ofercie tp i ode mnie caly czas bylo 512kbit. Mogliby zrobic "wysyl" megowy

  • 0

    15. ~noname  2007-05-26 23:22:30  host: edv161.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No, mi akurat zależy jaki jest upload (uplink też jest poprawną nazwą i nie czepiać się WitkaT w tej kwestii :) bo wysyłam w świat duże pliki np. ok. 100 MB i muszę czekać wieczność aż się przepchną. Dla wysyłających dane od siebie ma to duuuże znaczenie. IMO uważam, że tp powinna dawać uplink 512 kbit/s. już przy 2MB downlinku. Ale no cóż, może w dalekiej przyszłości, przecież cuda się zdarzają.

  • 0

    16.  2007-05-27 12:21:06

    "Upload" to jest czynność polegająca na wysyłaniu danych od użytkownika, odwrotność "downloadu" czyli ściągania. "Uplink" to łącze od klienta. Użycie słowa "uplink" wydaje się bardziej zasadne. Ewentualnie, mogło by być "maksymalna prędkość uploadu".

  • 0

    17. ~holie  2007-05-27 17:06:44  host: drd41.neoplus.adsl.tpnet.pl

    telekomunikacja to wielkie gowno

  • 0

    18. ~brt  2007-05-27 17:37:42  host: abun42.neoplus.adsl.tpnet.pl

    własciwie to chyba tylko potwierdzenie, bo uplink na neo 6bit już dawno oscylwoał w granicach 512. i to sprawdzone ;)

  • 0

    19. ~Bartek  2007-05-27 19:31:52  host: gdn114.internetdsl.tpnet.pl

    Ciekawe kiedy jakas obnizka cen???

  • 0

    20. ~ukenamuniu  2007-05-27 21:51:55  host: nat-go2.aster.pl

    brt #18: Tak, od jakiegoś czasu, w różnych obszarach sieci sprawdzano wpływ wyższych uplinków na inne usługi działające w tym samym kablu np. 20 parowym, przy różnym "obłożeniu" telefonią analogowa i ISDN, różną Neo oraz symetrycznym szybkim DSL. Interesujący był poziom przeników.

  • 0

    21. ~Piter  2007-05-27 22:49:03  host: chello087206164125.chello.pl

    Synchronizacja na modemie przy opcji Neo6Mb zawsze była 6144/640. Co innego upload, który jest przypisany do loginu. I domyślam się, że o to tu chodzi - tzn zwiększono z 256 na 512. Pozdr.

  • 0

    22. ~maniek  2007-05-27 23:02:41  host: gar182.internetdsl.tpnet.pl

    w Multimo 6Mbit też jest 512kbit uploadu

  • 0

    23. ~pezz  2007-05-28 01:45:23  host: ip-2-134.gemini.net.pl

    TP ma tylko jedną zaletę... jest wszędzie... innych zalet BRAK !

  • 0

    24. ~seatwrc  2007-05-28 07:19:57  host: 212.184.247.124

    Może i wszędzie jest ale u mnie może mi udostępnić tylko 128

  • 0

    25.  2007-05-28 12:16:35

    a ja czekam, az przyspiesza upload/uplink na DSL w zamian za to, ze nie rozwiazalem umowy w kwietrniu...

  • 0

    26. ~noname  2007-05-28 19:43:00  host: egv236.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Aktualne promocje MegaInternet kończą się z dniem 31.05. Ciekawe czy zrobią "przedłużkę" czy cuś nowszego czyt. lekko podretuszowanego, bo niczego innego to nie ma się co spodziewać (trzeba zarobić na strajki w FT bo tam jakoś nie chcą pracować za pół darmo).

  • 0

    27. ~GreaTskY  2007-05-30 22:00:20  host: abux239.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czyli nic nowego, na 6MB zawsze miałem upload w granicach 65KB/s, na stronie było napisane że jest 256 ale w rzeczywistości tak nie, szkoda bo mogli by dać UPA 1MB/s ;/

  • 0

    28. ~AnikA  2007-06-10 09:18:11  host: dzz58.internetdsl.tpnet.pl

    Ad. 27. GreaTskY: 65KB/s to w rzeczywistości 512 Kb/s, czyli więcej niż 256...

Dodaj swoją opinię