Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości myPhone Q-Smart II Plus za 329 zł w Biedronkach

myPhone Q-Smart II Plus za 329 zł w Biedronkach

LuiN 12 Sierpnia 2016 12:42

3 2

myPhone poinformował o planowanym wprowadzeniu do sprzedaży w sieci sklepów Biedronka smartfonu myPhone Q-Smart II Plus. Jego cenę ustalono na 329 zł.



myphone q smart ii plus




Sprzedaż rusza 16 sierpnia. Za 329 zł dostajemy: 5-calowy ekran HD (IPS LCD), czterordzeniowy procesor 1,3 GHz (Cortex-A7), 1 GB pamięci RAM, 8 GB pamięci wewnętrznej, czytnik kart pamięci microSD, dwa gniazda kart SIM, Bluetooth 4.0, Wi-Fi, GPS, główny aparat 5 Mpix z diodową lampą, przednią kamerkę 2 Mpix i akumulator o pojemności 2300 mAh.

Telefon ma preinstalowanego Androida 6.0. W komunikacie producenta i w ulotce Biedronki zabrakło informacji na temat obsługiwanych standardów transmisji pakietowej.

Źródło tekstu: myPhone, wł     

w sumie: 32
  • 0

    13. ~nmn  2016-08-12 16:20:44  host: 8.37.237.61

    2 — po to, bo to jest 5 cali.
    12 — a co, dostawa darmo??

  • 0

    14. ~lool  2016-08-12 17:00:12  host: 082139040014.radom.vectranet.pl

    Red MI Note 2 z Alie to ok 190 $ (ok 750pln) do tego ryzyko doliczenia vatu przez urząd celny. Andek 5, bateria 3060.
    Ogólnie Xiaomi naprawdę fajny telefon- gdyby nie problem ewentualnego serwisowania.
    Z resztą, na Lunę trzeba poczekać, na pierwsze testy, wtedy można mówić o porównaniu.

  • 0

    15. ~lool  2016-08-12 17:02:21  host: 082139040014.radom.vectranet.pl

    No i 5,5" vs 5,7" (chociaż dla wielu to wada)

  • 0

    16. ~  2016-08-13 09:56:00  host: host-81-190-122-143.gdynia.mm.pl

    aliexpres? tylko pamiętaj, że jak celnicy się uprą, to będziesz dopłacał za cło...

  • 0

    17. ~  2016-08-13 11:09:32  host: host-176-221-122-175.dynamic.mm.pl

    Biedronka wciąż wyprzedaje to co nie sprzedaje się gdzie indziej... Z taką baterią i RAMem nie dałbym więcej jak 200 zł.

  • 0

    18.  2016-08-13 13:23:46

    @16 na telefony nie ma cła, więc nie kłam.

  • 0

    19.  2016-08-13 14:56:09

    @18 za to jest 23% VAT-u. W sumie czy powiesz VAT czy cło to na jedno wychodzi, bo to i to to 23%.

    @14 przecież można kupić w sklepie z obsługą serwisową w PL np. ibuygo.

  • 0

    20. ~  2016-08-13 17:30:10  host: host-81-190-122-143.gdynia.mm.pl

    18 jak zwał tak zwał - ja kiedyś bujałem się przez pare godzin na cle na lotnisku, nie zapłaciłem, ale za to DHL chciał mnie obciażyć kwotą KILKUSET złotych za 'oclenie' - z tym, że to ja latałem ze wszystkimi papierami, a oni nawet nie ruszyli palcem

  • 0

    21. ~lool  2016-08-14 09:35:32  host: 082139040014.radom.vectranet.pl

    Zakupić na ibuygou możesz zawsze, ale nie pisz o gwarancji bo to profanacja tego pojęcia (poczytaj jak to wygląda).

  • 0

    22. ~asd123  2016-08-14 11:57:35  host: 185.108.219.163

    mam Qsmart I. Zdecydowanie odradzam. Parametry ma dobre i jest tani ale jakość pozostawia wiele do życzenia. W moim ale i dużej liczby ludzi telefon źle wskazywał poziom naładowania baterii. Serwis powiedział, że wypuszcza aktualizacje z poprawką mimo że nie mieli takiego zamiaru. Do dzisiaj nie ma aktualizacji. Poszukajcie w google informacji o tym co napisałem.

  • 0

    23. ~Misiek  2016-08-15 09:15:25  host: 82-160-35-222.tktelekom.pl

    Typowy chiński fon - kupiłem na Alie leagoo z5lte z identycznymi parametrami za mniej niż 200zł

  • 0

    24. ~lool  2016-08-16 06:58:00  host: 082139040014.radom.vectranet.pl

    #23 Misiek, jaki to fon? Potrzebuje takiego dla dziecka.

  • 0

    25.  2016-08-16 09:12:35

    @7, FioleK - biuro prasowe myPhone'a przekazało mi, że na stronie ze specyfikacją Luny II pojawiła się nie masa samego telefonu, lecz masa netto zawartości opakowania. Nie wnikam w sensowność podawania takiej masy, ale czekam na informację od masie samego telefonu ;-)

  • 0

    26. ~Ponczek  2016-08-16 09:41:23  host: 45.42.129.97

    @asd123 Ja z kolei mam tą pierwszą lunę i jestem zadowolony, wszystko działa jak trzeba. Myślę, teraz nad zakupem luny II. A co do tego q-smart II plus to myślę. że cena adekwatna do parametrów. Jest sporo ludzi, którzy zadowolą się taką specyfikacją.

  • 0

    27. ~Lucek  2016-08-17 09:22:56  host: 45.42.174.101

    No i git. Spoko telefon w dobrej cenie. Mi więcej nie trzeba.

  • 0

    28. ~Frankio  2016-08-17 13:29:44  host: paris-s06-i02.cg-dialup.net

    Potrzebny mi telefon do dzwonienia i pisania smsów, nic więcej. Tu przemawia do mnie cena, telefon też chyba niezły.

  • 0

    29. ~Helu  2016-08-23 10:01:17  host: prague-s02-i03.cg-dialup.net

    w tym przedziale cenowym jest ok, nie jest super, ale nie jest też źle, dostajemy dokładnie tyle za ile płacimy

  • 0

    30. ~Jarek  2016-08-23 13:25:54  host: su216.internetdsl.tpnet.pl

    Zdjęcia zrobione tym telefonem można zobaczyć tutaj: http://tlp.is/awc

  • 0

    31. ~bado  2016-08-24 10:50:38  host: 77.243.183.21

    @30 moim zdaniem te zdjęcia wyglądają całkiem dobrze

  • 0

    32. ~Jk  2016-09-10 09:53:27  host: n07-07-07.opera-mini.net

    Mam od 2 lata q-smart 1. Jestem zadowolony. Bateria trzyma 1 - 1,5 dnia. Używam do dzwonienia i internetu.

Dodaj swoją opinię