Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Na świecie sprzedano ponad 1,3 mln telefonów myPhone

Na świecie sprzedano ponad 1,3 mln telefonów myPhone

LuiN 29 Kwietnia 2015 09:47

3 3

Marka myPhone jest obecnie dostępna w 24 krajach - polska firma chwali się, że sprzedała już ponad 1,3 mln telefonów.

W dzisiejszym komunikacie prasowym producenta telefonów czytamy, że aż 56% klientów nabyło myPhone'y ze względu na polskie pochodzenie produktu. Jak podkreśla myPhone, firma płaci podatki w Polsce, a nie w jakimś raju podatkowym.

Nad przygotowaniem mocno promowanego smartfonu Infinity przez ostatnie miesiące pracował polski zespół inżynierów i techników z Wrocławia. (...) kto lepiej zadba o pełne spolszczenie menu smartfona i dostosowanie go do polskich warunków niż lokalni programiści? - pyta myPhone w komunikacie. Polskość i korzystny stosunek ceny do możliwości to cechy, którymi firma chce walczyć o klientów.




Zobacz: myPhone Infinity - marka premium polskiego producenta

Wyniki tej walki to póki co 1,3 mln sztuk sprzedanych telefonów. Warto jednak podkreślić, że sprzedaż trwa od października 2008 roku. Od samego początku proces projektowania poszczególnych modeli odbywał się w Europie, a "ściśle nadzorowana produkcja" w Azji.

W 2015 roku myPhone liczy na dalszy wzrost sprzedaży za sprawą wejścia z dystrybucją do Niemiec, Czech, Słowacji i Austrii.

Źródło tekstu: myPhone, wł     

Dodaj do:

Tagi: telforceone | myphone

w sumie: 38
  • 1

    19. ~Tobi95  2015-04-29 12:28:47  host: apn-31-0-2-8.dynamic.gprs.plus.pl

    Sprzedali 1.3 miliona z czego 1 milion leży już w koszach , 200 tys w serwisach , 50 tys jest nadal w sprzedaży i 50 tys jako tako działa...
    GoClever, Manta, Myphone itp przy dobrych wiatrach może dotrwają do 2018 roku, nikt tego już powoli kupować nie chce, każdy kto miał z tym kontakt to wie że to totalny badziew, utrzymują się z tego tak naprawde że ludzie którzy nie mają pojęcia o elektronice kupują to. np( dziadkowie, swoim wnukom bo była przecena w biedronce za 100 zł...)
    Nie wspomnę iż tych telefon nie da się naprawić , pracuje w salonie / serwisie w Poznaniu i ani tego nie skupujemy ani nie naprawiamy.
    Jedyna firma którą można uważać że się wybyła z tych chińskich g****en to Huawei i naprawde wielkie brawa dla nich.

  • 2

    20.  2015-04-29 12:31:38

    19, Tobi95 - mnie tam Luna się akurat spodobała. Póki co jest bezawaryjna w charakterze dodatkowego telefonu. Wiem, że było sporo kiepskich modeli, ale chińska myśl technologiczna i polski projekt umieszczenia logo na obudowie poszły do przodu w ostatnim czasie.

  • 1

    21. ~Vaper  2015-04-29 12:43:43  host: milano-s02-i01.cg-dialup.net

    Robią całkiem dobre telefony, nie wiem skąd na ten cały hejt, chyba dla zasady.

  • 1

    22.  2015-04-29 13:17:46

    @ oLo
    Projektują w siedzibie myPhone we Wrocławiu a montują w Chinach.

  • 0

    23. ~r  2015-04-29 13:20:37  host: 185.13.106.66

    #20: dobre, czyli firma zajmuje się głównie projektowaniem gdzie umieścić swoje logo na obudowie. Pewnie głównym projektantem jest 5letnia córka prezesa hehe. Cóż za wybitny wkład w rozwój technologii komórkowych. Brawo!!!

  • -1

    24. ~Arkoo  2015-04-29 13:34:18  host: 194.187.250.205

    @oLo - tak się zastanawiam, czy wy naprawdę nie macie nic do roboty, czy może pracujecie dla konkurencji?

    Gdzie w tekście jest napisane, że to polski producent? Pojawia się "marka" i "firma", a to się akurat zgadza. Skończcie już z tymi głupotami i hejtem dla hejtu.

  • 0

    25. ~ktoś  2015-04-29 13:35:15  host: 213.158.218.216.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Do 4: nie umiesz cudzysłowów poprawnie napisać a innych oceniasz?:) Naprawdę ambitnie;)

  • 0

    26. ~bodziofoto  2015-04-29 13:59:11  host: 46.151.136.135

    Miałem 3 różne myPhone: Due, Cube i Lune. Wszystkie były bardzo dobre z tym, że ja nie używam fonka do gier :). Najlepszy byl Luna. Z żalem się go pozbyłem a to dlatego, że jednak był dla mnie za duży. Pięć i pół cala. Fajnie się korzysta z ekranu ale wystawał mi ze wszystkich koszul :(. Cube miał 5 cali i mógłby zostać ale mój egzemplarz miał pamięci tylko 4 mega (teraz mają już 16) i było to deczko mało. Wróciłem do Lumii a konkretnie do 730ki bo Microsoft zrobił tę akcję ze zwrotem 2 stówek za aparat. Inaczej wróciłbym do 16ki Cube :)

  • 0

    27.  2015-04-29 14:39:09

    Wiecie dlaczego większość portali często pisze o Samsungu? Bo Samsung jako jedyny producent nie olewa komunikatów prasowych w naszym kraju. To, czego trzeba szukać na zagranicznych portalach od Samsunga dostaje się przy zerowym wysiłku. Ot, cała tajemnica.

  • 1

    28. ~Adam  2015-04-29 14:48:46  host: user-94-254-133-28.play-internet.pl

    LuiN po co sie wdajesz w dyskusje z xxxxxxxx.
    Ignorancja to jest najlepsza broń i kara na takich.
    Aż pewnie im piana. Ignoruj. Nie daj sie sprowokować:-)

  • 0

    29. ~  2015-04-29 15:58:34  host: host-212-67-147-2.cable.net-inotel.pl

    Telefony fajne, ale serwis fatalny. Więcej nie zakupię ich sprzętu.

  • 0

    30. ~Simbas  2015-04-29 18:12:37  host: 163-224-149-91.cpe.marton.net.pl

    Tak się ostatnio "naprojektowali", że aż przeprojektowali logo ;-)
    Jedyne co robią, to spolszczają system dodając własną nakładkę i brand. Reszta to produkt "no name" z Chin, który sprzedawany jest wielu takim "producentom" (najwięcej do Indii), np. Gionee, myPhone itp.

  • 0

    31. ~Calm7  2015-04-29 19:40:25  host: abaj206.neoplus.adsl.tpnet.pl

    może za 10 lat kupię i ja jakiegoś iPhonea.

  • 0

    32.  2015-04-30 10:02:47

    @LuiN, zartuje, a tak powaznie to wymienili te 24kraje w ktorych sprzedaja ?? Daj linka do pelnej notatki.
    Co do Luny to w niej chyba nic nie zrobili, oprocz loga i kartonu. Wiec to najslabszy przyklad, ze maja dobre telefony. Zreszta brak w niej LTE jak dla mnie dyskwalifikuje ja na starcie. Bo za te kase sprowadzam z chin telefon o 2-3 poziomy bardziej zaawansowany.

  • 0

    33.  2015-05-05 16:42:59

    Z Luny korzystam i nie powiem, jak na telefon z tej półki cenowej, to całkiem sympatyczny sprzęt (wcześniej korzystałem z SG S3). Myślę nad przeskoczeniem na Infinity w niezbyt dalekiej przyszłości, ale może jeszcze jakiś flagowiec w międzyczasie wyjdzie (oczywiście z LTE).

  • 0

    34. ~gotu  2015-05-16 13:57:43  host: 90-156-25-6.internetia.net.pl

    zapowiadaja infinity lte+ w standardzie wczesniejszych modeli infinity ale wyrazneie mocniejszy
    --
    i co warte przytoczenia, to cena infinity w oficjalnym sklepie zostala obnizona do 799zl, za kazdy model 3g lub lte

  • 0

    35. ~STI  2015-05-18 22:54:47  host: piechowice.box3.pl

    może planują coś nowego wypuścic, bo szastaja tymi promocjami, s-line 16gb tez w prmocji po 499zł

  • 0

    36. ~gotu  2015-05-31 01:08:37  host: 90-156-25-6.internetia.net.pl

    moze, ale tym czasem znow obnizono ceny infinity 3g i lte, do 749zl

  • 0

    37. ~fader  2015-07-20 22:20:31  host: 87-99-23-244.internetia.net.pl

    bo idzie czas nowych modeli z LTE od myphone...

  • 0

    38. ~gotu  2015-07-21 02:56:44  host: 90-156-25-6.internetia.net.pl

    i obnizyli, w biedronce infinity za 649zl

    @37
    i obnizyli, w biedronce infinity za 649zl

Dodaj swoją opinię