Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Najcieńszy na świecie Samsung

Najcieńszy na świecie Samsung

WitekT 9 Maja 2006 16:01

0 0

Samsung przedstawił pierwszy telefon z planowanej serii superpłaskich urządzeń mobilnych. Zaprezentowany po raz pierwszy na wystawie Sviaz ExpoComm 2006 w Moskwie Samsung SGH-X820 ma najcieńszy na świecie profil — zaledwie 6,9 milimetra.

X820 waży 66 gramów i ma grubość 6,9 mm. Wyjątkową wytrzymałość i lekkość uzyskano dzięki zastosowaniu tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym. Szczególne chwile można utrwalić za pomocą aparatu fotograficznego o rozdzielczości 2 Mpix. Można także przeprowadzić prezentację, zapisaną w dowolnym formacie, korzystając z przeglądarki dokumentów i wbudowanego wyjścia TV. Szeroki ekran zapewnia komfortowe przeglądanie informacji oraz łatwy i wygodny dostęp do wszystkich funkcji telefonu.
SGH-X820 zadebiutuje w tym miesiącu na rynku rosyjskim, a następnie zostanie wprowadzony na rynek europejski.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Samsung SGH-X820 w katalogu.

Źródło tekstu: Samsung     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1. ~gacek  2006-05-09 17:14:15  host: cz186.internetdsl.tpnet.pl

  Tytuł troche mylący, ponieważ myślimy czytajac go o najcienszym samsungu, a nie telefonie.. gdyby zmienić na Samsung najcienszym telefonem na świecie było by lepiej :)...

  A telefon bardzo fajny.

  Teraz już nie mogą zmniejszać telefonów na wysokości bo już mniejsze były by nie praktyczne to robią tearz cienkie telefony.

 • 0

  2.  2006-05-09 18:15:45

  Fajny telefon ale jak narazie za mało danych ,być może będzie lepszy niż Motorola v 6 :) Tak ,ktoś mógłby pomysleć ,że jest najgorszy(najcieńszy) WitekT,zmienisz trochę ten tytuł?:)

 • 0

  3. ~Dina  2006-05-09 23:32:39  host: p01-14.opera-mini.net

  Ja skojarzyłam prawidłowo. :P

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-91-16-95.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.