Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości N-Gage First Access

N-Gage First Access

LuiN 5 Lutego 2008 09:40

0 0

Testowo Nokia uruchomiła wczoraj nową platformę N-Gage. Wstępnie producent udostępnił serwis jedynie użytkownikom Nokii N81, lecz po kilku godzinach złamano zabezpieczenia witryny.

ngage first ngage first ngage first

Po cichej eutanazji linii produktów N-Gage i N-Gage QD, na długi czas marka N-Gage została zamrożona przez producenta. Właśnie jesteśmy świadkami odmrażania dość dobrze znanego produktu, który podczas długiej przerwy wiele zyskał.
Nie mówimy tu jeszcze o finalnym produkcie, producent w dalszym ciągu testuje swój serwis, ale wreszcie stał się on dostępny dla… prawie wszystkich. Oficjalnie mowa jest tu o użytkownikach Nokii N81, jednakże wciągu kilku godzin od startu serwisu pojawiły się hackerskie rozwiązania pozwalające na korzystanie z serwisu chociażby za pomocą Nokii N95.

Docelowo Nokia planuje sprzedawać gry poprzez serwis mobilny, aplikacje bezpośrednio z niego mają być ściągane na telefon. Serwis ma umożliwiać także rozgrywki online, prezentować rankingi i udostępniać wersje demonstracyjne gier. Między innymi o nowe wersje demonstracyjne poszerzyła się właśnie oferta gier Nokii.

Źródło tekstu: Nokia, wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~Zaba  2008-02-05 09:57:38  host: eternet-do-horyzont.hti.pl

    hmm ja nadal posaidam swoją nokie QD i mnie nigdy niezawiodła a czy ,,przerabianie" nowszych nokii na konsole do grania to chyba zły pomysł

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-170-149.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy masz antywirusa w swoim telefonie?

Nastolatki zabezpieczają się, a Ty chronisz się przed wirusami?

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet