Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Na Dalekim Wschodzie dynamicznie przybywa Internautów

Na Dalekim Wschodzie dynamicznie przybywa Internautów

WitekT 7 Marca 2007 19:49

0 0

Ogólnoświatowa liczba Internautów wzrosła w zeszłym roku o 10%, głównie dzięki nowym osobom z Indii, Chin i Rosji. W styczniu tego roku z sieci korzystało 747 mln osób powyżej 15 roku życia.

Na pierwszym miejscu ciągle znajduje się USA ze 153 mln Internautów. Ich liczba w 2006 roku wzrosła jednak zaledwie o 2%. To nic w porównaniu z dynamiką Chin, gdzie Internautów przybyło aż 20% - 86,7 mln, choć źródła rządowe podają 137 mln, co uwzględnia użytkowników kafejek.
Największy wzrost zanotowały jednak Indie - aż o 33% do 21,1 mln osób. To teraz ósmy, największy rynek na świecie, zaraz po Francji. W Rosji przybyło w zeszłym roku 21% Internautów i jest ich teraz 12,7 mln.

10 krajów z największą liczbą Internautów to kolejno USA, Chiny, Japonia, Niemcy, Wielka Brytania, Korea Południowa, Francja, Indie, Kanada i Włochy.

Źródło tekstu: TeleGeography, wł     

Dodaj do:
w sumie: 2

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-197-24.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że Play zdąży pokryć własnym zasięgiem całą Polskę do 2020 roku?

Play ma 6000 stacji BTS

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet