Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Na Dalekim Wschodzie dynamicznie przybywa Internautów

Na Dalekim Wschodzie dynamicznie przybywa Internautów

WitekT 7 Marca 2007 19:49

0 0

Ogólnoświatowa liczba Internautów wzrosła w zeszłym roku o 10%, głównie dzięki nowym osobom z Indii, Chin i Rosji. W styczniu tego roku z sieci korzystało 747 mln osób powyżej 15 roku życia.

Na pierwszym miejscu ciągle znajduje się USA ze 153 mln Internautów. Ich liczba w 2006 roku wzrosła jednak zaledwie o 2%. To nic w porównaniu z dynamiką Chin, gdzie Internautów przybyło aż 20% - 86,7 mln, choć źródła rządowe podają 137 mln, co uwzględnia użytkowników kafejek.
Największy wzrost zanotowały jednak Indie - aż o 33% do 21,1 mln osób. To teraz ósmy, największy rynek na świecie, zaraz po Francji. W Rosji przybyło w zeszłym roku 21% Internautów i jest ich teraz 12,7 mln.

10 krajów z największą liczbą Internautów to kolejno USA, Chiny, Japonia, Niemcy, Wielka Brytania, Korea Południowa, Francja, Indie, Kanada i Włochy.

Źródło tekstu: TeleGeography, wł     

Dodaj do:
w sumie: 2

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-82-29-141.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.