Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Na otarcie łez: 4 GB od T-Mobile i 23 GB od Orange

Na otarcie łez: 4 GB od T-Mobile i 23 GB od Orange

LuiN 1 Lipca 2016 00:26

17 3

Na osłodę po meczu z Portugalią, sieci komórkowe Orange i T-Mobile przygotowały kolejną serię darmowych gigabajtów transferu.



W przypadku sieci Orange są to aż 23 gigabajty, które aktywować można kodem DZIEKUJEMY wysłanym na numer 277. Pakiet ważny jest przez 3 dni.


Klienci T-Mobile otrzymać mogą natomiast 4 GB transferu po wysłaniu SMS-a o treści G4OLPOR na numer 499. Pakiet ważny jest przez 30 dni w ofertach na kartę i MIX lub przez 1 okres rozliczeniowy w ofertach abonamentowych.


Źródło tekstu: Orange, T-Mobile, wł     

w sumie: 44
  • 0

    31. ~pabloki  2016-07-01 11:49:14  host: user-5-173-11-98.play-internet.pl

    wszyscy przegrani . t mobile tylko 4 GB -ostatnio 10 GB, orange niby więcej GB niez poprzednio ale ddalej ważne 3 dni. jeśli można wydłużyć w orange to nie wszyscy znają sposób i wielu przepadnie. przynajmniej tmobile daje na 30 dni.

  • 1

    32.  2016-07-01 11:59:20

    do 31. a jest sposób żeby przedłużyć z 3 dni na wiecej??

  • -1

    33. ~pabloki  2016-07-01 12:12:15  host: user-5-173-11-98.play-internet.pl

    32 ponoć jest ale ja nie znam sposobu. 22 pisze ze jest.

  • 0

    34.  2016-07-01 12:16:47

    może ta promocja przedłuży, pewny nie jestem nie próbowałem. http://tlp.is/ae0

  • 0

    35. ~Jacek  2016-07-01 12:26:35  host: agou2.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A orientuje się ktoś, może, czy w pierwszej kolejności zmniejszane są dane z bonusu czy standardowego pakietu? Chodzi o abonament w Orange.

  • 0

    36. ~xy  2016-07-01 12:33:36  host: public-gprs364875.centertel.pl

    W Orange Free na kartę najpierw schodzą te promocyjne.

  • 0

    37.  2016-07-01 13:24:20

    W orange na abonament najpierw schodzi z bonosu potem abonament

  • 1

    38. ~  2016-07-01 13:33:04  host: 89-74-138-153.dynamic.chello.pl

    Zestawiając te dwie promocję to Orange wypada komicznie z tymi 3 dniami. Zdecydowanie wolę 4 gb na 30 dni szczególnie że wcześniej już zgarnąłem 10

  • 0

    39. ~Oranfe play co za różnica  2016-07-01 14:25:20  host: user-164-127-162-236.play-internet.pl

    Te 23 giga wpada na rto samo konto cob10 gb za rejestracje numeru i wtedy jest wazne 30 dni albo tyle ile zostalo przy 10:gb

  • 0

    40. ~szymono  2016-07-01 14:45:57  host: user-188-33-116-91.play-internet.pl

    kto normalny wykorzysta 23 GB w 3 dni?! i na cooo ... ?! ;O ja wyslalem wlasnie eska po 4 GB od TMobile, do moich 7 GB, ktore mam w uproszczonym abonamencie bez dodatkowych opłat beda idealne! ;pp

  • 0

    41.  2016-07-01 14:49:41

    A w jaki sposób sprawdzic te GB w T-Mobile?

  • 0

    42. ~Janek  2016-07-01 15:10:41  host: user-94-254-160-109.play-internet.pl

    Jest Regulamin, ale daty aktywacji się nie zgadzają; http://tlp.is/ae5
    Na stronie promocji jest info, że aktywować można Od dnia 30.06 do dnia 03.07, a w pdf pkt 3 od 25.06 do 29.06. Całe Orange : /
    @34
    Nie przedłuży, bo promocja dotyczy tylko złotówek na konto promocyjne, pakietu danych nie dają.

  • 0

    43. ~Janek  2016-07-01 15:22:11  host: user-94-254-160-109.play-internet.pl

    Jeszcze fragment Regulaminu:
    "14. W przypadku Abonentów ofert na kartę oraz Zetafon i Minutofon pakiet danych przyznany w ramach Bonusu będzie wykorzystany w pierwszej kolejności przed środkami pochodzącymi z doładowań oraz przed płatnymi pakietami internetowym...
    15. W przypadku Abonentów ofert na abonament Bonus jest wykorzystywany w pierwszej kolejności – przed pakietami dostępnymi w planie taryfowym, z którego korzysta Abonent oraz środkami aktywowanymi w ramach płatnych pakietów internetowych."

  • 0

    44. ~boncio  2016-07-01 15:39:10  host: egress505.cws.sco.cisco.com

    @43 z jedną małą uwagą. Po aktywacji pakietu w abonamencie trzeba zakończyć trwającą sesję wyłaczając dane. W przeciwnym wypadku ciągnie z pakietu z abonamentu do końca sesji.
    Nie wiem czy podobnie zadziała w drugą stronę.

  • 0

    45.  2016-07-01 18:58:00

    ten regulamin jest od 30-3 lipca http://tlp.is/aea

  • 0

    46. ~_siwy_  2016-07-02 08:37:49  host: apn-46-215-135-45.dynamic.gprs.plus.pl

    @44

    Niezłe qrestwo. Już wiem, dlaczego ciągle mi ciągnęło z pakietu abo.

  • 0

    47. ~  2016-07-02 11:39:28  host: gaja.tpnet.pl

    Bardzie po polsku by było "4 GB w T-Mobile i 23 GB w Orange".

  • 0

    48. ~nono  2016-07-02 12:15:01  host: host-81-190-247-99.malbork.mm.pl

    Zgłosiłem się do TM w terminie po pakiet za mecz ze Szwajcarią. Dostałem sms zwrotnego, że przyjęli i mam czekać. Po kilku dniach nic. Zadzwoniłem z reklamacją. Konsultant mnie wysłuchał, przeprosił za sytuację i zamiast 10 GB od ręki włączył 1 TB. Oczywiście do końca cyklu czyli w moim przypadku jakieś trzy tygodnie. Oczywiste też, że nie wykorzystam całego pakietu. Chodzi o podejście do klienta.

  • 0

    49. ~  2016-07-03 09:19:05  host: public-gprs361894.centertel.pl

    Wysłałem dzisiaj SMS do Orange i dostałem bonusowy pakiet.

  • 0

    50.  2016-07-04 19:22:59

    Ludzie nie korzystajcie z pakietu dla orange, ta promocja jeat inna od wczesniejszych, jak ja uruchomicie to najpierw schodzi wam z abonamentu a dopiero po wykorzystaniu wchodzi siebwbpakiet promocyjny, czyli zeby go wykorzystac to trzeba w 3 dni zużyć abonament swoj np 5 gb a potem uzywa sie promocyjny i po 3 dniach nie ma sie juz nic. Pytalem konsultanta bo nie pasowalo mi zuzycie w aplikacji orange i potwierdzil ztle ta promocja jest inna

Dodaj swoją opinię