Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Na świecie spada, a w Polsce rośnie

Na świecie spada, a w Polsce rośnie

WitekT 30 Września 2005 12:30

0 0
Spada tempo światowego wzrostu liczby szerokopasmowych łączy internetowych. W I półroczu przybyło ich 24,3 mln, o blisko 4 mln mniej niż w II półroczu 2004 r.

Polska od kilku kwartałów znajduje się w światowej czołówce pod względem liczonego w procentach tempa wzrostu. W I półroczu liczba łączy zwiększyła się o 40,1%, co dało nam szóstą pozycję. Polska i Rosja są jedynymi krajami w Europie Środkowej, w których z szerokopasmowego Internetu korzysta ponad 1 mln osób (odpowiednio 1 mln 213 tys. i 1 mln 239 tys.).


Źródło tekstu: Rzeczpospolita     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~Art  2005-09-30 13:49:35  host: prosie19.aster.pl

    Odpowiedz jest prosta - do tej pory nie bylo takiej uslugi, nie ma tez alternatywy w postaci dostepu do internetu. UMTS, Wifi, kablowki - to tak naprawde dopiero zaczyna raczkowac i jest bardzo drogie.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-235-183.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz pomysł z aparatami chowanymi w obudowie smartfonu?

Oppo Find X oficjalnie

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet