Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nadchodzi potężny LG F180

Nadchodzi potężny LG F180

LuiN 10 Lipca 2012 17:38

0 0

Cztery rdzenie Krait taktowane zegarem 1,5 GHz każdy, 2 GB pamięci RAM, a do tego chip graficzny Adreno 320 - nadchodzi LG F180, z miażdżącą dla konkurencji specyfikacją.

Już teraz, wyposażony w dwa rdzenie Krait 1,5 GHz, HTC One S dorównuje wydajnością 4-rdzeniowym smartfonom. Co stanie się, gdy do telefonu wskoczą cztery takie rdzenie? Będzie trzeba przeskalować benchmarki :-)

Póki co LG nie potwierdził informacji na temat nowego modelu, jeśli jednak F180 trafi finalnie na rynek, to koreański producent będzie miał się czym chwalić.




Konstrukcja opiera się o Qualcomm APQ8064 Snapdragon S4 SoC, dostajemy 5-calowy ekran HD ("true HD", bez PenTile'owych kombinacji), aparat fotograficzny 13 Mpix, NFC, łączność Bluetooth 4.0 i Wi-Fi a/b/g/n, wsparcie dla LTE i baterię 2100 mAh. Wszystko to działać ma pod kontrolą Androida 4.0.

Jeśli źródło doniesień nie myli się, premiera już w III kwartale.

Źródło tekstu: androidauthority, digitimes     

Dodaj do:
w sumie: 36
  • 0

    18. ~me  2012-07-10 22:15:39  host: 110-233.echostar.pl

    4 rdzenie, potem 8, 16 itd. I do czego to prowadzi w ogóle? Tablety, laptopy i telefony będą miały te same funkcje i systemy. Będzie je różnił tylko rozmiar?

  • 0

    19. ~Oluś  2012-07-10 22:42:08  host: 89-68-204-101.dynamic.chello.pl

    Czy większość wiadomości z Telepolis musi być kopią z Engadgeta i innych tego typu serwisów? Na psy schodzicie redakcjo, na psy. Mało oryginalnych i własnych tematów, mnóstwo kopiowania. NUDA. Wieje nudą. Mieliście testów więcej robić, więcej swoich tekstów. A na razie lipa. Przerzucam się na telixa. Farewell Telepolis, Farewell.

  • 0

    20. ~  2012-07-10 23:25:58  host: z13-04.opera-mini.net

    A baterię będziesz nosił w plecaku. Gwoli ścisłości: wypełni cały plecak.

  • 0

    21. ~Słoneczny  2012-07-10 23:49:20  host: 89-77-234-215.dynamic.chello.pl

    Sorry, wolę laptoka. Do sprawdzania poczty starczy mi N5530.

  • 0

    23. ~hopla  2012-07-11 00:31:42  host: mt.pl

    LG byłoby dobre gdyby chociaż trochę starało się aktualizować swoje telefony.

  • 0

    24.  2012-07-11 07:09:59

    Prawda jest taka, że gdyby taką specyfikację ogłosił Szajsung, tego jadu powyżej absolutnie by nie było.

  • 2

    25. ~afro  2012-07-11 07:51:21  host: 81-210-17-2.ip.netia.com.pl

    @24, Mało tego. Byłaby jedna wielka zbiorowa masturbacja, jakiś to wspaniały smartfon nadchodzi :)

  • 0

    26.  2012-07-11 07:54:01

    @up Niezbyt by nie było jadu odszukaj sobie newsa ze specyfikacją trójki i zobacz ile tam jest podobnych komentarzy :) Co do telefonu; oprócz bechmarków możecie przeskalować... Stopery. Do tego telefonu wystarczą Wam same minuty... A idąc dalej w 2015 roku poznamy smartfony w których batera wystarczy na przeniesienie z docku do docku....

  • 2

    27.  2012-07-11 10:11:16

    @TaKeT: nowa era w telefonii stacjonarnej? ;)

  • 0

    28. ~  2012-07-11 10:59:28  host: aarh221.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Normalnie szał pyty na wietrze. Coraz mniej telefonu w komórce, aż chce się wrócić do starych poczciwych klawiszowców

  • 0

    29. ~  2012-07-11 11:35:51  host: mail.teleksiegarnia.com

    a bedzie można z tego telefonu zadzwonić? bo tak się zastanawiam...

