Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nadchodzi Motorola z iTunes

Nadchodzi Motorola z iTunes

WitekT 2 Września 2005 13:16

0 0

Do gry wkraczają komórki z odtwarzaczami MP3. Mają je już Nokia i SonyEricsson. Ale wszyscy czekają na premierę Motoroli skrzyżowanej z iPodem Apple'a.

Nowa Motorola E970 opracowywana wspólnie z inżynierami z Apple'a będzie miała premierę najprawdopodobniej 7 .września w San Francisco. Oprócz niej zapewne pokazana zostanie cała rodzina "muzycznych" komórek o nazwie ROKR.
O pracach nad muzycznym telefonem Motoroli i Apple'a wiadomo od ponad roku, ale premierę urządzenia kilka razy już przesuwano.

Telefon Motoroli oprócz typowych dla współczesnej komórki funkcji takich jak dzwonienie czy robienie zdjęć, będzie współpracował z programem muzycznym iTunes Apple'a. Będzie więc mógł odtwarzać nie tylko zwykłe pliki MP3, ale także utwory zakupione w największym internetowym sklepie muzycznym iTunes Music Store (ponad 70% rynku i sponad 500 mln sprzedanych utworów).

Źródło tekstu: gazeta.pl     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~nokia  2005-09-02 16:01:34  host: wwwgate182.motorola.com

    chyba e790

  • 0

    2.  2005-09-02 18:56:14

    Pisaęłm juz kiedyś że to jest ulepszona Motorola e398,a i w e398 jest możłiwość używanie iTunes'a:)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-110-186.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze