Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nadchodzi Asus Padfone 2

Nadchodzi Asus Padfone 2

LuiN 20 Września 2012 20:26

0 0

asus padfone 2 fullmAsus Padfone to jedyna w swoim rodzaju kombinacja smartfonu i akcesoriów, które przekształcają go w pełnowymiarowy tablet i netbooka. Urządzenie niedawno trafiło na polski rynek, a producent już zapowiada jego następcę.

Pierwszy Padfone zaprezentowany został w lutym tego roku, podczas Mobile World Congress 2012. Producent miał trochę problemów z wprowadzeniem finalnego urządzenia do sprzedaży i ostatecznie na wielu rynkach jeszcze go nie ma, a tam gdzie się pojawiał, dostawy często były niewielkie.

Obecnie z dostępnością nie ma już problemu, w tym na polskim rynku, na który trafił pod koniec sierpnia. Producent nie spoczął jednak na laurach i już szykuje smartfon Padfone 2, który może okazać się hitem najbliższych świąt Bożego Narodzenia.

Konferencja, podczas której Asus zaprezentuje nowe urządzenie, odbędzie się 16. października. Czego możemy się spodziewać? Asus powinien przede wszystkim odświeżyć procesor - choć dwa rdzenie Krait 1,5 GHz są jedną z najwydajniejszych na rynku platform sprzętowych, bijącą w benchmarkach często nawet konstrukcje 4-rdzeniowe, to jednak już nadchodzi LG Optimus G z czterema rdzeniami Krait i nową grafiką.
W czasie testów Padfone'a nie przekonała mnie też czytelność ekranu telefonu, jak i ekranu tabletu poza pomieszczeniami. W połączeniu ze stacją dokującą i klawiaturą wydajność baterii była imponująca, ale już sam smartfon ładować trzeba było codziennie, także również bateria powinna znaleźć się na liście poprawek. No i wreszcie nikt nie obraziłby się, gdyby w trybie netbooka urządzenie nie było aż tak grube i ciężkie.

Jeśli Asus poprawi wymienione wady, może powstać idealna hybryda trzech urządzeń, na jaką konkurencja do tej pory nie miała odwagi.

Źródło tekstu: Asus, wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~es  2012-09-20 22:48:06  host: host-94-231-55-243.ip.jarsat.pl

    Tak szybkie wprowadzenie następnej generacji oznacza pewnie że a) urządzenie ma jakieś felery b) nie sprzedaje się c) pewnie jedno i drugie stąd szybkie wprowadzenie poprawionej wersji.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-195-140.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Najlepszy smartfon do 1500 zł to:

Polecane smartfony - wakacje 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet