Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Najlepszy androidowy odtwarzacz wideo teraz za 50 gr

Najlepszy androidowy odtwarzacz wideo teraz za 50 gr

LuiN 3 Maja 2017 09:39

8 4

mx player

W ramach cyklu Okazja tygodnia w sklepie Google'a można teraz kupić najlepszy odtwarzacz wideo dla Androida w cenie 50 groszy zamiast 26 zł.

Mowa tutaj oczywiście o aplikacji MX Player w wersji Pro - pozbawionej reklam i o rozszerzonej obsłudze kodeków. Aplikacja jest najlepszym odtwarzaczem wideo, jaki kiedykolwiek trafił pod Androida - dzięki niej odtworzymy filmy w formatach, o których zgodności zapomniał producent telefonu.

To właśnie autorzy MX Playera jako pierwsi wprowadzili obsługę gestami, za sprawą której przesuwając palcem po bokach ekranu dostajemy regulację głośności i jasności ekranu, bez konieczności wchodzenia w jakiekolwiek ustawienia. Teraz jeden za drugim rozwiązanie to kopiują producenci telefonów.

mx player




12 obsługiwanych formatów napisów to z kolei gratka dla osób, które niezbyt dobrze władają językami obcymi. Napisy możemy przy tym właściwie dowolnie spersonalizować i otwierać również z innych katalogów, niż ten, w którym znajduje się film.

Dźwięk AC3? Nie ma problemu. O ile konkurencyjne aplikacje i te preinstalowane w smartfonach przeważnie nie radzą sobie z dźwiękiem Dolby, o tyle już MX Player bez problemu uruchamia takie filmy z dźwiękiem.

Sprzętowe dekodowanie filmów w połączeniu ze wsparciem dla pracy wielordzeniowej (jedyna aplikacja na rynku) sprawiają, że płynne odtwarzanie filmów wysokiej jakości dostępne jest nie tylko na najnowszych telefonach, ale i na wieloletnich urządzeniach. Jednocześnie lekki silnik aplikacji pozwala wydłużyć czas pracy urządzenia podczas oglądania filmów względem preinstalowanego odtwarzacza

Co więcej, program obsługuje pluginy i jest stale rozwijany (w redakcji korzystamy z niego od wielu lat). Raz zakupiona aplikacja nie zginie na naszej liście zakupów, lecz będzie w użyciu przez lata.

Aplikację pobierzecie za 50 gr pod tym adresem.

Źródło tekstu: Google, wł     

w sumie: 76
  • 2

    74.  2017-05-04 09:23:27

    @73, Albo dla osób dużo podróżujących. Aplikacja działa też rzecz jasna na tabletach. No ale skoro piszesz z Opery Mini, to pewnie patrzysz na świat przez 2,4-calowe okienko, w którym film się średnio zmieści.

  • -2

    75. ~  2017-05-04 09:51:12  host: a02-07-07.opera-mini.net

    74, wyobraź sobie, że jest coś takiego jak opera turbo i w tej chwili patrze przez 26" ale skoro tzw. techniczny pewnie o tym wiesz. Poza tym nie sil się na złośliwości, bo zwyczajnie to nie przystoi adminowi. Mam prawo wyrazić swoją opinie a ty nie nadymaj się jak nastolatek ponieważ inaczej myślę niż ty.
    Niestety po odejściu Witka poziom merytoryki piszących redaktorów spada w zawrotnym tempie. Na każde opinie nie pasujące do twojego postrzegania będziesz odpowiadał? :)

  • 2

    76.  2017-05-04 09:58:11

    @75, Ależ oczywiście, że masz prawo do wyrażania swojej opinii, ale dlaczego od razu musisz obrażać użytkowników aplikacji, która pobrana została przez setki milionów osób na całym świecie? To, że sam nie oglądasz filmów na urządzeniach mobilnych, nie czyni Cię w niczym lepszym. Może to właśnie osoby, które nie oglądają mobilnie to "dzieci i osoby z bardzo ubogim życiem prywatnym, żyjące w świece portali społecznościowych itp. i samotne w życiu osobistym". Takiego poziomu "meryroryki" oczekujesz?

  • -4

    77. ~  2017-05-04 10:02:53  host: a02-07-07.opera-mini.net

    76, tak jak napisałem, po odejściu Witka poziom merytoryki redaktorów jest na równi pochyłej a każdym kolejnym swoim komentarzem tylko to potwierdzasz. Mentalność nastolatka.
    Absolutnie nie żałuję, że uruchomiłem adblocka.
    Daruj sobie odpowiedzi na mój komentarz. Szkoda robić śmietnik pod i tak nieciekawym newsem.

  • 1

    78.  2017-05-04 10:28:34

    @77, Może kiedyś jeszcze dorośniesz do mobilnego wideo. Pozdrawiam.

  • 1

    79. ~  2017-05-04 10:42:06  host: 77-254-40-43.adsl.inetia.pl

    @77 Jak tam w Play? Juz sa zwonienia, czy dopiero zaczynaja sie przymierzac? Widze stres i nerwy w Twoich wypowiedziach.

  • -3

    80. ~  2017-05-04 11:32:41  host: user-94-254-225-41.play-internet.pl

    @78, może kiedyś jeszcze dorośniesz do funkcji redaktora.
    Kiedyś w to nie wierzyłem ale Telepolis trzymał tylko Witek, reszta to taki kwiatek do kożucha, metrykalnie dorośli a mentalnie w świecie gimnazjalnych zabaw i intryg.

  • 2

    81.  2017-05-04 12:34:09

    @80, No cóż, przynajmniej nie ma zarzutów o stetryczenie. Miłych poszukiwań alternatywnych serwisów człowieku o "bogatym życiu prywatnym".

  • 1

    82.  2017-05-04 12:49:02

    LuiN - jakiego poszukiwania? On przecież włączył adblocka...

  • 2

    85.  2017-05-04 16:01:23

    @81 Ja LuiN już szczerze to rzadko komentuje bo cokolwiek człowiek napisze to znajdzie się taka właśnie żmija co nagle stwierdzi, że coś jest dla ludzi takich a nie innych. A to, że jestem debilem bo płacę abonament albo, że mam taki telefon a nie inny to też źle. A teraz jak ktoś ogląda film na tablecie to jest dzieckiem i ma ubogie życie prywatne. No q..wa. A jak trzymam telefon w lewej ręce to nie chodzę do kościoła??? I co jeszcze? Ja na waszym miejscu pozwoliłbym komentować tylko zalogowanym użytkownikom. Może nie usunie to problemu ale przynajmniej można takiego osobnika 'wylogować' :)

  • 0

    86.  2017-05-04 16:40:13

    @JackLondon - Niewykluczone, że do tego to się sprowadzi. A teraz mam nadzieję, że już na spokojnie wrócimy do tematu wiadomości.

  • 0

    87.  2017-05-04 17:01:03

    85). Nie przestawaj pisać z winy tych trolli - olewaj, pisz swoje.
    Ja nawet jak nic nie napiszę, to i tak na mnie psy wieszają
    :-D :-D :-D

  • 2

    88.  2017-05-04 18:06:46

    Dobra. To wracając do tematu. 50gr można dać. Ja osobiście używam Kodi. I na tablecie i na PC. Odtwarzacz Kodi działa jak dla mnie ok. Transkoduje w locie np. DTS HD do AC3. Dość przydatne jak ktoś ma amplituner 5.1 i nie rozumie on kodeków HD. MX ma za to dużą przewagę jeśli chodzi o sterowanie. Kodi np. przesunięcie czegokolwiek działa w ręcz do d..py. Ale za to Kodi nadrabia nieskończoną liczbą wtyczek i tym, że kataloguje nam to co mamy na dysku i ściąga np. okładki, napisy samoczynnie. 26zł to bym nie dał za MX ale za 50gr to sobie kupię. A co! Kto bogatemu zabroni :)

  • 0

    89. ~  2017-05-04 18:11:05  host: user-94-254-177-39.play-internet.pl

    Faktycznie vlc wystarcza. Zainstalowałem pierwszy z góry http://tlp.is/ddb i na p8 lite wszystkie filmy zaczęły się odtwarzać :-)

  • 0

    90. ~  2017-05-04 18:20:07  host: user-94-254-177-39.play-internet.pl

    Jest jeden problem vlc odtwarza filmy z videorejestratora ale te filmy zacinają się.

  • 0

    91. ~gagi  2017-05-04 19:09:58  host: n14-04-05.opera-mini.net

    Mam pytanie? Istnieje na androida lub na win mobile możliwość oglądania yt przyśpieszonego tak jak na komputerze. Pytam bo mam symbiana. Wolałbym windowsa jak coś.

  • 0

    92. ~Crismon  2017-05-04 22:41:23  host: w3cache2.cyfrowypolsat.pl

    @91 O jakie dokładnie przyspieszenie chodzi? Jakbyś dokładniej opisał co chcesz osiągnąć to może udało by się pomóc :)
    Swoją drogą piszesz, że masz symbiana czyli system wymarły ale według mnie jeden z lepszych na jakich pracowałem. Jeśli mogę zapytać na jakim sprzęcie używasz tego systemu?

  • 0

    93. ~gagi  2017-05-05 09:21:11  host: n12-02-08.opera-mini.net

    @92 Dzieki za zainteresowanie. Chodzi mi o przyśpieszone odwarzanie np. x1.5 x2 identycznie jak jest to w windows na komputerze opcja pod trybikem. Sprzet mam stary jeszcze symbian^2. Dzieki za odp.

  • 0

    94.  2017-05-05 23:00:12

    Niestety nie znam takiej apki na andka. Ja używałem symbiana na N70 i 5800 oraz na N8.

  • 0

    95. ~LambertPhong  2017-05-11 23:13:17  host: ate236.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @92: Na Windows 10 Mobile jest dostępna świetna aplikacja MyTube, tam też możesz zmieniać prędkość odtwarzania

Dodaj swoją opinię