Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nadchodzą nowe taryfy w TP

Nadchodzą nowe taryfy w TP

WitekT 27 Sierpnia 2008 14:16

0 0
1. września Telekomunikacja Polska zaprezentuje nowy pakiet taryf dla telefonii stacjonarnej.

Według wcześniejszych zapowiedzi przedstawicieli operatora, nowe taryfy mają być bardziej przejrzyste, prostsze w zrozumieniu, zawierać pakiety usług obniżających koszty połaczeń i brak opłat za inicjację połączenia. Mają one być bardziej, niż teraz, podobne do taryf oferowanych przez sieci komórkowe.

Więcej szczegółów już wkrótce.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 77
  • 0

    58.  2008-08-28 16:20:08

    Najtańszy abonament w dialogu za 35zł brutto + dostałem jakiś rabat, chyba za umowę na 12 m-cy. Do tego wszystkiego uruchomiony prefix 1069 i taniość śmiga jak ta lala :)

  • 0

    59. ~nick  2008-08-28 16:57:14  host: bzm218.neoplus.adsl.tpnet.pl

    I pewnie będzie kolejna kara za coś typu nieprzedłożenie cennika co obadania szeryfowi :-)

  • 0

    60. ~nick  2008-08-28 17:02:27  host: bzm218.neoplus.adsl.tpnet.pl

    57. TomekO - było już wiele racy dlaczego ludzie mający alternatywe korzystają z drogiej TPSA. Ludzie czekali czesto blisko 20 lat na założenie telefonu, po tym czekaniu płacili za założenie ponad 5 milionów (stare pieniądze sprzed denominacji)i teraz jak mają z tego zrezygnowac to im 'serce się kraje'. I dopiero gdy wymrze to stare pokolenie to telekomuna coś zmieni.

  • 0

    61. ~:))  2008-08-29 09:53:05  host: chello089076161248.chello.pl

    do 52 - piszę o ewidentnie tańszych nowych operatorach komórkowych - jak dla przykładu PLAY - z tym, że nie nakazuję wszystkim do niego przechodzić - po prostu alternatywa istnieje, ale ludzie nie zawsze lubią ją zauważać

  • 0

    63. ~kika  2008-08-29 11:07:13  host: 86-48-n1.aster.pl

    KIEDY PODACIE JAKIES NIEOFICJALNE INFORMAJE O NOWYCH TARYFACH?????? UMIERAMY Z CIEKAWOSCI :):):)

  • 0

    64. ~kolo  2008-08-30 02:04:02  host: aun96.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Do 62: Większego kmiota od ciebie nie ma.

  • 0

    65. ~popek  2008-08-30 21:24:36  host: bjz124.neoplus.adsl.tpnet.pl

    get: poprostu napisz gdzie tak tanio jest to moze się wszyscy przepiszemy, bo narazie to gadasz jak bys cos reklamował a sam nie wiesz co;D

  • 0

    66. ~tp  2008-08-30 23:40:49  host: chello089078112106.chello.pl

    witekT- jesli chcesz świeże info na temat tp to odezwij się na spajk77@o2.pl

  • 0

    67. ~Mulder  2008-08-31 13:10:41  host: p03-06.opera-mini.net

    @Mungo, w netii w identycznym abo masz ponad 120 minut bo cala kwote wykorzystujesz na rozmowy. W standardowym tego nie ma. Niestety,niektorzy boja sie WLR jak diabel swieconej wody.

  • 0

    68. ~kika  2008-08-31 18:53:28  host: 86-48-n1.aster.pl

    do tp> ja tez chce info. moge??

  • 0

    69. ~Wojtas  2008-08-31 20:53:34  host: abbm19.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nowe taryfy zobaczymy od jutra. ale coś czuję, że nie będą tak przejrzyste jak to zapowiadają. to po prostu nie jest w stylu tepsy. jakoś firma się tak szybko nie zmienia. ja już w nich nie wierzę. dużo łatwiej mi uwierzyć w to, że netia zaprezentuje fajną ofertę, bo takich było już wiele.

  • 0

    71.  2008-08-31 22:01:54

    Oferta jak najbardziej na tak! Tylko czy będą jakieś pakiety z Orange powiązane?

  • 0

    72. ~kika  2008-09-01 10:22:49  host: 86-48-n1.aster.pl

    SZKODA ZE INFO JUZ POJAWILO SIE NA STRONACH TP A NIE NA TELEPOLIS.PL :( NAWET PRZYZWOICIE TO WYGLADA. HEHE... https://www.tp.pl/prt/pl/klienci_ind/telefon_domowy/abonament/67 7498/

  • 0

    73. ~  2008-09-01 10:27:07  host: 86-48-n1.aster.pl

    TYLKO JEST JEDEN MANKAMENT. TARYFIKACJA 60/1. TZN ZE PO 1 MINUCIE CALEJ DOPIERO JEST SEKUNDOWO.... I NIE MA OPLATY INICJACYJNEJ ZA POLACZENIE, I JEST JEDNA STAWKA BEZ DZIELENIA NA LOKALNE CZY MIEDZYMIASTOWE. :)

  • 0

    74. ~tomasztoronto  2009-05-29 23:05:21  host: bas1-portcredit33-1176389028.dsl.bell.ca

    tp powinna wspolpracowac z wladzami miasta.Telefon domowy powinien miec kazdy mieszkaniec miasta poniewaz jest to jedyna droga do wspolpracyi zycia w miescie.Toronto tel.domowy to nr ewidencyjny mieszkanca miasta.W kazdym biurze,czy instytucji,czy nawet przy poszukiwaniu pracy pierwsze pytanie to o Nr domowego tel gdyz nr ten swiedczy o tym ze osoba ktora go posiada jest dostepna prawdziwai zyje w miescie i dla miasta. Dlatego proponuje przyjecie systemu i oplat jak w Toronto abonamet 16$ miejscowe rozmowy darmo bez ograniczen zamiejscowe 0,10$/min podlaczenie i servis do pierwszego odbiornika darmo.Szanowna tp.sa to jest XXI wiek nie badzcie 100 lat za murzynami.Jak nie poprawicie swoich uslug i oplat to pojdziecie z torbami jak General Motors z samochodami.pozdrawiam tomasz z toronto.

  • 0

    75. ~  2009-10-13 09:26:58  host: auo12.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wypowiedz Tomka jest super i tak by bylo jak by klienci rezygnowali z TP moze dotarło by cos do nich ze czas zmienic stare nawyki a oni sa nie reformowalni i beda tracic w ten sposób

  • 0

    76. ~EMERYT  2010-02-09 21:07:17  host: 188.147.207.131.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    MPKomunikacji stać na zniżke dla Emerytów a takiego potentata jak tp nie stać? WSTYD.

  • 0

    77. ~  2010-02-12 17:57:55  host: 92-55-251-12.net.pbthawe.eu

    Co do jasnej Anielki. Prztsłano mi wykaz zmian a w nim takie plany tp: 4,5,6,7,2000,250, z zaznaczeniem że zakończono przyjmawanie zamówień. To po co mi przysyła TP jak tego nie ma. To jest chore.

  • 0

    78. ~  2011-08-04 22:12:21  host: aah220.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Monika Reklamują internet taki szybki i taki tani tylko zainwestować w karte z wolnymi portami niehcą i tylko człowiek czeka aż ktoś zrezygnuje i może bendzie się pierwszy i dostanie port z wolnym miejscem Hore nieh wkońcu zaczną inwestować a nie tylko reklamować

  • 0

    79. ~wp1938@wp.pl  2011-08-10 10:21:28  host: ald46.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Podstępem wymuszono przez kuriera podpisanie moim nazwiskiem aneksu do umowy na neostradę. Tego samego dnia napisałem odwołanie i do dnia dzisiejszego mimo,że upłynęło 25 dni nie mam odpowiedzi.

Dodaj swoją opinię