Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości myPhone: wakacyjna promocja smartfonów

myPhone: wakacyjna promocja smartfonów

orson_dzi 9 Czerwca 2017 14:23

3 1
myphone

Od 6 czerwca obowiązuje promocyjne, niższe ceny czterech smartfonów myPhone.

Niższe ceny obowiązują do końca wakacji, czyli do końca sierpnia 2017 roku. Promocyjne ceny dotyczą modeli:
  • myPhone Pocket - 169 zł zamiast 199 zł.
  • myPhone GO! - 229 zł zamiast 269 zł.
  • myPhone FUN 5 - 269 zł zamiast 299 zł.
  • myPhone Prime Plus - 369 zł zamiast 399 zł.

Smartfony są dostępne na stronie www.myphone.pl/smartfony



Źródło tekstu: myPhone     

Dodaj do:

Tagi: wakacyjna promocja | myphone

w sumie: 14
  • 0

    1. ~  2017-06-09 14:40:12  host: 188.166.73.205

    ktoś zrecenzuje myphone GO? - wyglada na ciekawą opcję... czy sie mylę?

  • 0

    2. ~Hotelarz  2017-06-09 14:54:26  host: user-164-126-253-93.play-internet.pl

    Za te pieniądze to wolę kupić z chin i to samo wyjdzie z vatem a i telefon lepsze ma bebechy.

  • 0

    3. ~  2017-06-09 14:55:36  host: 185.137.18.213

    tyle że z CHIN to możesz zapłacić cło

  • 1

    4. ~Hotelarz  2017-06-09 15:02:58  host: user-164-126-253-93.play-internet.pl

    @3, To chyba nigdy nie kupowałeś bo nie ma cła na telefony.

  • 1

    5.  2017-06-09 15:08:46

    Mogę kilka słów powiedzieć o niewymienionym tutaj Luna II, który można trafić czasami w Biedronie za 500 zł. To najlepsza wersja My Phone jaką posiadam spośród: S-Line, Q-smart, Infinity II. Znakomity aparat, wbrew opisom obsługuje HD Voice ( jak wszystkie telefony tego producenta), przyzwoity wyświetlacz, płynnie wczytują się strony, nie laguje, dobra bateria, choć podobno niewymienna. Piszę "podobno", gdyż po zdjęciu tylnej ścianki mamy do niej dostęp, aczkolwiek nie jest połączona z urządzeniem za pomocą klasycznych styków, lecz przy użyciu taśmy przewodzącej. Zawsze narzekałem na gniazdo micro USB w telefonach tej firmy. Muszę powiedzieć, że moje ryzyko opłaciło się, gdyż - jak do tej pory - nie zauważyłem z nim problemów. Może w końcu zaczęli je porządnie montować? Chciałem podkreślić bardzo wyraźnie, że nie jestem amatorem gier pod jakąkolwiek postacią, więc zorientowanie telefonu na tę kwestię jest mi zupełnie obojętne. Dla mnie istotne było zawsze - dobry zasięg, wysoka jakość rozmów, dobry aparat i bateria, oraz brak lagowania przy korzystaniu zarówno z samego telefonu, jak i przeglądarki. Te postulaty Luna II spełnia ze sporym zapasem. Będę kibicował tej firmie, bo za przyzwoite pieniądze oferuje naprawdę sporo.

  • 0

    6. ~  2017-06-09 17:07:34  host: 185.137.18.50

    do hotelarza - tak NIBY nie ma, ale jak cię zaczną sprawdzać, to mozesz albo zapłacić (obojetne jak to się by nie nazywało), albo stracić cały dzień na głupich dyskusjach

    tak się składa ze kiedyś miałem taki przypadek i SKUTECZNIE odechciało mi sie kupowania czegokolwiek z dostawa do polski spoza UE

    nie dość że sam latałem z papierami i czekałem na cle godzinami, to jeszcze DHL chciało ode mnie 400PLN za zwolnienei z cła

    to że 80 czy 90% osób nie ma problemów, nie znaczy, że nie możesz nagle trafić do tych 20%

  • 1

    7. ~  2017-06-09 17:47:32  host: secured-by.zenmate.com

    6. Ja tam nikogo nie zachęcam do zakupu z Chin (ani też nie odstręczam), ale z jakimi papierami Ty latałeś i na co czekałeś godzinami? Ja tylko wysłałem dwa pliki mejlem i przesyłka poszła dalej.

  • 0

    8.  2017-06-09 18:18:16

    @6: Do powszechnie znanych faktów należy ten, ze przy przesyłce firma kurierska zawsze się płaci VAT. Jak wybierasz ten sposób transportu, to od razu przy kalkulacji czy ci się opłaca czy nie, powinieneś go doliczyć.

  • 0

    9. ~  2017-06-09 19:47:56  host: 188.166.79.201

    do 7 - pytanie nie do mnie ale do DHL i urzedu celnego - zwolnienie z cła (nie mówię o OBOWIAZKOWYM opłaceniu VAT czyli 23% od wartości), trwało wiele godzin na jedną debilną rzecz, a konkretnie tani tablet

    to nie ja zwalniałem z cła tylko urzedasy, które jak wiadomo mają czas - a w DHL ewidentnie zatrudniają ludzi o takiej samej mentalności

    nie życzę nikomu tej gehenny - opisywane były szeroko takie przypadki - i ryzyko z tym wiażące się (wiec to nie jest akurat mój jakiś wyjątkowy przypadek)

    do 8 - tak masz rację pocztą nie zawsze sprawdzają ale jak sprawdzą (a co którąś przesyłke sprawdzają), to jest to samo

    problem w tym, ze to miał być prezent na urodziny, więc niespecjalnie mogłem czekac miesiąc

  • 0

    10. ~Ja++  2017-06-09 20:26:04  host: apn-37-248-167-78.dynamic.gprs.plus.pl

    No i żadnego z wymienionych myPhone-ów nie ma w katalogu telepolis??
    Brawo wy! ;-)

  • 0

    11. ~Hen  2017-06-12 10:30:22  host: 5.172.199.27

    @1 Go! to całkiem fajna opcja w tej cenie, jest trochę recenzji w necie, i nie wypada źle, ale najbardziej moim zdaniem opłaca się Prim Plus, w sensie że najlepszy stosunek jakości do ceny

  • 0