Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości myPhone Q-Smart Plus w Biedronce za 333 zł

myPhone Q-Smart Plus w Biedronce za 333 zł

msnet 19 Maja 2017 23:19

3 1

Od poniedziałku w Biedronce będzie można kupić smartfon MyPhone Q-Smart Plus ze starterem tuBiedronka.

myphone q smart plus

Wyceniony na 333 zł Q-Smart Plus marki myPhone będzie dostępny w ofercie Biedronki od 22 maja do 4 czerwca. Cena sugeruje, że nie mamy co liczyć na urządzenie porównywalne z najnowszymi flagowcami, których premiery mieliśmy okazję ostatnio oglądać, a wiele ich jeszcze przed nami. Jednak niska cena być może zachęci niektóre osoby do zakupu.




Najważniejsze informacje o myPhone'ie Q-Smart Plus:

  • wyświetlacz 5.5" 2.5D IPS HD (1280 x 720 pikseli),
  • procesor Quad-Core ARM Cortex A7,
  • akumulator 3000 mAh LI-ion,
  • główny aparat 5.0 Mpx z diodą doświetlającą,
  • dodatkowy aparat 2.0 Mpx (przód),
  • 1 GB pamięci RAM,
  • 8 GB pamięci wewnętrznej,
  • slot na kartę pamięci microSD,
  • system Android 7.0 Nougat,
  • Dual SIM,
  • Bluetooth 4.0, Wi-Fi 802.11 b/g/n, 3G i GPS.

Źródło tekstu: biedronka.pl, wł     

Dodaj do:

Tagi: myphone q-smart plus | myphone | biedronka

w sumie: 31
  • 0

    13.  2017-05-20 09:26:02

    Ludzie, co Wy z tym fejsem???
    Czy jest w ogóle druga osoba, która z chęcią kupiła by smartfona nie obsługującego fakejsa..?

  • 0

    14. ~r  2017-05-20 09:30:19  host: 89-66-10-113.dynamic.chello.pl

    Dla kogos starszego to lepszym wyborem bedzie telefon z klawiatura. A nie chinski wynalazek. Takie coś można dla dzieciora wziąć. Moja granica 200 zl. Ale wolałbym dopłacić i kupić cos normalnego.

  • 0

    17.  2017-05-20 09:36:24

    1GB i Android 7. Przecież jak załaduje system to zostanie 300MB wolnego.
    Do takich telefonów przydał by się ten zapowiadany Android Go.

  • 0

    18. ~  2017-05-20 09:39:51  host: host-81-190-140-245.dynamic.mm.pl

    Dobre, bo polskie

  • 0

    20. ~Hotelarz  2017-05-20 10:44:36  host: user-164-126-181-117.play-internet.pl

    Za te pieniądze mam sgs III refurbished który bije to o głowę.

  • 0

    21.  2017-05-20 11:01:50

    Clam7 to że ja nie mam na telefonie to nie znaczy że ludzie nie używają, to taka sama sytuacja jak z komputerami, niektórzy nie wyobrażają sobie że istnieje inny system operacyjny niż Windows, szczególnie jak mówiłem że nie mam Windows i nie mam Maca to już kosmos robił się, nawet telefonu z Androidem nie mam a mam w telefonie VoLTE (jeszcze nie obsługiwane) ale potwierdzone przez producenta

  • 0

    22. ~???  2017-05-20 11:35:11  host: a25-05-12.opera-mini.net

    21 do czego sie uzywa ten VoLTE?

  • 0

    23.  2017-05-20 11:56:51

    @22 Voice over Long Term Evolution czyli rozmowy głosowe przez 4G LTE w transmisji pakietowej bo generalnie 4G nie było projektowane na początku do rozmów głosowych, u nas to jest w dopiero wprowadzane ale w azjatyckich sieciach każdy nawet badziejofon który ma w specyfikacji VoLTE działa, np 4G Jio indyjska sieć telefonii komórkowej gdzie nie brandowane telefony mogą współpracować ,

  • 0

    24.  2017-05-20 12:04:56

    za taką cene i tak sie znajda tacy co kupia. taka prawda

  • 0

    25. ~???  2017-05-20 12:18:33  host: a24-05-09.opera-mini.net

    @23 dziękuję za wyjaśnienie. Bedę szukał takiego modelu

  • 0

    26. ~asd123  2017-05-20 21:08:19  host: 185.137.18.129

    Zanim kupie smartfon tej firmy to poczytajcie w google: problem z baterią, zero/brak wsparcia serwisu itd.

  • 2

    29. ~gość  2017-05-20 23:02:29  host: public-gprs178716.centertel.pl

    @13 Piersze co robię po zakupie telefonu to usunięcie śmieciowych aplikacji takich jak fejbruk lub wyłączenie, i znam wielu którzy tak robią, nie każdy się obnaża na fejsglucie i żyje zerkaniem non stop na ekran telefonu co mu na fejsglucie za złote myśli z dupy napisali:-)

  • 0

    30.  2017-05-20 23:22:10

    29).

    :-):-):-)

  • 0

    31. ~  2017-05-21 09:06:18  host: user-94-254-128-66.play-internet.pl

    Android 7 i 1GB RAMu - produkcja tego powinna byc karalna

  • 0

    32.  2017-05-21 10:18:57

    31). Karalna to powinna być , ale Android 5.

  • 0

    33. ~gość  2017-05-21 10:31:02  host: public-gprs175419.centertel.pl

    @31 To nie sam android winien tylko nakładki zamulacze i preinstalowane śmiecie. Czysty android nie potrzebuje wiele.

  • 0

    34. ~Lakon  2017-05-22 10:20:59  host: ip153-199.uy-vc2-dc.corp3.01global.com

    Biorąc pod uwagę niską cenę jest nie jest taki zły, dla przeciętnego użytkownika wystarczający

  • 0

    35. ~Lakon  2017-05-22 10:23:30  host: ip153-199.uy-vc2-dc.corp3.01global.com

    @26 nie wrzucaj wszystkich telefonów do jednego worka, na samsunga czy lg narzekają podobnie w sieci

  • 0

    36.  2017-05-22 10:50:58

    @13 Tak. Ja.

  • 0

    37. ~Looki  2017-06-17 17:39:49  host: d89-188.icpnet.pl

    Jak ktoś chce zerknąć w recenzję tego smartfona to http://tlp.is/dvc
    Jak dla mnie to po prostu "smartfon dla seniora". Sam fakt, że ma apkę Poczty Polskiej :)

Dodaj swoją opinię