Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Najpopularniejszy dzwonek w Polsce

Najpopularniejszy dzwonek w Polsce

WitekT 22 Marca 2006 12:08

0 0
Według danych Wapstera, dostawcy komórkowych tapet, dzwonków i gier, utwór duetu Kalwi & Remi Explosion jest najpopularniejszym dzwonkiem w Polsce.

Jak podaje wydawca Kalwi & Remi, wytwórnia My Music, fenomen dzwonka tkwi w tym, iż cieszy się on popularnością już prawie rok. Dzwonek Explosion wyprzedził dzwonki z melodiami z utworów takich artystów, jak Kombii, Virgin, Eminem czy Monika Brodka.


Źródło tekstu: onet.pl     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 0

    1. ~Misio  2006-03-22 12:27:53  host: ip-83-238-42-140.netia.com.pl

    Ten szajs? Dżizas, ludzie to mają gust. 8-0

  • 0

    2.  2006-03-22 12:28:27

    Szajs?
    Niezapomniany przebój mieleńskich dyskotek :)

  • 0

    3.  2006-03-22 14:20:53

    bez obrazy,ale popieram zdanie "Misia".Może popularność ma ten utwór wśród ludków słuchających tego typu muzyki...wątpie jednak żeby dzwonek owego utwóru był nawet w pierwszej piątce...
    PS. Ciekawe jaki okres był brany pod uwagę przy tego typu statystykach, bo napewno nie jeden rok, a jeśli tak to co z dzwonkami SzalonejŻaby??!! :->

  • 0

    4.  2006-03-22 14:24:30

    aha zapomniałem dodać...może to kampania reklamowa??
    Jeśli tak to mówię Wam wszystkim że w firmie XXX najlepiej sprzedającym się dzwonkiem jest: Bayer Full-Majteczki w kropeczki ;-)

  • 0

    5.  2006-03-22 14:53:51

    Ja tam sobie ustawiłem na dzwonek jakieś stare, dobre mp3 ;-))

  • 0

    6. ~  2006-03-22 15:56:59  host: dqk223.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a ja tam nie wiem jak nawet leci ten Kalwi & Remi i się cieszę... :D

  • 0

    7. ~Tomek960  2006-03-22 16:22:36  host: aou82.internetdsl.tpnet.pl

    Dzwonki szalonej żaby to pewnie na Jambie beda popularne :D

  • 0

    8.  2006-03-22 16:27:58

    Polecam ten dzwonek i mp3 troche może mi się znudził ale lubie go posłuchać

  • 0

    9.  2006-03-22 18:01:30

    yyyy a co to za jeden? :/

  • 0

    10. ~  2006-03-22 20:31:47  host: abua244.neoplus.adsl.tpnet.pl

    można stwierdzić jedno: ludzie mają w łepetynach na....

  • 0

    11.  2006-03-22 20:48:56

    Sam masz nasrane. Ciekawe czy jak jestes na dyskotece to ne tanczysz przy Explosion! Tyle ze pewnie nawet niewiesz jak to leci....

  • 0

    12. ~ukropp  2006-03-22 21:48:52  host: aasl185.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no wlasnie posluchalem tego cuda... coz mozna powiedziec - kultura masowa ma swoje prawa :P
    wystarczy spojrzec na najlepiej sprzedajace sie plyty w zeszlym roku - crazy frogg hits, itp...

  • 0

    13. ~qrin  2006-03-22 21:56:42  host: 088156023186.ols.vectranet.pl

    Cóż... z WapStera pochodzi dość znikoma część dzwonków, które dźwięczą w naszych komórkach. Ja osobiście polecam sztandarowy dzwonek Motoroli - Hellomoto. Chociaż mam Nokię, pobrałem sobie ten dzwonek [legalnie i za free] i do dzisiaj kiedy ktoś do mnie dzwoni mało co się nie przewracam ze śmiechu :D

  • 0

    14.  2006-03-22 23:59:38

    qhcik nie no... jak by to byl jakis shit hopowy kawalek to tak... wszystko gites... ps shit hop to nawet nie jest muzyka :/ od kilku lat jest boom na to cos.. jeszcze niedawno nic o tym nie bylo slychac, a teraz wlaczysz radio i wszedzie gadanie. 99% tego czegos to jest komercja.

  • 0

    15. ~faflunin  2006-03-24 16:37:44  host: blv81.neoplus.adsl.tpnet.pl

    beznadzieja....

  • 0

    16. ~benia  2006-03-25 09:16:10  host: s183pc138.mmj.pl

    jest to zajebisty kawałek nie wiem czemu połowa z was się go czepia ten kawałek ma u mnie 100%

  • 0

    17.  2006-03-29 13:30:55

    zajebisty słyszego w wildze

  • 0

    18. ~...............  2006-03-29 13:31:27  host: cff203.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jak tu wszedłem to nawet nie znałem takiego tytułu i wogóle tej piosenki. Oczywiście zaraz sobie ją ściągłem i posłuchałem i.... taka beznadzieja ze szok,poprostu dno.Może dlatego tak uważam że nie lubie takiej muzyki ale nie ma co to "Explosion" to poprostu lipa....

  • 0

    19.  2006-03-29 14:28:28

    slaby ten dzwoneczek... 'dodupny' wrecz... ja tam lubie "NYC" z SE :)

Dodaj swoją opinię