Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości myPhone z Androidem i dwiema kartami SIM

myPhone z Androidem i dwiema kartami SIM

WitekT 11 Maja 2010 14:15

0 0

W czerwcu w ofercie myPhone pojawią się dwa telefony z Androidem - w tym, co ciekawe, jeden w wersji na 2 karty SIM. Urządzenia - zgodnie z polityką firmy - mają być tańsze od konkurencji.

Oba telefony mają być wyposażone w procesory Qualcomm o prędkości około 600 MHz. Mają też mieć zainstalowane dodatkowe aplikacje stworzone przez myPhone.




W zeszłym roku myPhone sprzedał ogółem 113 tys. telefonów. Firma szacuje swój udział na rynku sprzedaży pozaoperatorskiej na około 10%. W tym roku firma wstępnie planuje wzrost sprzedaży na poziomie 30-40%, jednak jeżeli dystrybucję rozpocznie kolejny operator (po czeskim T-Mobile i jednej ze słoweńskich sieci), wzrost może być większy.

myPhone chwali się, że w zeszłym roku tylko 2,82% sprzedanych telefonów zostało reklamowanych, a średni czas usunięcia usterki w systemie door-2-door trwał 6 dni.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 36
  • 1

    17.  2010-05-11 16:49:15

    Ciekawie się zapowiada.

  • 0

    18.  2010-05-11 17:11:58

    Fajnie by bylo, gdyby mial opcje sztywnego ustawienia karty do internetu i polaczen/SMS. Jesli nie bedzie mial 3G, to nie wiem kto to kupi...

  • 0

    19. ~lee  2010-05-11 17:15:05  host: tysiaclecia-z-bie37200223077.c200.msk.pl

    może EDGE będzie?? hehe ;)

  • 1

    20. ~  2010-05-11 17:40:11  host: f96-060.opera-mini.net

    #4 z patologicznej rodzinki?

  • 1

    21. ~Aster  2010-05-11 18:00:59  host: chello089077164150.chello.pl

    Android i 2 karty SIM? Biorę! Tylko niech będzie miał 3G z HSDPA i WiFi.

  • 0

    22. ~  2010-05-11 18:05:32  host: 109.243.39.154

    Który chiński noname ma 3g? Nawet sciphone n21 z androidem to tylko gsm z edge xD

  • 1

    23.  2010-05-11 18:41:30

    22: http://www.eemobi.cn/product/search.aspx?keywords=3g - tu masz wiele takich. Jest nawet iPhone na Androidzie za 260$ ;)

  • 0

    24. ~  2010-05-11 18:48:18  host: 109.243.39.154

    No jakoś ich nie widzę, wszystkie to gsm.

  • 0

    25. ~  2010-05-11 18:49:42  host: 109.243.39.154

    Oh, sorry, znalazłem jeden za 270usd :D Ktoś tyle zapłaci za wynalazek? Bo ja nie, za taką cenę herosy na allegrze śmigają.

  • 1

    26.  2010-05-11 18:49:55

    piokuk: to jeszcze zależy która nokia. Dwoje znajomych miało np. prostą 2760 i klęli na czym świat stoi na marną, a w zasadzie brak słyszalności. Więc nokia nokii nierówna. Tak pewnie jest i u innych producentów. Bo ja korzystałem np. z L700 i co jak co ale jakość rozmów była bardzo dobra.

  • 1

    27.  2010-05-11 18:52:43

    L700 oczywiście od Samsunga. Tak dodałem gdyby ktoś nie wiedział. Ale zgadzam się w jednym, producenci często zaniedbują tą podstawową cechę, jaką jest przyzwoita jakość rozmów. Nie wiem jak się można przed kupnem marnie słyszalnej słuchawki ustrzec. Może ktoś ma jakąś koncepcję?

  • -1

    28. ~Kejmul  2010-05-11 19:41:37  host: host-87-99-0-244.lanet.net.pl

    @27 - Motorola z CrystalTalk - od taniej W156 przez średnią półkę (VE66) po Milestone. @ 12, 13 - pięknie powiedziane. Oglądałem rozłożony na części pierwsze model 6670 i nie ma tam żadnych, choćby podstawowych osłon przed promieniowaniem, o które bardzo dbają renomowani producenci.

  • 1

    29. ~  2010-05-11 22:27:08  host: d41-100.icpnet.pl

    @27 - w opisie dwóch nowych SonyEricssonów Elm i Hazel (Green heart) jest mowa o filtrowaniu dźwięku, ale nie wiem jak to działa w praktyce. Sama nie mam dobrych doświadczeń pod tym względem z moją Nokią E51, stary Samsung D600 bodaj mojej cioci brzmi wyraźniej ;)

  • -1

    30. ~  2010-05-11 22:32:28  host: 109.243.62.147

    Pamietajmy, że polski w tych fonach jest jedynie brand i ewentualnie w pewnej części soft. Reszta to po prostu produkt chiński. Ciekawe czy jakość myPhone jest chociaz nieco wyższa od innej chińszczyzny znanej z Allegro?

  • 0

    31. ~silgin  2010-05-11 23:10:52  host: 212.180.175.199

    Jak daja gwarancje na 2 lata w systemie door2door to widac sa pewni swego

  • 0