Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości myPhone Q-Smart II w Biedronkach za 279 zł

myPhone Q-Smart II w Biedronkach za 279 zł

LuiN 18 Marca 2016 13:26

10 4

21 marca do oferty sieci sklepów Biedronka wchodzi smartfon myPhone Q-Smart II w cenie 279 zł.



myphone g smart ii




Telefon ma 4,5-calowy ekran 854 x 480 pikseli, chipset MT6580M z czterema rdzeniami 1,3 GHz i grafiką Mali-400, 1 GB pamięci RAM, dwa gniazda kart SIM, łączność HSPA, 8 GB pamięci wewnętrznej, czytnik kart microSD do 32 GB, Bluetooth 4.0, GPS, główny aparat 5 Mpix z diodową lampą, przednią kamerkę 2 Mpix i akumulator o pojemności 1900 mAh.

Urządzenie ma wymiary 134 x 64 x 9,5 mm i wraz z akumulatorem waży 144,8 g. Całością zarządza Android 5.1.

Źródło tekstu: myPhone, wł     

Dodaj do:

Tagi: myphone | myphone q-smart ii

w sumie: 47
  • 0

    28. ~~  2016-03-18 17:57:10  host: acrb174.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @27 Nie wiem jak ty, ale ja nie trzymam telefonu przyklejonego do ucha 24h. Znam ludzi, którzy od rana klikają i im też bateria wytrzymuje kilka lat.
    Ja radzę tobie zmienić producenta z dłużej działająca baterią.
    Pewnie masz samsunga.

  • -1

    29. ~mac  2016-03-18 17:59:18  host: user-94-254-178-178.play-internet.pl

    LOL, że też Jeszcze są frajerzy, którzy kupują ten chłam ...

  • 0

    30.  2016-03-18 18:09:02

    @28. No bo ta bateria wytrzyma kilka lat. Tylko ze z kazdym rokiem, krocej trzyma, na koniec osiagaja czas kilku godzin :)

  • 0

    31.  2016-03-18 18:31:18

    22.Logan: Wszystko w temacie... w pełni się zgadzam. Mam podobne doświadczenia z firmą OVERMAX, nigdy więcej tego shitu nie kupię, a jak patrze na alledrogo, ile ludzi daje się jeszcze w balona robić przez tą firmę to mnie skręca. Po "szkodzie" poczytałem sobie trochę na necie o telefonach tej firemki... dziękuję postoję... nic nigdy więcej tej marki... nawet długopisów jakby sprzedawali....

  • 0

    32.  2016-03-18 18:39:29

    16: Logan - Piersze Myphony - modele typowo tylko do dzwonienia były całkiem-całkiem, w dodatku tanie i na 2 karty sim (wtedy alternatywą 2 sim pamiętam były jakieś samsungi 4-5 razy droższe od Myphona), miałem myphone 6650 - fajny telefonik typowo do dzwonienia wytrwał u mnie dobrych parę lat i w sumie służył mi nieźle, w końcu zdechł. Kupiłem Myphona Hammera - potrzebuje 1 telefonu który byłby bez bajerów z którego tylko mogę dzwonić - i tutaj totalna porażka - Chińczyki się nie postarały tym razem, totalny badziew, nawet do zwykłego dzwonienia się nie nadaje - a ta wychwalana wytrzymałość bardzo na wyrost przereklamowana. Na jakiegoś "dotykowca" tego importera na pewno bym się nie zdecydował. Szkoda nawet tych 280złoty - bo to badziew.

  • 0

    33.  2016-03-18 18:41:48

    7.LuiN : Ps. Jakieś złe doświadczenia z Xiaomi ? Dużo tej marki ostatnio widzę na "necie" .. rozwiniesz temat ? Warto, nie warto to kupić ?

  • 0

    34.  2016-03-18 18:51:26

    poza tematem ale potwierdzam, że firma OVERMAX nie jest solidna w sprawie reklamacji. Tablet był w miarę ale do czasu awarii potem, trzy pseudo naprawy serwisowe i tablet spoczął na półce. NIE POLECAM

  • 0

    35.  2016-03-18 18:53:26

    @33, Jo - nie, żadnych złych doświadczeń, a i już jakieś kontakty mamy by sprzęt do szczegółowych testów załatwić. Tylko jeszcze 6 innych recenzji czeka na publikację... więc jeszcze chwila. Stosunek cena/jakość świetny, olbrzymia społeczność i pomalutku firma zbiera niezbędne certyfikaty do oficjalnej sprzedaży na innych rynkach. Jedną uwagę mam taką, by nie zabierać się do aktualizowania oprogramowania bez dłuugiego i sumiennego wchłonięcia informacji na ten temat z forów. Znajomy za moją namową kupił Note'a 3 i natychmiast zabrał się za update bez odblokowanego bootloadera. No i został z angielskojęzycznym menu na dłuższą chwilę.

  • 0

    36. ~Calm7  2016-03-18 19:02:18  host: n19-08-01.opera-mini.net

    ho hoo... tańszy i chyba nie gorszy od mojego Prestigio 5504 za 350zł!
    :-o

  • 0

    37.  2016-03-18 19:06:21

    LuiN : W sumie mi się bardzo nie śpieszy z wymianą telefonu. Poczekam na jakąś (mam nadzieje rzetelną i nie sponsorowaną ) recenzje... chyba, że wcześniej jakiś mój znajomy coś tej marki kupi, i coś mi poopowiada z własnych doświadczeń... stosunek cena/specyfikacja techniczna - tak bym to nazwał :) - też uważam świetna - tylko tej jakości nie do końca jestem pewien - poczekam na jakąś recenzje od jakiegoś użytkownika, tak jak pisałem....

  • 0

    38. ~Hotelarz  2016-03-18 19:09:57  host: user-94-254-208-43.play-internet.pl

    LuiN - Nic tańszego od Xiaomi Mi5 z flagowców nie ma obecnie na 2016 rok?

  • 0

    39.  2016-03-18 19:12:53

    @38, Hotelarz - wpisz w Google Meizu. Ta sama egzotyka niby, ale z oficjalną polską dystrybucją.

  • 0

    40.  2016-03-18 19:22:53

    @37, Jo - po pierwszej sponsorowanej recenzji na Telepolis, zmieniłbym redakcję, także bez obaw. Jeśli któryś z recenzentów rozpływa się nad jakimś urządzeniem to są ku temu obiektywne powody. Ostatnio zaczęliśmy przy okazji zaostrzać punktację, więc od 7/10 są prawdziwe perełki.

  • 0

    41.  2016-03-18 19:23:20

    Co zaś chodzi o recenzję: http://tlp.is/9ep

  • 0

    42. ~Hotelarz  2016-03-18 19:42:54  host: user-94-254-208-43.play-internet.pl

    LuiN - Tylko żaden Meizu nie ma Android 6.0 nie wiem jak z update oni mają.

  • 0

    43.  2016-03-18 19:44:49

    LuiN : Dzięki.. :)

  • 0

    44. ~Pit  2016-03-21 10:42:52  host: 79.141.170.6

    No szału nie robi ale też nie ma co specjalnie narzekać, on nawet nie kosztuje 300zł, moim zdaniem przyzwoicie, dla mniej wymagającego użytkownika się nada, nie każdy wykorzystuje telefon do grania w najnowsze tytuły

  • 0

    45. ~cony  2016-03-21 11:13:12  host: 188.146.27.192.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    jak wszystkie ma słąbą baterię. to wygląda na zmowę producentow!! kiedy się wezmą za nich?!! SKANDAL ! polacy polakom taki los zgotowali ...że chinole tak robią to nic nowego

  • 0

    46. ~  2016-03-21 13:18:26  host: user-31-175-55-172.play-internet.pl

    A jest jakaś alternatywa dla tego fona z podobnej wielkości wyświetlaczem, tylko z większą RAMu ilścią i solidniejszym wykonaniem?

  • 0

    47.  2016-03-25 00:16:09

    Ja dostałem na kilka dni do testów ten model, 2 dni po publikacji tekstu, sam się na niego skusiłem. W Łomży miałem problem z odnalezieniem Biedronki, w której był on dostępny. Albo nie wszędzie trafił, albo wysprzedany.

Dodaj swoją opinię