Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości N900 już w przedsprzedaży

N900 już w przedsprzedaży

Q! 31 Sierpnia 2009 21:10

0 0

nokia n900 Najnowsze i najbardziej obiecujące urządzenie mobilne Nokii - tablet N900 - trafił właśnie do przedsprzedaży. Jako pierwsi z możliwości jego otrzymania praktycznie w chwili premiery będą mogli skorzystać mieszkańcy Niemiec oraz Włoch.

Cena N900 w przedsprzedaży została określona na 599 euro (z podatkiem). Oprócz wersji GSM na półki sklepowe trafi również wersja amerykańska. Dostępna ona będzie w ofercie dwóch operatorów - AT&T oraz Rogers Wireless.

N900 pojawi się na rynku w październiku.




Szerzej o Nokii N900 pisaliśmy w tej oraz tej wiadomości.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: gsmdome, wł     

Dodaj do:
w sumie: 23
  • 0

    4.  2009-08-31 21:27:24

    @Q dwa razy jest link do specyfikacji.

  • 0

    5.  2009-08-31 21:34:39

    a jednak nokia sama bedzie go rozprowadzac ;) http ://shop.nokia.de/ nokia-de/product.aspx?sku=6958534&cp=localbuynow&pp= N900 (3 spacje)

  • 0

    6.  2009-08-31 21:36:14

    thonka: fixed, dzięki! :-)

  • 0

    7. ~mohamed  2009-08-31 21:36:36  host: 217.116.102.25

    Cieszę się że N900 wchodzi na rynek, bo potanieje n97

  • 0

    8.  2009-08-31 21:43:08

    ciekawostka jest, ze w tym samym sklepie na nokia.de n97 jest za 549euro. czyzby nokia chciala miec dwa flagowe modele?

  • 0

    9.  2009-08-31 21:45:59

    WitekT, Q - Pierwsze zdanie wprowadza w błąd N900 to nie tablet, a telefon ;)

  • 0

    10. ~kikulo  2009-08-31 21:53:02  host: chello089078049232.chello.pl

    Nie wiem, czy dobrze pamiętam, ale 500 euro, to miała być cena bez podatków. Dorzucić VAT i robi się te 600.

  • 0

    11. ~3m  2009-08-31 21:57:07  host: chello084010103046.chello.pl

    The Nokia N900 will be available in select markets from October 2009 with an estimated retail price of € 500 !!!excluding sales taxes!!! and subsidies.

  • 0

    12. ~analog  2009-08-31 21:58:28  host: public26045.xdsl.centertel.pl

    WitekT, wprowadzasz ludzi w błąd Nokie nie podniosła ceny... Była mowa że ten model bedzie kosztował 500 euro ale bez podatku i prowizji, a w Niemczech podatek wynosi 19% czyli wszystko ładnie wychodzi że Nokia miała i ma kosztować 599 euro z podatkiem Vat 19% i prowizją

  • 0

    13.  2009-08-31 22:16:35

    analog: a czemu piszesz z tym do mnie? Przecież wyraźnie jest napisane, kto zmajstrował tego babola - zaraz poprawię. :-)

  • 0

    14. ~analog  2009-08-31 22:41:56  host: public26045.xdsl.centertel.pl

    źle obczaiłem, zobaczyłem że ty odpowiadasz w komentarzach to uznałem że jesteś autorem :)

  • 0

    15.  2009-08-31 22:47:53

    analog - wrzuciłem już poprawki do newsa Q! Dzięki serdeczne za zwrócenie uwagi.

  • 0

    16.  2009-08-31 22:49:37

    Luin - a będzie poprawka tablet na telefon w pierwszym zdaniu? xd

  • 0

    17.  2009-08-31 23:01:07

    Czy telefon może na chwilę obecną zaoferować coś więcej? Czy to jest absolutne maksimum na dzień dzisiejszy? Bo szczerze mówiąc tak silnej konfiguracji jeszcze nie widzałem :O i niech mi nikt nie wyjeżdża z Toshibą, bo sam procek to nie wszystko.

  • 0

    18. ~Poli76  2009-09-01 03:00:08  host: ool-45741cc7.dyn.optonline.net

    Oprocz GSM bedzie wersja amerykanska dla AT&T i Rogers ale to tez jest GSM..chmm moze codzilo o amerykanski band 850/1900 na 3G tutaj mocno wrze na forach ,ze wlasnie ten model nie bedzie oferowany na czestotliwosciach ATT&Rogers..tylko T-mobile, a T mo maja slabiutki zasieg 3G

  • 0

    19. ~3m  2009-09-01 07:09:39  host: ahs194.neoplus.adsl.tpnet.pl

    tolez-może, problem polega na tym, że taki sprzęt byłby bardzo niszowy(1000Euro netto?) i ważyłby z 250 gram,a te 500-600Euro netto to już i tak jest taka granica, poza którą nikt się wyjść nie odważy ze sprzętem produkowanym seryjnie i na rynek masowy.Z drugiej strony w N900 funkcja telefonu jest póki co mniej rozbudowana niż w np 6300:)

  • 0

    20. ~marcus  2009-09-01 07:33:34  host: 62.29.136.38

    W którymś momencie taga cegła staje się tylko problemem i nie wyborażam sobie nosić tego przy spobie w kieszeni od spodni ;-)

  • 0

    21. ~  2009-09-01 07:33:57  host: v02-16.opera-mini.net

    U nas wiec 2999zl na poczatek i tak niezle wydaje sie lepiej dopracowany niz n97 szkoda jednak malego wyswietlacza jak na takie urzedzenie

  • 0

    22. ~  2009-09-01 07:35:17  host: v02-16.opera-mini.net

    Pozatym pisanie tablet o N900 to jakis zart? Tabletem jest iphone i htc touch hd oraz tosia tg01. Co to za bzdury?

  • 0

    23. ~  2009-09-01 14:08:18  host: v03-03.opera-mini.net

    Tolez w dzisiejszych czasach papierowe parametry nie mowia nic. Diabel tkwi w szczegolach. Jesli producent ma takie zyczenie moze dokladnie schrzanic papierowo kosmiczny sprzet. Przyklady trafiajace sie na rynku? Wadliwe slowniki, klawiatury, braki potrzebnych kodekow, sterownikow, ograniczanie obslugiwanego wideo np do 15kl/s czy rozdzialki nizszej od mozliwosci ekranu itp itd. Np u mnie wbudowany odtwarzacz obsluguje streaming tylko niepelnego EDGE a kupowalem go jako 3G :-) Zreszta wymienialem go 3 czy 4razy zanim trafilem na jako tako malo skrzypiacy, z rowno chodzacymi klawiszami i tylko jednym martwym pikselem. Takie czasy, taka jakosc. W tym konkretnym telefonie na dzien dobry sprawdzilbym klawiature, zarzadzanie pamiecia wewnetrzna przeznaczona pod aplikacje i kompatybilnosc multimedialna. Jesli w tych punktach bedzie OK to rzeczywiscie jest to swietny sprzet. Do malkontenta @20: w kieszeni nosi sie zwykle telefony ewentualnie smartfony zabawki na pokaz. Smartfony z prawdziwa funkcjonalnoscia musza miec pewne wymiary, wage i nosi sie je np w kaburze przy pasku chociaz w kieszeni tez sie spoko mieszcza tyle ze juz lekko ciaza.

Dodaj swoją opinię