Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nagroda dla Festiwalu Filmowego Era Nowe Horyzonty

Nagroda dla Festiwalu Filmowego Era Nowe Horyzonty

WitekT 22 Września 2005 16:10

0 0

Festiwal Filmowy Era Nowe Horyzonty, którego głównym sponsorem jest sieć Era, został uznany za Najlepszy produkt turystyczny w ogólnopolskim konkursie dla Internautów.

Celem konkursu, organizowanego przez Polską Organizację Turystyczną, jest promocja najbardziej atrakcyjnych, nowatorskich i przyjaznych dla turystów przedsięwzięć. Nagrodą honorowane są te propozycje, które w istotny sposób przyczyniają się do zwiększenia turystyki w naszym kraju. Organizatorzy ENH odebrali ją dzisiaj podczas inauguracji Międzynarodowych Targów Turystycznych w PKiN w Warszawie.
Festiwal Era Nowe Horyzonty w Cieszynie zgłoszony został przez Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego. Okazał się najlepszy spośród 122 innych przedsięwzięć.

Sieć Era jest sponsorem Festiwalu od 3 lat. Obecnie uznawany jest on za jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w Polsce.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~plastyk romantyk  2005-09-22 16:21:03  host: dpj177.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nie znam lepszego festiwalu. Ten zlot ma w sobie coś magicznego, serdecznie wszystkim polecam.

  • 0

    2. ~CoraL  2005-09-22 21:16:02  host: server.reklama.eu.org

    No festiwal fajny oby tylko w 6 edycji tez mnei zwieli na wolontariusza :D i ciesze sie ze moj glosik sie na cos przydal :P

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-42-146.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy używasz smartfonu z rysikiem (takim, jak np. w Galaxy Note)?

Galaxy Note 9 na renderach

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet