Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Najnowsze patenty Microsoftu zdradzają działanie aparatu w zginanym smartfonie

Najnowsze patenty Microsoftu zdradzają działanie aparatu w zginanym smartfonie

Isand 10 Grudnia 2017 22:33

3 0

majkurosoftu

W najnowszych patentach Microsoftu można dostrzec zasadę działania aparatu w nadchodzącym smartfonie Amerykanów. Oczywiście, o ile taki faktycznie się pojawi.

O Surface Phone/Surface Mobile słyszymy co jakiś czas. Urządzenie jest trochę jak Yeti - ktoś coś widział, ktoś coś słyszał, ale nikt nic nie wie. Urządzenie ma się jednak nazywać Andromeda (o czym pisaliśmy już wcześniej). W nowych patentach widzimy, że aparat w Andromedzie miałby zmienne pole widzenia. Zależałoby ono od tego, czy urządzenie jest akurat złożone czy też rozłożone.
To rozwiązanie eliminowałoby ograniczenia wynikające z obudowy urządzenia. Widzimy opis produktu, w którym jedna część posiadałaby sensor, a druga układ optyczny o mniejszym polu widzenia niż sensor. Po złożeniu można przybliżyć obraz bez utraty jakości. Nowe rozwiązanie miałoby funkcjonować również w przypadku tabletów i laptopów.

Zobacz: Andromeda - czyli Microsoft też chce mieć swój smartfon ze zginanym ekranem

Źródło tekstu: neowin, wł     

Dodaj do:

Tagi: microsoft | zginane smartfony

w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-3-15.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy masz antywirusa w swoim telefonie?

Nastolatki zabezpieczają się, a Ty chronisz się przed wirusami?

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet