Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości myTab 10 DualCore w Biedronce za 499 zł

myTab 10 DualCore w Biedronce za 499 zł

sirmark 7 Marca 2013 20:38

12 0

myphone mytab 10 dualcore 11. marca w sklepach Biedronka pojawi się tablet myTab 10 firmy myPhone - dostępny będzie w cenie 499 zł.

myTAB 10 DualCore wyposażony został w 9,7-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1024x768 pix, dwurdzeniowy procesor RockChip 3066 1,6GHz, układ graficzny Mali 400 MP4, pamięć operacyjną 1GB DDR3 oraz 8GB pamięci wewnętrznej, którą można powiększyć poprzez złącze microSD. Tablet wyposażony został również w dwa wejścia micro-B USB (w tym jedno z opcją host), a także w port mini-HDMI umożliwiający wyświetlanie filmów w rozdzielczości HD na telewizorze. Łączność z siecią Internet zapewnia wbudowany moduł WiFi, można też podłączyć zewnętrzny modem 3G za pomocą złącza USB.

Specyfikację tabletu uzupełniają aparat fotograficzny 2,0 Mpx umieszczony z tyłu obudowy i kamerka internetowa VGA z przodu, złącze słuchawkowe 3,5mm i powiększona do 8000 mAh pojemności bateria, zapewniająca do 10 godzin pracy tabletu.




Urządzenie działa pod kontrolą systemu Android 4.1. W zestawie znajdą się także aplikacje "KropkaTV" oraz ""Kuchnia i Kropka", e-kiosk zapewniający dostęp do prasy cyfrowej oraz pięć ebooków ("Kroniki Jakuba Wędrowycza", "Kroniki Klary Schulz. Sprawa Pechowca", "Niewiarygodne przygody Marka Piegusa", "Polskie piekiełko", "Perska narzeczona")

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia tabletu w katalogu.

Źródło tekstu: myPhone     

Dodaj do:

Tagi: biedronka | myphone | mytab

w sumie: 65
  • 0

    60. ~Prince  2013-03-12 16:01:00  host: aeah91.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Pisałem już wcześniej że ma mieszane uczucie do tego sprzętu, ale pytanie do uzytkwników. Czy wam też wolno laduje youtube'a? Sprawdzcie na jakims speed tescie predkość pobierania z neta. U mnie na wszystkich wychodzi tylko 1MB/s co jest dramatem.

  • 0

    61.  2013-03-12 19:53:24

    http://www.dropbox.com/s/77z4m2oi4dhfh35/20130312_191507.mp4 a jednak dziala WIFI ok

  • 0

    62.  2013-03-12 19:55:28

    na necie maks to 1 megabit - czyli 700 - 800 kilo to dramat ale co sie spodziewac? 100 megabitow za taka cene ??? Na androidzie??

  • 0

    63. ~J23  2013-03-12 20:35:03  host: 89-66-69-141.dynamic.chello.pl

    U mnie jest 12Mbps odbieranie w standardzie G. Youtube odtwarza w FullHD po 1 do 3 sekund całkowicie płynnie do samego końca klipu. Dotyk jest rewelacyjnie czuły. Nie ma żadnych odbarwień na matrycy przy naciskaniu, bo i też nie trzeba naciskać. Według mnie jedyny minus to słabe nasycenie kolorów. Ale jak za tą cenę to nie ma co narzekać.

  • 0

    66. ~bogus  2013-03-13 13:48:18  host: peo254.internetdsl.tpnet.pl

    W mojej sztuce wifi jest tak cienkie, że z 2 metrów zrywa! do piachu... ale może to tylko ta sztuka...

  • 0

    67. ~  2013-03-14 12:18:43  host: user-94-254-210-103.play-internet.pl

    Miga może wam ekran delikatnie przy podświetlaniu 50% lub niższym?

  • 0

    68. ~liszaj  2013-03-14 13:15:20  host: 109.231.19.188.koba.pl

    jeszcze o WiFI zrobiłem skan sieci w bloku tym programem - inSSIDer - wyszło że w zasiegu jest 13 routerów bezprzewodowych,cześć chodzi na tych samych kanałach . Zmieniłem w swoim kanał na nieużywany i filmy z YT na tablecie chodzą płynnie bez przecinek w całym domu

  • 0

    69. ~@~Mateusz  2013-03-14 15:40:11  host: 89-70-9-169.dynamic.chello.pl

    W tym modelu faktycznie jakoś wgrali flasha. Ale moje opowieści to nie bajki. Sam miałem na tele androida 4.1 i pytałem na forach poświęconych i mówili, że andek 4.1 nie obsługuje flasha i nie ma opcji, żeby go włączyć. Nawet pobrałem apkę i zainstalowałem, ale nawet w ustawienia flasha się nie dało wejść. Tak czy siak tutaj flash jest, twórcy jakoś obeszli google :D

  • 0

    70. ~gość  2013-03-14 15:48:57  host: igl62.internetdsl.tpnet.pl

    A co wy chcecie Merca w cenie Malucha?? za 499 zł nic dobrego nie znajdziecie.

  • 0

    71. ~mar  2013-03-15 18:28:44  host: 082139005106.radom.vectranet.pl

    ile wam trzyma bateria?czy 6h jest do zakceptowania?

  • 0

    72. ~GG  2013-03-15 21:22:51  host: ip-222-85.ists.pl

    Na allegro nowy Blackberry Playbook za 599 zł .... Sorry ale jakość rozkłada TAB-a na łopatki .... ps. Zaraz będzie aktualizacja do BB10 os ....

  • 0

    73. ~www  2013-03-15 21:45:54  host: ip-176.105.142.90.tvsat364.lodz.pl

    Kupiłem we wtorek, dzisiaj oddałem. Matryca nie najgorsza ( w tej cenie), choć jest dużo miejsca na poprawę. Przy dużym przyciemnieniu ekranu widać mało. Przy w miarę komfortowej pracy - bateria szybko znikała. Bateria - ciężko przewidzieć kiedy padnie. Po ponownym włączeniu pokazuje więcej niż było przed wyłączeniem. Spada skokowo o kilka procent, czasem długo pokazuje stałą wartość. Po jej wyzerowaniu i 5 minutowym ładowaniu pokazywała już 27%. No i największy problem - w moim przypadku po skonfigurowaniu wifi i połączeniu się - utrzymywał połączenie po restarcie i wygaszeniu ekranu. Po dodaniu Aero2 też nawiązywał łączność komórkową ale wifi już nie wstawało. Mimo, że siec domowa była widoczna ale nie łączył się - mimo zmian różnych ustawień, restartów. Nie pomagało usuwanie ustawionego APN-u a jedynie reset całego tableta. Połączenie komórkowe także niestabilne - czasem strona się zacinała i znów pomagał tylko restart tableta. Ogólnie dla zastosowań domowych, bez grzebania w transmisji komórkowej - polecam, bo był dość szybki. Ale to co potrzebne było dla mnie nie działało do końca poprawnie. Plus za firmowo naklejoną folię na wyświetlacz no i za cenę.

  • 0

    75. ~Buu  2013-03-22 09:53:50  host: ip-94-42-3-44.multimo.pl

    Dzisiaj po 3 dniach oddałem, zdechł wyświetlacz podczas czytania książki. Problem z baterią był, rozwiązany przez restart i przywrócenie ustawień fabrycznych, jakość wyświetlacza, wifi i wszystko na co trole tu narzekają jest spoko jak w sprzęcie za 500 zeta. Gdyby nie zdechł nie miałbym zastrzeżeń.

  • 0

    76. ~jedrek  2013-03-24 11:44:48  host: host-89-167-27-128.nplay.net.pl

    Zalety: szybki, ładny, dobre proporcje ekranu, Wady: słabe WiFi testowałem dwa routery Linksys WGRT 54 GL na którym można uzyskać stabilny zasięg w odległości do 4 m pod warunkiem że po drodze nie ma ściany, oraz D-Link DIR 635 zasięg lepszy bo nowsza technologia n, za to następowało częste zrywanie połączenia. Na ekranie miałem biała plamę - kropkę, coś jakby miejscowe przebarwienie ekranu. Od drugiego ładowania błyskawica oznaczająca ładowanie "zadomowiła się na stałe" a o tym że bateria wymaga ładowania dowiadywałem się na parę sekund przed samoczynnym wyłączeniem się tabletu. Parę razy tablet samoczynnie się wyłączył. Oddałem do Biedronki, pieniądze zwrócono mi bez większych problemów.Pochwała dla Biedronki.

  • 0

    77. ~wojtulka  2013-03-24 21:51:53  host: 89.174.107.152

    Po 10 dniach użytkowania mam kilka zastrzeżeń, głośniczki w tablecie cichutkie, lepiej na słuchawkach, bateria po pierwszym ładowaniu na 100% - 1,5 h użytkowania, w międzyczasie co chwilę się wyłączał, po 4 h ładowania osiągnął ok. 70%, zobaczymy co wyniknie dalej. Połączenie wi-fi na całym mieszkaniu bezproblemowe (ściany, w łazience przy włączonej pralce), korzystałem z czasopism, książek i sklepu - szybkie ściąganie i wgrywanie, ekran duży, łatwość obsługi. Plus za dodatki i cenę.

  • 0

    79. ~  2013-04-07 09:32:50  host: 91.240.136.3

    Witam, mam pytanie bo zaczynam dopiero użytkować tablet i nie znam się ale zainstalowałam na tablecie aplikację prawo jazdy i są filmiki, są pytania czytane przez lektora ale jest to wszystko osobno i nie umiem tego zrobić aby to wszystko współgrało i było tak jak mam to na laptopie. Czy ktoś może mi pomóc?

  • 0

    80. ~  2013-04-23 13:44:25  host: host218.stimo.net

    Kupiłam sobie też ale po pięciu godzinach się zepsuł

  • 0

    81. ~  2013-04-23 13:45:46  host: host218.stimo.net

    Nie oplaca sie kupowac takiego badziewia Sorry ale tak jest,,-.,

  • 0

    82. ~DAN7  2013-05-08 19:10:41  host: 31.42.4.224.alfanet24.pl

    Ten tablet jest w Biedronce przeceniony na 399 zł. Widziałem go dzisiaj

  • 0

    83. ~franek  2013-06-18 23:49:14  host: piechowice.box3.pl

    cena niezła, podobnie jak ten 7 calowy teraz po 230 zł.

Dodaj swoją opinię