Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nadchodzą promocje urodzinowe Ery

Nadchodzą promocje urodzinowe Ery

WitekT 22 Sierpnia 2008 16:29

0 0
Już w przyszłym tygodniu Era wprowadzi nowe oferty promocyjne związane z 12-tymi urodzinami. My pierwsze szczegóły prezentujemy już teraz.

Głównym, promowanym modelem będzie SonyEricsson K770i za złotówkę już od taryfy za 40 zł. Inne telefony będą tańsze nawet o 200-300 zł w porównaniu z aktualnymi promocjami.

Dodatkowo, klienci będą mieli włączaną usługę Era Numer Stacjonarny, która do końca roku będzie dla nich darmowa (standardowa cena to 5 zł miesięcznie).


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 186
  • 0

    167. ~darcio  2008-08-28 18:11:56  host: nat-mi3.aster.pl

    era niech wkoncu obnizy cennik TAKTAKA lepiej na tym wyjdzie

  • 0

    168.  2008-08-28 18:13:05

    Jeżeli nic nie zmieni się w najbliższym czasie w TAK TAKu to w Eruszce pozostanie jeakieś...... 6 mln. Abonentów. Nie wiem skąd te dane, że Era ma prawie 14 mln. "użytkowników" skoro duża większość ludzi która domnie dzwomi (nie tylko znajomi aletakże klienci) ma Orange lub plusa. Także erze życzę zweryfikowanie ilości abonentów.

  • 0

    169.  2008-08-28 18:27:02

    Pytajnik: a czemu zakładasz, że jesteś autorytatywnym przypadkiem? ;) Podejrzewam, że na tym portalu znajdą się tacy, którzy połączenia odbierają tylko z Plusa i Ery...

  • 0

    170. ~  2008-08-28 19:55:21  host: dvk98.internetdsl.tpnet.pl

    kurde to z tym playem to porażka :/ jest jakaś sieć która ma jednakowe stawki do wszystkich a przy tym pakiety ???

  • 0

    171. ~kwistas  2008-08-28 20:17:39  host: w3cache.wignet.pl

    170. ty chyba nie rozumiesz całej idei rynku telekomunikacyjnego. Jeśli zrozumiesz wypowiedz się na tym portalu.

  • 0

    172. ~  2008-08-28 20:41:54  host: dvk98.internetdsl.tpnet.pl

    171 moze mnie oświeć??? A jak uważasz się za takiego eksperta to wytłumacz mi dlaczego jedna sieć może mieć równe stawki do wszystkich operatorów a inne nie???

  • 0

    173. ~bolek  2008-08-28 21:45:00  host: 34-pra-21.acn.waw.pl

    u mnie znajomi i rodzina jest w erze juz od ponad 3lat, ja mam za soba juz jeden aneks,nastepny bedzie z iphonem, wracajac do osob w sieci liczac rodzine i znajomych bedzie 10 osob, samych abo wiec to duzzzo, oferta urodzinowa jest bardzo dobra, iphone za 1zl przy abo 85zl to dobra oferta

  • 0

    174. ~Pawel  2008-08-28 22:42:55  host: 103-dz4-3.acn.waw.pl

    A co sądzicie o tej Nokii. Warto ją kupić??? Proszę napiszcie. w poniedzialek muszę już podjąc decyzję.. http://www.rafiner.pl/index.php?v=74?

  • 0

    175. ~tyle w temacie  2008-08-29 00:48:01  host: avt40.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Pytajnik: Dziecko to że twoi kolesie dresy mają POP i SIMPLUSa nie znaczy że wszyscy tak mają.

  • 0

    176. ~LOCZEK  2008-08-29 07:47:34  host: krap1.lom.netster.pl

    @173 tą ofertę z IP za 1 zl to masz z BOA? Bo siostra będzie przedłużać z Tą taryfą i tam jest IP droższy

  • 0

    177.  2008-08-29 13:39:05

    Z tego co widzę to ostatnio każdy narzeka na daną sieć. Im wypuszcza lepsze okazję cenowe w telefonach to każdy chcę więcej i jak najtaniej. Rozumiem to doskonale, że chcemy dla siebie wyciągnąć jak największe korzyści. Lecz operator też musi czerpać z tego korzyć. Sony Ericsson K770i moim zdaniem jest w bardzo dobrej cenie i jest lepszy od niektórych cen nokii, które mają miejsze zaopatrzenie w zestawie.

  • 0

    178. ~  2008-08-29 14:05:02  host: dky233.neoplus.adsl.tpnet.pl

    promocje typu kup an cos okazyjnie za jego cene to druga taka sama rzecz bedziesz mogl kupic w tej samej cenie i ot co i tyle :/

  • 0

    179.  2008-08-29 19:17:14

    @175 Słuchaj ja nie jestem dziecko. Jeśli chodzi o energetykę, to raczej nie pracują dresiarze. jak chociaz zdasz maturę to gadaj na forum. Bo sądząc po kulturze to raczej na studia (tym bardziej politechnikę) to nie masz się wybierać..... Tak naprawdę liczy się elastyczność w Erze tego nie ma. I tyle.

  • 0

    180. ~tuci guci  2008-08-30 09:55:03  host: n56.pro-internet.pl

    przestańcie sie kłócić... rozmawiamy o ofercie ERY a nie "orangutana" czy "minusa". Wydaje mi się że dla stałych abonentów jak co roku troszkę pojechali :/

  • 0

    181. ~bolek  2008-08-30 13:09:59  host: 34-pra-21.acn.waw.pl

    kamila ma racje, ciagle narzekanie, dali tyle i tez trza sie cieszyc nie wiem dlaczego zla oferta skoro mozna miec iphona za 85zl i telefon za symboliczna zlotowke, takze naprawde dobra okazja patrzac ile kosztuje normalnie

  • 0

    182. ~ELKUCIAPOS  2008-08-30 17:06:11  host: inq190.internetdsl.tpnet.pl

    Nie rozumiem tego. Skoro komuś nie podobają się obecne taryfy w abonamentach, ceny telefonów, cennik połączeń w TT itp to zawsze może przejść do innej sieci. Jaki problem. Ktoś was w tej erze na siłe trzyma (ci co mają umowy - wystarczy, że zaczekają do końca jej trwania). Nawet nr można przenieść. Tylko pamiętajcie.Jest takie powiedzenie: WSZĘDZIE DOBRZE GDZIE NAS NIE MA.

  • 0

    183. ~ina  2008-08-30 19:52:43  host: aefh115.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mam pytanie,otóż miałam przerwę w tak tak po paru miesiącach dzisiaj doładowałam ,otrzymałam sms że do stanu konta dodano 10 zł oraz nr referencyjny /nie wiem co to jest/ .Sprawdzam stan konta i nie ma tych 10 zł.Co należy zrobić

  • 0

    184. ~kowal  2008-09-01 08:47:40  host: dqe197.neoplus.adsl.tpnet.pl

    170 - no niestety bylo sporo zmian w play i juz nie jest tak jak kiedys.Z prostych ofert to chyba pozostaje mobilking 50gr/minuta do wszystkich 15gr sms.Pakietow chyba nie maja tylko jest cos takiego ze placisz za starter 20zl i w zamian masz 70minut do wszystkich, przynajmniej cos takiego bylo w sierpniu nie wiem jak teraz

  • 0

    185. ~  2008-09-01 16:13:56  host: dpi253.neoplus.adsl.tpnet.pl

    sony ericsson to moj faworyt, chyba sie skusze na mobilking wobec tego! ;D

  • 0

    186. ~jhby6r6of7yutgldyh  2008-10-05 19:49:33  host: boz146.neoplus.adsl.tpnet.pl

    hvy7ircyfv 6 6fiu6gb ogy gob g 6fr77gb 67gy7gb 6yg 6yg 76edy dcr6d crsd86rd 56erf6sduy opiyp98ikjlgp86ed5s7i d75tu6ckyf8p77777777777776 yfcv

Dodaj swoją opinię