Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Najbliższy weekend też darmowy w POP-ie

Najbliższy weekend też darmowy w POP-ie

WitekT 17 Maja 2005 19:02

0 0

W sieci Idea w dniach 21-22. maja dostępna jest specjalna promocja Ekstra Darmowy Weekend w ofercie bezabonamentowej Idea POP.

Aby skorzystać z tej specjalnej promocji w taryfie Nowy POP wystarczy:
kupić doładowanie Idea POP o wartości 50 zł (karta zdrapka lub wydruk z terminala płatniczego, który znaleźć można w każdym punkcie sprzedaży sieci Idea oraz wielu innych często odwiedzanych miejscach takich jak kioski, stacje benzynowe, hipermarkety, itp.),
w dniach 16-20. maja doładować konto wysyłając 14-cyfrowy kod doładowujący z karty lub wydruku z terminala pod numer 1122 (koszt standardowego SMSa).

Uwaga! Nie należy doładowywać konta swojego telefonu pod *111. Promocja dotyczy tylko doładowania o wartości 50 zł i zadziała tylko wtedy, gdy kod doładowujący zostanie wysłany pod numer 1122!

Darmowy Weekend w Idea POP rozpoczyna się w sobotę 21. maja o godzinie 00:00 i kończy w niedzielę 22. maja o godzinie 24:00.




Kwotę 50 zł, którą użytkownik Idea POP doładował konto wykorzystuje dowolnie - na rozmowy i SMSy - a całkowicie darmowy weekend (21-22. maja) otrzymuje dodatkowo!

W okresie darmowego weekendu uczestnik tej promocji rozmawia w sieci Idea zupełnie za darmo, nawet wtedy, jeżeli wcześniej zdążył już wykorzystać środki z konta.

Opłaty za SMSy oraz pozostałe usługi dostępne w taryfie Nowy POP pozostają bez zmian.

Z promocji Darmowych Weekendów może skorzystać każdy kto jest użytkownikiem oferty Nowy POP lub w najbliższych dniach (16-20. maja) zakupi zestaw startowy lub zestaw z telefonem. Każdy użytkownik poprzednich planów taryfowych POP może skorzystać z opisanego powyżej sposobu doładowania i w ten sposób zostanie automatycznie przeniesiony do Nowego POPa i wówczas będzie mógł skorzystać z Darmowych Weekendów.

Źródło tekstu: Idea     

Dodaj do:
w sumie: 10
  • 0

    1. ~ksad  2005-05-17 21:23:13  host: dial-620.zgora.dialog.net.pl

    ...a tak a propos: ten pop to jakaś ciekawa spraw(k)a Idei: niedawno uruchomiona usługa o nazwie Jedna Idea na Kartę, choć bliźniacza w stawkach i rozwiązaniach systemowych, nie zawiera żadnych zniżek, proponowanych pop'akom, w tym także darmowych weekendów.

  • 0

    2. ~stz  2005-05-17 22:47:00  host: dti227.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Najbliższy weekend też darmowy w POP-ie. Przeczytałem tylko ten nagłówek, ale już się domyślam, że za darmo tylko do Idei.

  • 0

    3. ~ehmm  2005-05-17 22:53:00  host: 212.244.115.33

    ja tam mam starą idee - mogę teoretycznie skorzystać - ale puki co nie mam nic na koncie - więc nie skorzystam (poza tym czekam aż w idei, darmowe weekendy będą obejmowały nie tylko rozmowy telefoniczne i smsy wewnątrz idei ale także będą obejmowały darmowe rozmowy np na telefonie stacjonarną.. - oo - to będzie oferta..:))
    A na razie szkoda mi tych 60zł na kartę (najpierw musiałbym zadzwonić by mieć 10zł i z tego wysłać smsa na nr 1122 (który ileś tam kosztuje (1,22zł??) - no - ja puki co nie mam nic na koncie ale nr ważny mam jeszcze przez 268dni - poza tym mam ere za 30zł miesięcznie i w tym 2000min gratis w abonamencie..(ale jak kiedyś idea pop wymyśli naprawdę coś ciekawego - to może dam się skusić..:)) - pozdr

