Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nagrody w odnowionym największym salonie Orange

Nagrody w odnowionym największym salonie Orange

WitekT 20 Kwietnia 2006 14:25

0 0

Największe w Polsce Centrum Orange mieszczące się w Warszawie przy Placu Konstytucji 6 zostało zmodernizowane.

Z myślą o wszystkich klientach, którzy odwiedzą odnowione Centrum Orange w sercu Warszawy operator przygotował wiele atrakcji, podczas specjalnej akcji promocyjnej odbywającej się w dniach 18-23. kwietnia.

Centrum Orange przy pl. Konstytucji 6 w Warszawie jest największym punktem sprzedaży usług Orange w Polsce, a jego powierzchnia obejmuje 515 metrów kwadratowych. Po wprowadzeniu marki Orange do Polski ten wyjątkowy salon sprzedaży zyskał nowy, unikalny wystrój oraz jeszcze lepszą funkcjonalność - m.in. aż 16 stanowisk obsługi klientów. Odnowione Centrum Orange charakteryzuje się nowoczesną architekturą, z wewnętrzną szklaną klatką schodową okalającą przeszklony szyb windy (przygotowanej specjalnie ze względu na potrzeby osób starszych i niepełnosprawnych). Obsługa klientów Orange odbywa się na trzech kondygnacjach. Na parterze znajduje się recepcja oraz realizowana jest obsługa klientów indywidualnych przy 7 stanowiskach, a także w 3 specjalnych kabinach - dedykowanych do obsługi klientów biznesowych. Natomiast na dolnym poziomie ulokowano 4 stanowiska obsługi posprzedażnej klientów indywidualnych i 2 stanowiska przeznaczone dla klientów biznesowych.
Na pierwszym piętrze znajduje się Salon Usług Dodanych i 2 punkty kasowe oraz specjalna ekspozycja ilustrująca historię ludzkiej komunikacji. Salon Usług Dodanych wyjątkowe miejsce przygotowano w nowej stylistyce i formule, przeznaczone jest specjalnie do prezentacji i sprzedaży usług mobilnych opartych na technologiach mobilnej transmisji danych GPRS, EDGE, W-LAN, a także 3G/UMTS w Orange. W Salonie Usług Dodanych Klienci Orange mogą zapoznać się z aktualną ofertą usług oraz skonfigurować swoje notebooki, telefony, a także inne urządzenia pozwalające w pełni na korzystanie z nowoczesnych usług mobilnych Do dyspozycji Klientów Orange udostępnia również cztery komputerowe stanowiska multimedialne, które w komfortowych warunkach pozwalają korzystać z zasobów sieci Internet.

Dla Klientów odnowionego Centrum Orange w Warszawie przygotowano szereg atrakcji oraz konkursów z nagrodami. W dniach 18-23. kwietnia odbywa się specjalna akcja promocyjna, obejmująca następujące działania:
kolportaż ulotek z kuponem konkursowym w obrębie 3 km od salonu,
animacje i atrakcje dla dzieci oraz dorosłych, przeprowadzone w dwugodzinnych blokach przez cały dzień pracy Centrum Orange,
specjalny konkurs dla klientów, w którym warunkiem udziału jest wymyślenie hasła reklamującego odnowiony salon Orange przy Placu Konstytucji 6 oraz zakup minimum jednej aktywacji lub przedłużenie umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych. Nagrodzone zostaną trzy najlepsze hasła reklamowe: I miejsce - DVD, II miejsce - zestaw Orange Go, III miejsce - kupon dla całej rodziny do jednej z sieci kin.

orange wawa orange wawa orange wawa orange wawa
orange wawa

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 12
 • 0

  1. ~PK  2006-04-20 14:38:27  host: osmo2.osmosys.tv

  Moze pare zdjęć ? :)

 • 0

  2. ~FioleK  2006-04-20 15:25:46  host: riviera.nat.student.pw.edu.pl

  salon byl remontowany przez rok... ja pi.. konkursy ja kilka miesiecy temu musialem stac jak w PRLu przez 3h w kolejce...

 • 0

  3. ~amboj  2006-04-20 15:26:36  host: dpd97.neoplus.adsl.tpnet.pl

  jak ładnie :) teraz tam będę bywał codziennie :) Żartuje, nie wiem co to za nius i o czym świadczy.

 • 0

  4. ~ksad  2006-04-20 16:41:04  host: xdsl-7108.zgora.dialog.net.pl

  Nie wiem, czy mieliście okazję siedzieć już na tych "fantastycznych" wysokich siedliskach Orange? Ja, niestety, tak. I powiem jedno: chce się z nich zejść jak najszybciej. Aż się zastanawiam, jak sobie z tym radzą osoby starsze i chore?

 • 0

  5. ~ksad  2006-04-20 16:42:34  host: xdsl-7108.zgora.dialog.net.pl

  Mam propozycję hasła: jaki plac, taka konstytucja. Jaka konstytucja, taki salon.

 • 0

  6. ~xxx  2006-04-20 16:58:59  host: eel73.neoplus.adsl.tpnet.pl

  ...Odnowione Centrum Orange charakteryzuje się nowoczesną architekturą, z wewnętrzną szklaną klatką schodową okalającą przeszklony szyb windy (przygotowanej specjalnie ze względu na potrzeby osób starszych i niepełnosprawnych). Obsługa klientów Orange odbywa się na trzech kondygnacjach. Na parterze znajduje się recepcja oraz realizowana jest obsługa klientów indywidualnych przy 7 stanowiskach... Ble, ble, ble i co z tego czyli nadal 80 gr. min. poza sieć to dobre, hehehehe. Chyba do końca świata już tak zostanie. P.S. Do Redakcji: oczywiście co oczywiste nie nabijam się z tekstu bynajmniej lecz z polityki marketingowej "taniego" operatora oryndż, która to polityka cenowa jest siermiężna umysłowo :) Dlatego jestem w TakTak-u :)

 • 0

  7. ~Pomarańczowa Alternatywa  2006-04-20 18:11:46  host: 142-be2-4.acn.waw.pl

  Za wymyślenie hasła reklamowego dają zestaw startowy i bilet do kina? Chyba na głowiny poupadali, marketodidziarze za coś takiego biorą grube pieniądze!

 • 0

  8. ~Paweł  2006-04-20 23:39:59  host: bnw54.neoplus.adsl.tpnet.pl

  ciekaw jestem do kiesy tam bedzie czysto. Nie spotkalem zadnego salonu Orange w ktorym by bylo czysto! wszedzie kurz,a na szybach smugi.... A skoro ten jest tak bardzo oszklony to dopiero bedzie gnoj, syf i mnostwo innych atrakcji... Zwroccie uwage jakie czyste maja klawiatury, o ile sa biale. Masakra. czy Polacy to gnoje,czy ta firma nie sprzata, bo po co? Poczekamy do remontu, bo po co sprzatac, prawda? Nie umyjemy klawiatury i monitora, bo poczekamy az wymienia. Bedziemy siedziec jak te pacany i grac w pasjansa na kompie.... Oj Ci pracownicy... Gdybym byl ich szefem co najmniej polowa za czystosc by wyleciala z roboty. Czystosc to podstawa! Zapamietajcie to sobie, pracownicy salonow Orange!

 • 0

  9. ~remik  2006-04-21 00:26:09  host: chello087207181093.chello.pl

  *Paweł: nie przesadzaj. Czystość łoryndża nie uratuje. Potrzebne jest myślenie na najwyższym szczeblu hehe

 • 0

  10. ~komanczo  2006-04-21 13:57:25  host: dpl64.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Smutne, że traktują polaków jak totalnych wieśniaków. W zasadzie każdy ruch oryndża o tym świadczy...

 • 0

  11. ~bibrant  2006-04-21 15:27:32  host: dpv195.neoplus.adsl.tpnet.pl

  ja tam nie pójde, mimo nowych farb na ścianach i nowych baloników :)

 • 0

  12. ~  2008-11-03 16:38:12  host: ayh205.neoplus.adsl.tpnet.pl

  przydała by sie nowa zmiana wyglądu salonu

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-224-176.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Zmiany dotyczące bezpieczeństwa w systemach Apple'a to:

Apple utrudni użytkownikom lajkowanie na Facebooku

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet