Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Na deficyt klapek - Sony Ericsson T707

Na deficyt klapek - Sony Ericsson T707

LuiN 26 Marca 2009 21:25

0 0

sonyericsson t707 Gwiazda tenisu - Maria Sharapova - została patronem medialnym najnowszego telefonu Sony Ericssona skierowanego przede wszystkim do kobiet. Telefonów z klapką trafia na rynek coraz mniej, a serca wielu kobiet zdobyły właśnie tego typu konstrukcje. Czy T707 odniesie sukces?

Telefon trafi na rynek w trzech wariantach kolorystycznych: Mysterious Black, Spring Rose i Lucid Blue. Obudowa nie kryje może nowinek technologicznych, jednak jej atrakcyjny wygląd może być strzałem w dziesiątkę. Zainteresowanie wzbudzać mogą też atrakcyjne efekty świetlne telefonu.

Urządzenie ma 2,2-calowy ekran o rozdzielczości QVGA i do tego zewnętrzny, monochromatyczny ekran OLED. Telefon oferuje łączność HSDPA, radio FM z funkcją RDS, akcelerometr i umożliwia kontrolę przy pomocy gestów. Zabrakło dedykowanej kamery do wideorozmowy - do tego celu wykorzystywany jest aparat fotograficzny o rozdzielczości 3,2 Mpix.

Telefon trafi na rynek w drugim kwartale 2009 roku. Cena urządzenia nie jest jeszcze znana.




maria sharapova t707 maria sharapova t707 maria sharapova t707 maria sharapova t707

maria sharapova t707 maria sharapova t707 maria sharapova t707 maria sharapova t707

maria sharapova t707 maria sharapova t707 maria sharapova t707 maria sharapova t707

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Sony Ericsson, wł     

Dodaj do:
w sumie: 28
  • 0

    9.  2009-03-26 22:39:32

    emo2009 czytać nie umiesz?

  • 0

    10.  2009-03-26 22:47:58

    kwistas.Czytać umiem,ale nie chodziło mi o telefon,tylko o tę ładną tenisistkę.U niektórych,to trzeba kawę na ławę.

  • 0

    11. ~V  2009-03-26 23:00:07  host: hyp-g-81.pabianice.msk.pl

    wszystko fajnie, tylko że lans na klapki przeminął. Teraz jazzy jest coś innego więc dużej sprzedaży raczej nie będzie.

  • 0

    12.  2009-03-26 23:05:02

    Teraz w modzie są slidery albo dotykowce :)

  • 0

    13.  2009-03-26 23:23:52

    Cpr - według rankingu Skąpca, najczęściej wyszukiwane są właśnie klapki: http://telepolis.pl/news.php?id=13681

  • 0

    14. ~  2009-03-26 23:23:59  host: ns2.sti.net.pl

    super :)

  • 0

    15.  2009-03-26 23:35:17

    LuiN: Rzeczywiście,ale mimo wszystko różnice są minimalne, praktycznie to 1/3 na rodzaj telefonu. Ale trzeba przyznać, że klapki się trzymają mocno. Dobra klapka nigdy nie jest zła :)

  • 0

    16.  2009-03-26 23:37:13

    A kobiety otwierają lusterka, otwierają akcesoria makijażowe, to chcą otwierać również telefon :)

  • 0

    17. ~  2009-03-26 23:59:43  host: 80.51.91.252

    SE robi brzydkie komórki

  • 0

    18. ~JAREKT  2009-03-27 00:24:13  host: ecr89.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Moja tez tylko klapka i klapka. Kupilem jej 2 klapki (nie moglem sie zdecydowac czy brac lewego czy prawego) wiec w drodze rewanzu zgodzila sie na dotykowca. Mi osobiscie tez ta forma podoba sie najbardziej, maly w noszeniu, duzy w uzyciu po rozlozeniu i zabezpieczony ekran - to calkiem sporo zalet.

  • 0

    19. ~Faz  2009-03-27 00:26:59  host: adpr248.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mechanizm klapki jak z modelu w300i czyli rozklekocze sie po nie dlugim czasie, jak klapka to tylko motorola V3 solidny zawias jak ktos nie walnie z calej sily o podloge to moze dzialac naprawde dlugo. Niestety SE w robieniu klapek jest daleko w tyle za motorola, swoja droga po cholere mi klapka, lepsze sa slidery znacznie wygodniejsze praktyczniejsze, a te najlepsze bezdyskusyjnie robi samsung!

  • 0

    20.  2009-03-27 01:08:13

    Ciekawe jaki kąt rozwarcia ma ta klapka? Pamiętam, że jakiś Samsung wytrzymał 180*, a Motka się złamała. Taki test jeszcze w szkole się robiło. A telefon widziałem już na prawdziwych zdjęciach, niestudyjnych i jest spoko.

  • 0

    21. ~szark  2009-03-27 01:34:45  host: bdq203.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Szarapowej do piękności daleko jest po prostu ładna ale na pewno nie piękna! telefony z klapką padają jak muchy ciekawe jak tam taśmy w samsungach? LOL

  • 0

    22. ~golfiarz  2009-03-27 08:19:24  host: host-64.pzuci.pl

    Wolałbym zdjęcia Marii bez telefonu... :}

  • 0

    23. ~turin12  2009-03-27 10:27:38  host: host86-168-193-217.range86-168.btcentralplus.com

    nie tylko bez telefonu....

  • 0

    24.  2009-03-27 16:00:54

    Pani tenisistka atrakcyjniejsza niż nowa klapka od SE. I jakkolwiek czarna wersja jest jeszcze w miarę elegancka, tak te kolorowe jakieś takie infantylne...

  • 0

    25. ~derek  2009-03-29 13:33:08  host: dkw171.neoplus.adsl.tpnet.pl

    rozumiem ze przedstawiona kompozycja telefon plus prezenterka to komplet i w takiej postaci bedzie oferowany w sprzedazy :) Jesli tak to biore od razu kilka sztuk

  • 0

    26.  2009-03-31 09:17:38

    19. Faz: "swoja droga po cholere mi klapka, lepsze sa slidery" - ja mogę napisać: po cholerę mi slidery, lepsze są klapki. ale po co ciągnąć jałową dyskusję? dobrze że jest wybór i każdy może wybrać coś dla siebie, ja akurat zdecydowanie wolę klapkę niż slider ale nie obrażam nikogo kto uważa odwrotnie. aha, swoją drogą używam SE z300i (http://www.telepolis.pl/telefony.php?id=867) - ma już trzy lata, mimo tego: klapka nie odpadła i nie klekocze tak jak sugerujesz, ponadto akumulator mimo intensywnego użytkowania działa jeszcze w miarę dobrze.

  • 0

    27. ~doma 100  2009-07-18 23:34:53  host: 86-68-n1.aster.pl

    kiedy wejdzie na rynek polski ten telefon

  • 0