Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości N-Gage Truck w Polsce

N-Gage Truck w Polsce

WitekT 21 Października 2004 11:11

0 0

W ramach targów Warsaw Game Show, które odbędą się 23 i 24 października w Warszawskim Centrum Wystawienniczym EXPO XXI, po raz pierwszy w Polsce na specjalne zaproszenie firmy Nokia, pojawi się N-Gage Truck, który jest elementem promocji konsoli N-Gage QD i mobilnej rozrywki podczas targów.

N-Gage Truck to niesamowita platforma pełna rozrywki z N-Gage QD. W ciągu dwóch dni na 40 m2 ciężarówki N-Gage umieszczonej wewnątrz hali wystawienniczej, miłośnicy gier będą mogli spróbować własnych sił w rywalizacji z innymi graczami, poznać tryb multiplayer N-Gage Arena oraz zmierzyć się z nowymi tytułami gier na konsolę. W ciężarówce na specjalnych stojakach umieszczono mobilne konsole N-Gage z najnowszymi grami. Ciężarówka wyposażona jest w scenę i ekrany plazmowe, na których można oglądać zmagania zawodników, a wyspecjalizowana załoga zapozna nowicjuszy z tajnikami gier na konsoli N-Gage QD.

Każdy kto odwiedzi targi rozrywki będzie miał możliwość wzięcia udziału w konkursie i zmierzenia się z najlepszymi. Zabawę poprowadzi Wojciech Błach, a na zwycięzców czekają wspaniałe nagrody.
Aby wziąć udział w niepowtarzalnej imprezie wystarczy odwiedzić targi Warsaw Game Show, które odbędą w dniach 23 i 24 października 2004 w Warszawskim Centrum Wystawienniczym EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie, od godz. 9.00 do 20.00.

N-Gage Truck to specjalnie zaprojektowana multimedialna ciężarówka promująca mobilną konsolę do gier N-Gage i N-Gage QD. Podczas 77 dniowego tournee po Europie znalazła się w ponad 20 krajach Europy, m.in. Belgii, Francji, Irlandii. Na kontynencie amerykańskim odwiedziła m.in. Meksyk, Kanadę i Brazylię. Ciężarówkę podziwiała prawie dwu milionowa publiczność, zwiedziło ją 207 454 osób, a 74 630 graczy zdobyło łącznie 10 355 punktów.

Źródło tekstu: Nokia     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-141-12.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy wg Ciebie usługa Apple Pay odniesie w Polsce sukces?

[Aktualizacja] Apple Pay od jutra w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet