Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nagrody w Play za Fantę lub Sprite

Nagrody w Play za Fantę lub Sprite

Ringu 2 Maja 2011 18:22

0 0

Od 4. maja Play i Coca-Cola startują z nową promocją - dowiaduje się TELEPOLIS.PL. Za wysłanie kodu spod nakrętki napojów Fanta lub Sprite można otrzymać jedną z dwóch nagród gwarantowanych - doładowanie konta w Play lub pre-paidowy zestaw startowy.

Promocją objęte są specjalnie oznaczone, półlitrowe butelki napojów Sprite i Fanta (cytrynowa i pomarańczowa). Po zarejestrowaniu kodu spod nakrętki (poprzez wysłanie SMS-a lub wpisanie kodu na specjalnej stronie internetowej) można otrzymać jedną z dwóch gwarantowanych nagród:




Doładowanie konta w Play o wartości 2 zł, które można wykorzystać na połączenia głosowe, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci (bez transmisji danych, usług premium, roamingu i połączeń międzynarodowych). Bonus jest ważny 30 dni i nie przedłuża ważności konta. W ciągu miesiąca jeden numer może być w ten sposób premiowany maksymalnie 8-krotnie.

Starter Play Fresh z usługą darmowych rozmów i SMS-ów w Play przez 10 dni i 1 zł na koncie głównym. Po okazaniu kodu można go odebrać w wybranych punktach sprzedaży operatora. Środki na starterze są ważne przez 20 dni (rozmowy można odbierać przez 110 dni). Jedna osoba podczas trwania akcji może otrzymać maksymalnie 9 starterów.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 112
  • 2

    125. ~  2011-05-04 16:49:31  host: 195.94.215.34

    Moim zdanim promocja bardzo fajna. Czesto w Pracy w Automacie kupuje 0,5ł napoj. za 2,2 zł. Wiec w zasadzie prawie caly zakup w doladowaniach bedzie mi sie zwracał ;)

  • 2

    126.  2011-05-04 17:44:05

    zamowiłem dla testu, szkoda, ze trzeba czekać aż 72 godziny ;-(

  • 2

    127.  2011-05-04 23:02:57

    koszt sms zgodnie z planem taryfowym! jeśli masz darmowe sms - to ten również będzie darmowy :) a jak nie to koszt 9gr

  • 0

    130. ~  2011-05-05 06:07:03  host: z20-05.opera-mini.net

    129, to samo zauwazylem. Trzeba chodzic na łowy wczesniej albo skupic sie i okazyjnie kupowac na alegro. Podobno na wage mają sprzedawac a nie na sztuki. Nie wiem dlaczego. / Adamiak Adam

  • 1

    131. ~  2011-05-05 10:53:42  host: user-46-113-254-60.play-internet.pl

    Wow a Orange dalo kod na darmowe kilkanascie minut w sieci. Oddam za free 1000 minut z mojego stanu darmowego na freshu, zostanie mi jeszcze kolkadziesiat tysiecy. A promo fajne tylko dlugo juz czekam na doladowania.

  • -1

    132. ~maciek  2011-05-05 12:08:03  host: 31.60.101.193

    a ile kosztuje wyslanie tego smsa spod nakretki???

  • 1

    133. ~dreaph  2011-05-05 16:15:53  host: 84.38.98.171.internetia.net.pl

    Jak za 1 sms, mozesz za darmo doladowac na stronie cocacoli

  • 0

    134. ~  2011-05-06 14:05:00  host: v07-16.opera-mini.net

    132. A jakie są stawki za wysyłanie smsów w PF do Play?

  • 1

    135. ~rad74  2011-05-07 17:11:44  host: 89-72-139-193.dynamic.chello.pl

    a gdzie są dostępne te promocyjne napoje :-) bo jak na razie nigdzie ich nie ma :-( (przynajmniej w Bydgoszczy)

  • 0

    136.  2011-05-09 16:57:23

    u mnie tez same stare biale korki :(

  • 0

    138.  2011-05-10 07:54:30

    w 3mieście też nie widać promocyjnych. @137: najlepiej niech dadzą połączeniaesy i całą resztę za free a za telefony niech jeszcze dopłacają za to że łaskawie je weźmiesz... promocje w Play są banalnie proste. wystarczy zajżeć do regulaminu. a nie pi$%&*ić od rzeczy.

  • 0

    139.  2011-05-11 12:54:44

    no jakich rzeczy ja się dowiaduję, chyba muszę z coli się na fantę przerzucić, cytrynowa jest mega!

  • 1

    140.  2011-05-11 14:59:08

    w Poznaniu też nie widziałem butelek oznakowanych promocją - która niby trwa już tydzień...

  • 1

    141. ~FUNDMAN  2011-05-12 18:51:21  host: user-46-113-70-55.play-internet.pl

    KOLEJNA ŚCIEMA , promocja niby trwa od 4 maja a...butelek z tą etykietą nigdzie nie ma... oszuści znowu na dzieciach zarabiają miliony.

  • 0

    142.  2011-05-12 20:25:28

    dzisiaj pierwsze widziałem - na nierozpakowanej palecie ;)

  • 1

    143. ~rad74  2011-05-14 20:22:45  host: apn-77-112-242-69.dynamic.gprs.plus.pl

    W Bydgoszczy już są :-) właśnie kupiłem zaraz skorzystam z promocji....

  • 0

    144. ~savarez  2011-05-15 12:36:47  host: acas98.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wczoraj w Olsztynie też zakupiłem :)

  • 0

    145. ~  2011-05-22 00:31:53  host: dynamic-78-8-132-196.ssp.dialog.net.pl

    we wrocku też są

  • 0

    146.  2011-05-23 09:16:48

    Ha! Ja myślełem, ze to na coli miały być... A to na sprite! Niestety nie pijam za często, więc nieaktualna jest moja oferta ;-) Chociaż widzę ktoś pił w domu sprite i jedną nakrętkę mam ;-)

  • 0

    147. ~  2011-10-12 21:08:58  host: 77-253-163-37.adsl.inetia.pl

    no ileż można czekać...

Dodaj swoją opinię