Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nadchodzą urodzinowe promocje Play

Nadchodzą urodzinowe promocje Play

WitekT 28 Lutego 2008 12:40

0 0

16. marca Play będzie miał pierwsze urodziny. Z tej okazji sieć przygotowała specjalne promocje, które ruszają już od jutra. Publikujemy wstępne informacje.



Dwie przewodnie liczby to 12 i 20. Pierwsza mówi o liczbie telefonów, których cena zostanie obniżona do złotówki w Play Abonamencie 40, którego z kolei dotyczy druga liczba. 20 to cena abonamentu w złotych po promocyjnej obniżce. Obniżka na okres 3 miesięcy dotyczy także abonamentów 50, 70.


Świętowanie nie ominie oferty dla biznesu. OD 3 marca w Play dla firm pojawią się promocyjne obniżki w abonamentach 50 i 125.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 60
  • 0

    41.  2008-02-28 16:13:54

    dla bardzo bardzo ciekawskich znalazlem cos takiego odnosnie tej promocji: http://www.blogplay.eu/2008/02/27/12-i-20-czyli-znowu-nadchodzi/

  • 0

    42. ~  2008-02-28 16:18:32  host: p05-13.opera-mini.net

    Na gsmonline podano ze w playfon bedzie SE k530i za 1zl

  • 0

    43. ~  2008-02-28 16:19:47  host: p05-13.opera-mini.net

    A co do e51 w play to gdzis czytalem ze maja braki tego fona na magazynach

  • 0

    44.  2008-02-28 16:25:15

    moim zdaniem pakietow na rozmowy nie dadza bo poki nie bede miec dobrze rozbudowanej wlasiej sieci. lojalka bylaby milym dodatkiem dla obecnych abonentow zachecajaca do pozostania za rok przy ofercie przedluzeniowej ;) oby ta wiadomosc sie potwierdzila mimo, ze mam jeszcze ponad rok abo w erze i nie skorzystam ;)

  • 0

    45. ~  2008-02-28 16:29:37  host: staticline12586.toya.net.pl

    cenniki już są , dodali do oferty dodatkowo g800

  • 0

    46. ~  2008-02-28 16:35:45  host: 82.160.4.8

    Gdzie te cenniki?:)

  • 0

    47.  2008-02-28 16:42:18

    #39 a tobie jak zwykle wątrobę zżera biedaku...

  • 0

    48.  2008-02-28 16:44:30

    największy hit to: K800i za 1 zł w abo 40 właśnie tego się spodziewałem ;)

  • 0

    49. ~  2008-02-28 21:49:01  host: 80.51.91.252

    widać masz niskie wymagania - cóż, nie każdy zadowoli się takim złomem jak k800i

  • 0

    50.  2008-02-28 23:16:33

    k800i to cegła jakich mało przecież to ledwo co się mieści w kieszeń... oj skalarek zrozum że PLAY ma jak by to powiedzieć bardzo ograniczoną ofertę, u innych 3 opów masz więcej możliwości. Musisz się z tym pogodzić. ;)

  • 0

    51.  2008-02-29 00:13:57

    Wymiary K800i: 105 x 47 x 22 (mm). Cegła ? Bez komentarza....

  • 0

    52.  2008-02-29 02:34:06

    Cegła. Większa o całe 9 mm od W810i. Tylko funkcje zdziebko wyższe.

  • 0

    53. ~  2008-02-29 12:13:31  host: srv.anony-mous.info

    Skalarek chcialem zapytac ile w Play płacą za 1 komentarz na playpolis.pl? A na Onecie ile? (jak jestes jasiem_smietaną - pisuarczykiem)

  • 0

    54. ~HelmudT  2008-02-29 15:08:09  host: host7-85-255-176.limes.com.pl

    wciąż czekam na akcje w postaci pakietu minut za określoną kasę do wybranej osoby gdy to nastąpi tego samego dnia jestem w play biore swoją e51 abonament 70 i mają wiernego ludka w swoich szeregach jeden tylko warunek! Taniej do jednego numeru w Play Kiedy oni to w końcu wprowadzą?? :/

  • 0

    55. ~  2008-02-29 16:00:12  host: 80.51.91.252

    @51 ważne że sygnowane znakiem pleja, no nie?

  • 0

    56. ~  2008-02-29 20:04:38  host: srv.anony-mous.info

    no wiesz teraz skalarek ma eldżi z Paly w którym może sobie zrobić tzw. lustereczko, i co podskoczysz takiemu?

  • 0

    57. ~futronogi  2008-03-02 15:08:14  host: gw-104.lublin.enterpol.pl

    a niech krzykacze pieprzą głupoty.. Jak ktoś ma własny rozum to nie będzie się przejmował tylko sam przeanalizuje co mu się najbardziej opłaca

  • 0

    58. ~  2008-03-02 20:10:59  host: aayy21.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jak to jest z tym Play?CZY TO PRAWDA ZE JAK SIĘ NIE REGENERUJE ZYSKOW DLA FIRMY TO BLOKUJA NAM ROZMOWY WYCHODZACE A W DALSZYM CIĄGU PLACIMY ABONAMENT?!2-GA SPRAWA TELEFON PO 2LATACH NIE JEST NASZA WLASNOŚCIA I MUSIMY GO ZWRACAC?

  • 0

    59.  2008-03-02 23:49:52

    Nie blokują rozmów. Telefon jest Twój zaraz po zapłaceniu za niego. To co piszesz, dotyczy umowy na nowy telefon co rok.

  • 0

    60. ~outletfuxei  2013-12-09 07:59:24  host: 117.21.191.30

    http://www.quantronixlasers.com/default.php - ???°???`?????????? >`Y^H ???`???????`??ugg Kw0oJ ???`???????`??ugg &Dz - 0 ???° ???`???????`?? !tWPP duvetica ???¤?? a%a7*

Dodaj swoją opinię