Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nagie wiadomości w komórce

Nagie wiadomości w komórce

WitekT 26 Października 2004 10:57

0 0

Europejscy użytkownicy telefonów komórkowych już niebawem będą mogli korzystać z serwisu informacyjnego, podawanego po angielsku przez roznegliżowane prezenterki. Usługa ta ma być mobilnym wariantem programu telewizyjnego, prowadzonego przez kanadyjską stację Naked News (Nagie Wiadomości).
Według zapowiedzi Kanadyjczyków, użytkownicy komórek uzyskają dostęp do codziennie aktualizowanych segmentów, zawierających informacje polityczne i gospodarcze, sportowe, wiadomości ze świata rozrywki oraz prognozę pogody. Zarówno zasoby serwisu, jak i jego zasięg mają być systematycznie poszerzane. Kanadyjska stacja nie przewiduje uruchamiania licznych odrębnych wersji językowych dla Europejczyków, jej przedstawiciele przekonują jednak, że oferowane przez nią prawdziwe bogactwo treści z pewnością obroni się samo.

Źródło tekstu: Wirtualne Media     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-158-195.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz ofertę Netii jako część oferty Grupy Cyfrowy Polsat?

Oferta Netii w sieci sprzedaży Cyfrowego Polsatu i Plusa

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet