Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nadchodzą nowe taryfy w Plusie

Nadchodzą nowe taryfy w Plusie

WitekT 6 Lutego 2014 12:15

9 16

10. lutego Plus zaprezentuje nowe taryfy - wynika z informacji TELEPOLIS.PL.




Będą to najprawdopodobniej taryfy abonamentowe dla klientów indywidualnych.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: plus

w sumie: 140
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    134. ~ohhhhhh  2014-02-09 19:18:38  host: ip-84-39-171-50.free.aero2.net.pl

    Raczej nie pobiją playowego minimaxa. juz drugi tydzien probuje przeniesc karte z plusa do playa i ciągle mi blokują coś, a w salonie Pan powiedział, że wsystko jest ok i on nie wie czemu :-D zmienie po prostu numer i heja po plusie

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    135.  2014-02-09 22:21:35

    @131 Ada, W Nju z rachunkiem 30 minut x 0,19zł = 5,70 zł + 30 SMS x 0,09zł = 2,70zł + pakiet 350MB za 5zł = RAZEM 13,40zł. W twoim wypadku można powiedzieć, że ten quasi abonament ma sens i może być alternatywą dla pre-paida, a dodatkowo zawsze możesz się pochwalić, że masz no-limit ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    136.  2014-02-09 22:51:32

    @133 wlo to każdy sam decyduje, czy chce coś zmieniać, czy nie. Każdy przypadek jest indywidualny i każdy z nas musi sobie odpowiedzieć, czy dana zmiana jest warta zachodu. Jeśli tak to działamy, jeśli nie to dajemy sobie spokój i tyle w temacie. Ja wydzwaniam ok. 200 minut, a i tak biorę pod uwagę no-limit ale tylko w Nju, bo póki co tylko ta oferta spełnia w największej części moje potrzeby. Co do rozsądku to większość ludzi, chyba nie zna takiego słowa. Ja znam przypadek np. ktoś nie chce poświęcić 3,33zł/mc na jedną usługę, bo szkoda mu kasy, po czym za chwilę lekką ręką trwoni 5zł/mc i twierdzi, że nic się nie stało, po jakimś czasie dostaje info jak może zyskać 10zł/mc i będzie mieć no-limit ale stwierdza, że nie ma sensu zmieniać, bo znajomi są w tej samej sieci i jak zmieni to oni przestaną dzwonić. Po prostu niektórzy boją się zmian i brakuje im jaj, aby coś zmienili w swoim otoczeniu i tyczy się to różnych dziedzin życia, nie tylko telekomunikacji.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    137.  2014-02-10 01:07:20

    BUCKS - no to jasne, ze każdy powinien się sobą zajmować. Ja chcę tylko zwrócić uwagę niektórym, którzy tak dużo i wielkimi literami mówią o tych najnowszych trendach w modzie usług telekomunikacyjnych, tj. taryfach nielimitowanych. To jest dla ludzi, ale dla ludzi myślących! Potrafiących liczyć! I tych, którzy tego naprawde potrzebują ;-) Moja siostrzenica nie korzysta z taryfy nielimitowanej - bo to się zupełnie jej nie opłaca (nie tyle jej co jej matce płacącej rachunki ;-)). Nawet w tym najlepszym na rynku nju to jest o jakieś 16 zł drożej niż teraz płaci - bo płaci nieco ponad 40 zł (dokładnie 41,89 zł). A jak wspomniałem - nie jest to wszystko co może z tej opłaty "wyciągnąć" ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    138. ~lodyga  2014-02-10 09:41:19  host: 62.87.208.174

    Mi także nie opłaca się bez limit który zaraz w Plusie wejdzie za 39zł bez telefonu a z telefonem 51 zł. Wydzwaniam 200 minut więc wystarczy mi abo 40 zł + telefon - ale one są w takiej cenie w Plusie że to jest komiczne.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    139. ~Emil  2014-02-10 11:17:54  host: 88-199-131-42.tktelekom.pl

    @136/137 - macie 100% racji. Lęk przed zmianami jest czymś nagminnym. Mam znajomych w Orange, ja już jakiś czas temu przeszedłem z narzeczoną do Play, potem wciągnąłem całą rodzinę. Korzyści są nie do opisania... To samo powtarzam reszcie, ale oni nie rozumieją... Cieszą się jak dostaną pakiet 1000 smsów lub kupią "minuty", szkoda, że wykorzystują je w zasadzie tylko do siebie ahahahha. Gdzie tu sens gdzie tu logika... powtarzam im, jakby każdy wziął każdego z kim najczęściej rozmawia do Play - wszyscy mielibyśmy do siebie za darmo. No ale nijak te argumenty nie trafiają... Strach i jeszcze raz strach.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    140. ~  2014-02-10 11:29:43  host: 77-254-234-196.adsl.inetia.pl

    Mamy już nowe taryfy w Plusie. Szału nie ma, nie przebili TMobile

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    141. ~Calm7  2014-02-10 11:36:52  host: n08-04-05.opera-mini.net

    139). Tak, tak, każdy każdego do którego wydzwania do pleja przenieść... Co za pokrętne tłumaczenie. A jak dzwonią do Orange, to do pleja przenieść. Git idea :-@ Koszt minut w Orange, to 10zł miesięcznie, a to nie majątek.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    142. ~xxxxxx  2014-02-10 11:41:39  host: 89-72-14-81.dynamic.chello.pl

    ELO CO JEST Z TA KONTERENCJA?? DOCHODZI 12TA A CISZA O TYM NA PORTALACH

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    143.  2014-02-10 11:52:36

    Emil - co Ty opowiadasz w ogóle? Czasy kiedy ludzie dzwonili do rodziny mijają. Oczywiście jest to ciągle podstawą korzystania z komórki - kilka, kilkanaście numerów najwyżej, więc łatwo jest dobrać ofertę. Ale żeby przenosić znajomych? Bezsens totalny! Strach? Jaki strach? Każdy operator ma dzisiaj tanią ofertę dla takich klientów - czy prepaid czy abonamentową. I to bez żadnych szantaży czy wypowiedzeń umów! Problem w tym, ze ludzie ciągle patrzą na telefon i żeby za złotówkę był, nie zwracając uwagi na wysokość comiesięcznego zobowiązania! Nie trzeba się przenosić, żeby taniej było! Obłed jaki opętał większość ludzi z tymi nielimitowanym trzeba by zacząc leczyć.... Bo jak sądzę większość tutaj piszących o tych cudach jakie za 19,90 już można mieć, zapominają, ze sami wcześniej mówili, ze telefon to nie tylko rozmowy a przede wszystkim internert oraz esemesy - ile więc te nielimitowane kosztują? Zastanówcie się co mówicie! Bo już mamy sytuację, ze operatorzy wasz ą głupotę wykorzystują dając nielimitowane połączenia za 19,90 złotych! I nic innego już nie słyszę tylko oczekiwania na nielimitowane za 14,90 albo i 9,90! Wy chorzy jesteście widze ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    144. ~  2014-02-10 12:07:37  host: 77-254-84-179.adsl.inetia.pl

    @142 - u konkurencji nie ma, więc to nie wina Witka :-).

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    145.  2014-02-10 12:09:44

    144 - jak nie Jego? To zawsze jest wina Witka. Nie było, znaczy, nie zwołał konferencji... Niby to moja wina ma być?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    146. ~  2014-02-10 12:10:13  host: 77-254-234-196.adsl.inetia.pl

    Na gsm on linie są od 10:47

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    147. ~  2014-02-10 12:11:29  host: 77-254-234-196.adsl.inetia.pl

    http://gsmonline.pl/newsy/plus-nowe-taryfy-lte-abonament-promocj a-szczegoly

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    148.  2014-02-10 12:12:00

    No to nie będzie Witek miał prawa do użycia kultowego tekstu - "PISZEMY O TYM PIERWSI"! Proste ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    149. ~OFERTA PLUSSA  2014-02-10 12:20:14  host: 89-72-14-81.dynamic.chello.pl

    http://gsmonline.pl/newsy/plus-nowe-taryfy-lte-abonament-promocj a-szczegoly Dziś na zapowiadanej wcześniej konferencji prasowej Plus zaprezentował swoje nowe taryfy abonamentowe. Oto szczegóły: Plus wprowadzi dwa warianty nowych Taryf LTE: Taryfy LTE z rozmowami i SMSami bez limitu do wszystkich sieci komórkowych wraz z pakietami internetowymi dopasowanymi do potrzeb klientów i smartfonami LTE. Taryfy LTE z pakietami minut wymiennymi na gigabajty, dzięki czemu klient może w dowolny sposób korzystać ze swojego abonamentu. Od 11 lutego klienci mogą korzystać z taryf w pierwszym z wariantów - Taryfy LTE z rozmowami i SMSami bez limitu. LTE - rozmawiaj i SMSuj bez limitu (dla stałych klientów oraz przenoszących numer): Oferta z telefonem - abonament z e-fakturą 69,99 zł 84,99 zł 99,99 zł Oferta bez telefonem - abonament z e-fakturą 49,99 zł 59,99 zł 69,99 zł Rozmowy do wszystkich sieci komórkowych Bez limitu SMSy do wszystkich sieci komórkowych Bez limitu Pakiet internetowy 0,5 GB 2 GB 3 GB Po przekroczeniu pakietu internetowego, promocyjna cena za 1 MB wynosi 0,02 zł. Klienci mogą również dokupić za 9,99 zł miesięcznie nielimitowane rozmowy na telefony stacjonarne. Dla klientów, którzy nie potrzebują pakietu internetowego dostępna będzie również oferta bez telefonu z nielimitowanymi rozmowami do wszystkich sieci komórkowych w abonamencie z e-fakturą za 29,99 zł (dostępna na www.plus.pl) oraz z nielimitowanymi rozmowami i smsami do wszystkich sieci komórkowych za 39,99 zł. Wkrótce w ofercie Plusa pojawią się również abonamenty z pakietami minut wymiennych na gigabajty - Taryfy LTE z pakietami minut wymiennymi na gigabajty. LTE - wymienność (dla stałych klientów oraz przenoszących numer); Oferta z telefonem - abonament z e-fakturą 39,99 zł 49,99 zł 59,99 zł Rozmowy w sieci Plus - Bez limitu Pakiet Minuty wymienne na gigabajty i smsy 200 min / 1 GB

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    150.  2014-02-10 12:23:27

    149 - ludzie na innych portalach z utęsknieniem czekają na informacje... Nie zapomnij o nich!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    151.  2014-02-10 19:55:10

    @137 wlo, co do Twojej siostrzenicy to w Nju: 589:50 min. - jeśli tylko GSM to koszt 19zł, 269 SMS-ów - to koszt 9zł, ok200 MB transmisji danych - wystarczy pakiet 350MB za 5zł = RAZEM 33zł/mc albo w sytuacji, gdy małolat potrzebuje jeszcze no-limit na PSTN to RAZEM 43zł. Jeśli ktoś chce to może za to samo płacić odpowiednio 47/57zł, jego wybór. Ja jednak płaciłbym za takie zużycie 33/43zł i to bez żadnej łaski operatora :) W przyszłości nawet jeśli ceny poszłyby w górę to mi to rybka, mogę z miesiąca na miesiąc drastycznie ograniczyć korzystanie z telefonu, bez tego można żyć, tak samo jak bez Facebooka :D

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    152.  2014-02-10 20:03:46

    BUCKS no nie tylko komórkowe... Ale oczywiście można napisać się podejmując "wyzwanie", nie? Dziękuję, za zauważyłeś te 43 złote - to i tak ponad 1 złoty więcej niż teraz płaci ;-) A na poważnie - sądzisz, ze przy różnicy kilku złotych aferę będzie robić? Tak - małolat komentujący w Telepolis z pewnością.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    153.  2014-02-10 21:02:36

    wlo skomentowałem Twój post tylko dlatego, że przedstawiłeś jeden punkt widzenia sugerując, że najlepsza sieć Nju będzie w tym wypadku znacznie droższa, bo aż o ok. 16zł, a potem ktoś inny nie rozumiejąc tej oferty, będzie to powtarzał ;) Gdybyś napisał że będzie droższa o ok. 2-16zł w zależności od tego, czy kupimy pakiet, czy też wykorzystamy próg 19zł na 1GB transferu to bym milczał ;) Wspomniane ok. 2zł IMO nie jest warte zachodu ale dla niektórych choćby 1zł robi różnicę - ich wybór i decyzja :)

Dodaj swoją opinię