  • 0

    4. ~pitus  2005-05-18 09:01:00  host: w3cache.ino.tvknet.pl

    to co robi idea w nowy popie dlamnie to jest bzdura darmowy sobota i niedziela ale to darmowe kosztuje 50 zl mam nadzieje ze bedzie ten 4 operator i pokaz idei na czym polega promocja

  • 0

    5. ~UWG_Rysiu  2005-05-18 10:27:00  host: gatetk.biezanow.net

    pitus gdybyś miał chociaż troche inteligencji to nie zjeżdżałbys idei odrazu bo niektórzy jadą po idei to ty też musisz nie mając powodu ?? nie kosztuje to 50 złotych bo te 50 złotych masz do wykożystania więc nie wiem o co ci chodzi :| chyba za darmo ot tak ci nie dadzą rozmów za darmo w popie ?? :|

  • 0

    6. ~ehmm  2005-05-18 10:48:00  host: 212.244.115.33

    myślę, że Pitusiowi (i mnie też - nie ukrywajmy) m.in. o to chodzi - jak darmowe to darmowe - to dlaczego mam kupować kartę za (i to liczy się tylko na pare dni przed weekendem) 50zł, a rozmowy są darmowe tylko wewnątrz idei? - a nie tak, jak przezwyczaili nas już do tego operatorzy, rozmowy są albo gratis albo tańsze(ta opcja bydaje mi się mocno kombinowana - to już nie mogą nam dać na stałe rozmowy za 30 czy 40gr za min(np do danej szieci i na stacjonarne..?, już by było taniej, a na pozostałe(konkurencji, mogli by ewentualnie pozostawić drożej(co i tak mi się nie podoba..), a nie brać za usługę iluś tam minut tańszych 6 czy 12 zł - i wielka mi tu promocja...:((), zarówno do sieci danej telefonii komórkowej jak i na numery stacjonarne...
    A tutaj - damowy weekend w popie = min 50zł wydatkw na kartę + darmowe rozmowy i smsy tylko wewnątrz idei:((

  • 0

    7. ~ehmm  2005-05-18 11:01:18  host: 212.244.115.33

    ehmm - wiem że się czepiam, ale znajomych z idei jest coraz mniej - i co mi z darmowych rozmów i sms'ów z idei - będę dzwonił sam do siebie..??
    A tak - to telefony stacjonarne poozostały jeszcze u paru osób...
    Jednak co do nowego operatora - to niestety nie mam wiele złudzeń, jeśli Netia w UMTS będzie bez Hunchinsona, to wiele nie zdziała na naszym rynku, niestety..:((
    i na super tanie rozmowy, pół darmowe abonamenty, czy tanie telefony jednak bym nie liczył..:((
    A pewnie UMTS na naszych starszych poczciwych telefonach komórkowych nie będzie działał..
    :((
    Ehmm

  • 0

    8. ~no name  2005-05-19 11:34:00  host: 80.48.227.115

    IDEA robi te promocje żeby zatrzymać kliętów. Jednak nie robi tego obniżeniem kosztów na zawsze a kusi chwilowymi promocjami. Co do darmowych SMSów w ten weekend to ich oferta nie obejmuje. W POPie trzyma mnie ten niebywale długi okres karencji wynoszący 365 dni. W porównaniu z innymi ofertami cenowymi pre-paid, POP jest na końcu. SIMPLUS przebija zniżkami na połączenia i SMSy do 7 wybranych osób (dla mnie wystarczy). ERA tak tak oferuje pakiety minut i SMSów które nie posiadają terminu ważności, a połączenia można wykonywać na ERE, HEYAH i stacjonarne (Szkoda że to tylko promocja). SAMI SWOI rewelacyjna cena 72 gr/min do wszystkich sieci i 24 gr/min do SAMI SWOI i stacjonarne. No i jeszcze HEYAH. To odrazu widać że POP wcale nie jest konkurencyjny. Ludzie kupują POPy bo logo jest modne i "fajnie być w popie". Łapią się na reklamówki.

  • 0

    9. ~pitus  2005-05-19 21:05:00  host: w3cache.ino.tvknet.pl

    te darmowe sobota i niedziela to beznadzieja najlepsza jest jedna idea na karte

  • 0

    10. ~:D  2005-05-26 14:27:00  host: doj190.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ERA RZADZI!!!!

Dodaj swoją opinię