Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Najprostszy myPhone "wRodzinie"

Najprostszy myPhone "wRodzinie"

WitekT 21 Lipca 2009 17:28

0 0

myphone 1050Operator MVNO wRodzinie wprowadził do sprzedaży telefon myPhone 1050 simply. Telefon z dużymi przyciskami i czytelnym wyświetlaczem, znalazł się w ofercie sieci 18. lipca.

Wprowadzenie tego modelu do naszej oferty to kolejny krok, którego celem jest oferowanie rozwiązań ułatwiających naszym odbiorcom korzystanie z telefonii komórkowej- mówi Grzegorz Tomczyk, wiceprezes CenterNetu.

Telefon wraz z ofertą wRodzinie dostępny jest w nowootwartych punktach sprzedaży telefonii komórkowej wRodzinie oraz za pośrednictwem infolinii wRodzinie.




Szerzej o ofercie wRodzinie pisaliśmy w tej wiadomości, wygląd startera pokazywaliśmy w tej wiadomości.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: myPhone     

Dodaj do:
w sumie: 38
  • 0

    19. ~wilku  2009-07-21 19:27:35  host: host-81-190-47-145.lodz.mm.pl

    a krusell prokrowce juz robi na nie ? hehehe

  • 0

    20. ~wilku  2009-07-21 19:29:16  host: host-81-190-47-145.lodz.mm.pl

    o zesz w pytake to kosztuje 289-300 na allegro no ludzie.....

  • 0

    21.  2009-07-21 19:34:19

    no full-wypas wersja, zamienię moją Omnię na to cudo, ktoś chętny??? (powyższa wypowiedź autora nie jest oferą w rozumieniu art 66 KC :)))

  • 0

    22.  2009-07-21 19:38:19

    21 - lata i wzrok się psuje wtedy nie ważne jest "milion bajer pod blokiem"...

  • 0

    23. ~  2009-07-21 19:46:57  host: staticline13501.toya.net.pl

    3 synu czy wiesz co piszesz jak się wychowałeś w rodzinie sowiecko-żydowskiej to miej to dla siebie a nie upubliczniaj się z tym bo to wstyd dla kraju

  • 0

    24. ~DARO  2009-07-21 19:52:02  host: 83-238-74-63.ip.netia.com.pl

    OSZTY .... URWIESZ MNIE OD INTERNETU KABEL ...

  • 0

    25. ~bulaziom.net  2009-07-21 19:55:26  host: 78.8.106.127

    Ile dni będzie trzymać bateria w takim telefonie? Ekranu to nie ma prawie w ogóle, gier, mp3, 3G też... a akumalator ma więcej mAh (1150!) niż te w fonach które mają te wszystkie bajery.

  • 0

    26.  2009-07-21 20:18:32

    25. przy małym użytkowaniu, czy od czasu do czasu zadzwonienia do RM, to wytrzyma może 2 tygodnie.

  • 0

    27. ~miliard  2009-07-21 20:43:01  host: 83.1.168.92

    Ciekawe jakie będą telefony kiedy my będziemy na emeryturze. Pewnie nasze wnuki będą z nas zlewać tak jak my teraz z tego telefonu.

  • 0

    28. ~  2009-07-21 20:50:43  host: nat-moc7.aster.pl

    ja nie rozumiem po co o tym pisac; przeciez przetarg dla centernetu zostal dzis uniewazniony przez sad....

  • 0

    29. ~mirekb  2009-07-21 21:19:37  host: inet20909nc-0.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    wyniki góra za rok pokażą 1milion.to dobra oferta dla wybranej grupy.niektorzy tej prostej zasady nie przyjmują do wiadomosci,ale widac tak musi byc.starter zakupie po 1 ;-)

  • 0

    30.  2009-07-21 21:27:38

    Ha, pisałem już wcześniej że ten model myphone powinien być dostępny w ofercie wRodzinie - i proszę, mówisz, masz... ;)

  • 0

    31. ~mirekb  2009-07-21 21:45:55  host: inet20909nc-0.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Serwer: http://www.speedtest.pl Twój adres IP: 213.158.196.88 Download: 91 kbps (11.4 KB/s) Upload: 60 kbps (7.5 KB/s) Data: 21.7.2009, 21:44:45...2bts:1 1km od domu,2bts 2km..czy to normalne wg was??

  • 0

    32. ~nick  2009-07-21 22:14:34  host: brr198.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A gdzie aparat 12Mpix?

  • 0

    33. ~pussycat  2009-07-21 23:07:51  host: 74-moc-1.acn.waw.pl

    do bulaziom, no bateria zapewne bardzo dlugo trzyma w tym modelu myPhone'a, skoro maja 1150 mAh. Spytam swojej babci i napisze Wam tutaj, bo ona juz ma ten telefon z tym, ze nie z sieci ojca rydzyka. gdzies w sieci widzialem porownanie do maxcom'a i myPhone wyszedl duzo lepiej...

  • 0

    34. ~  2009-07-21 23:15:33  host: ddq130.neoplus.adsl.tpnet.pl

    33. MaxCom ma podstawkę i jest bardziej zbliżony do stacjonarki.

  • 0

    35. ~sonczers  2009-07-21 23:21:19  host: 74-moc-1.acn.waw.pl

    ale MaxCom jest wzkonanz y materialow gorszej jakosci z tego co wiem. No i osobiscie swojej babci wolalem kupic myPhone 1050, poniewaz ma przycisk SOS, a wole aby byl taki przycisk niz podstawka

  • 0

    36. ~  2009-07-21 23:33:28  host: ddq130.neoplus.adsl.tpnet.pl

    34. Obydwa telefony to szajs, a ceny porażają. Jak zejdą do 200PLN może kupię. Jak będą za 150PLN biorę w ciemno.

  • 0

    37. ~lE  2009-07-22 09:15:11  host: 188.33.42.130

    D0 34. A po co masz kupować skoro mówisz, że to "szajs"?

  • 0

    38. ~grinczu  2009-07-30 22:06:46  host: tor-proxy.robert-marquardt.com

    akle ten MaxCom jest zrobiony ze slabej jakosci tworzywa... porownajcie sobie przykladowo z myPhonem, ktory dorownuje jakoscia z najlepszymi firmami a cenowo jest rewelacyjny

Dodaj swoją opinię