  • 0

    30. ~  2012-07-11 13:29:27  host: 212.160.172.70

    jak wyswietlacz 5" nie bedzie obudowany ramka przynajmniej po bokach to biore tego potwora do kieszeni

  • 0

    31. ~  2012-07-11 13:50:55  host: z41-03.opera-mini.net

    fap fap fap... :) A tak na powaznie to pyty mozecie schowac, bo raczej w europie tego nie ujrzycie. Taka specyfikacja przeznaczona jest na rynek azjatycki i ameryke. BTW o ile dobrze siegam pamiecia to htc i samsung rowniez maja w planach badz w ofercie na tamte rynki takie smartphony. Takze new du*y nie urywa i wy drodzy czytelnicy jaj sobie nie urywajcie.

  • 0

    32. ~  2012-07-11 14:58:22  host: 89-76-221-14.dynamic.chello.pl

    "Taka specyfikacja przeznaczona jest na rynek azjatycki i ameryke" podaj źródło tej informacji dzieciaku, albo zamilcz... A w USA to mogą sobie pomazyc o takich specyfikacjach jakie są na Azję i Europe

  • -1

    33. ~  2012-07-11 16:08:10  host: z57-10.opera-mini.net

    Widze, ze myslenie nie jest twoja mocna strona... No coz bywa. Prosze specyfikacja sgs III dla usa: http://www.samsung.com/us/mobile/cell-phones/SGH-I747MBBATT-spec s Dla niemiec: http://www.samsung.com/de/consumer/mobile-device/mobilephones/sm artphones/GT-I9300MBDDBT-spec Dla polski: http://www.samsung.com/pl/consumer/mobile-phone/mobile-phones/sm artphone/GT-I9300MBDXEO-spec Jak widzisz w europie jest zaledwie 1GB Ramu, a w usa juz 2, oraz u nas NIE WYSTEPUJE LTE! Dlatego smiem twierdzic, ze ten lg w europie nie zagosci. PS nie znam zadnego z jezykow azjatyckich zeby ci udowodnic, ze tam 2 GB ramu to norma, ale mam nadzieje, ze sam to roziesz i wiesz o tym. A dzieciakiem to sam jestes.

  • 0

    34.  2012-07-11 19:49:32

    @33 ehm... to jest lg... ehm... nie samsung... ehm... jesteś jednak dzieckiem...

  • 0

    35.  2012-07-13 09:26:15

    Nie wiem po co tu takie oburzenie. LG ma sie czym chwalić, a większość mu bluzga. Nie widzicie tego jak technologia idzie do przodu? Lg chce byc w tym najlepsze i póki co nieźle mu wychodzi.

  • 0

    36. ~  2012-07-15 08:09:21  host: z11-04.opera-mini.net

    LG takie, LG owakie, a najczęściej to wiecie o ich telefonach z opowieści kogoś kto zna jednego takiego, kto był u tego, który widział gościa co miał LG... Kupiłem LG 3D, bo potrzebowałem większego ekranu niż 3,7" (problem z pisaniem na wirtualnej qwerty, swape też robił psikusy), a cena była atrakcyjna więc zaryzykowałem. I co? I jestem zadowolony choć czasem potrafi wyładować baterię w 6-7 godzin leżąc w standby'u. To pisałem ja, użytkownik LG.

  • 0

    37.  2012-07-15 10:45:59

    Akurat ja posiadam LG, wiec wiem o czym mówie. Juz od jakiegoś czasu korzystam z ich usług i jestem zadowolona, mają telefony z dobra specyfiką.

  • 0

    38. ~prefix  2012-07-24 16:43:35  host: host-89-231-130-39.rawamaz.mm.pl

    prawda jest takaz że Lg ostatnio robi coraz bardziej zaawansowane technologicznie modele, które sa solą w oku uzytkowników innych mare, dlatego tak krytykują LG, nie mając w ogóle do czynienia z ich produktami.

Dodaj swoją opinię