Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości myPhone pogodzi dwie karty SIM

myPhone pogodzi dwie karty SIM

LuiN 20 Maja 2009 11:50

0 0

Z badań prowadzonych przez myPhone dotyczących 1Q2009 wynika, że modele myPhone obsługujące dwie karty SIM stanowią już ponad 85% wszystkich dotychczas sprzedanych telefonów o podobnej funkcjonalności na polskim rynku. Wynika z nich również, że niemal każdy chętny na telefon obsługujący dwie karty SIM miał styczność z telefonami myPhone.

Wyniki podsumowania nastrajają nas bardzo optymistycznie - mówi Radosław Trzeba, członek zarządu spółki myPhone. W ciągu pierwszego kwartału wprowadziliśmy na rynek kolejne dwa modele obsługujące dwie karty SIM - myPhone 8810TV, drugi model z odbiornikiem TV wyposażony w ekran dotykowy oraz kompaktowy model myPhone 3350, będący najtańszym telefonem na dwie karty SIM w Europie.

Obecnie szczególnie dobrze sprzedają się modele myPhone 3350, 6691 oraz modele z wbudowanym odbiornikiem TV - 8830 i 8810. Dużym zainteresowaniem cieszą się promocyjne zestawy Dwufon - wybrane modele myPhone z dwoma startowymi kartami SIM.




Plan na drugi kwartał przewiduje wprowadzenie trzech kolejnych modeli. Na początku czerwca spółka wprowadzi myPhone 1050 simply. Będzie to model o prostym i czytelnym wyświetlaczu, z wyraźnie opisanymi dużymi klawiszami. Szczególnie polecany osobom poszukującym telefonu do dzwonienia, z ograniczeniem tylko do najbardziej użytecznych funkcji. Swą funkcjonalnością odpowiadać będzie również osobom słabiej widzącym i starszym.

Drugim modelem wprowadzonym mniej więcej w tym samym czasie będzie pierwszy wyłącznie dotykowy model w ofercie myPhone - 8850TV feeling. Będzie to kolejny model z wbudowanym odbiornikiem TV, w trwałej obudowie z przewagą metalu. W kwietniu natomiast miała już miejsce premiera modelu myPhone 6670 city, przeznaczonego głównie dla użytkowników biznesowych. Tym samym polska spółka już ma 9 różnych modeli w swoim portfolio.

Spółka pracuje nad zwiększeniem udziału w rynku oraz poszerzeniem sieci sprzedaży. Ostatnio podpisała kontrakty z sieciami Media Markt, Saturn i Jeronimo Martins. Telefony myPhone od kilku miesięcy sprzedawane są nie tylko w Polsce, ale też w Czechach i na Słowacji oraz na Węgrzech i w Rumunii.

Źródło tekstu: myPhone, wł     

Dodaj do:
w sumie: 31
  • 0

    12.  2009-05-20 14:22:17

    11# dobrze mówi - dać mu wódki...

  • 0

    13. ~  2009-05-20 15:21:59  host: public-gprs88860.centertel.pl

    @12 Wole jakies lekkie piwko albo winko :-)

  • 0

    14. ~on 52  2009-05-20 15:32:13  host: 158.75.205.39

    A kiedy dwufon z GPS-em.Moze wtedy bym sie skusił.Puki co wole nokie.Po co mi odbiornik TV kiedy obiór chociarzby w Toruniu poniżej przyzwoitosci.

  • 0

    15. ~  2009-05-20 15:44:45  host: ip-213-17-193-98.netia.com.pl

    @ Sory ale nie rozumiem co do mnie piszesz.

  • 0

    16. ~  2009-05-20 15:44:55  host: ip-213-17-193-98.netia.com.pl

    @4 ;p

  • 0

    17.  2009-05-20 16:21:24

    piokuk - ?? 11. - ta firma już jakiś czas sprzedaje telefony... o jakim sukcesie mówisz, skoro dopiero o niej usłyszałeś, a jesteś - jak widać - w gronie nieliczynych interesujących się tematem bardziej niż przeciętny użytkownik telefonu komórkowego? Oni pójdą w góre, a uważasz, ze pozostali pozostaną na tym samym pułapie? Opanuj się - bardziej zaawansowane technologie mają większego kopa niż mniej rozwinięte. Stąd zawsze będą w tyle.

  • 0

    18. ~  2009-05-20 16:48:30  host: f142-052.opera-mini.net

    wlo: w czasie kryzysu mogą sobie dobrze radzić. np ja w tym roku jak widze jak ceny telefonów idą w górę nawet nie mysle o zmianie telefonu w tym roku. ale jakby mi obecny zawiódł (np utopił sie w wodzie i gwarancja tego nie obejmuje) to rozejrzałbym sie nad najtanszymi telefonami (tak max 100zl) i sadze ze taki myfone mógłby mnie przekonac. a jak złotówka wzmocni sie i minie kryzys, telefony stanieją to wtedy kupię sobie jakis porządny telefon. takze WLO - teraz jest czas wlasnie na tego typu tanie telefony jak myfone np...

  • 0

    19. ~  2009-05-20 17:11:31  host: dcs130.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czy na myPhone będzie działać komunikator GG z kartą gaduAIR?

  • 0

    20. ~ziomek13  2009-05-20 17:12:54  host: aafi221.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a jaka jest jakosc połączen na tym czymś? ja akurat marke kojarze od wielu miesiecy ale jestem w temacie dual

  • 0

    21. ~  2009-05-20 19:10:48  host: 77-253-179-229.adsl.inetia.pl

    A ja by, chciał, by myPhone miało Javę. Bez Javy nie mam Opery a bez opery trudno mówić o internecie w telefonie ;) No i bez Javy nie mam również rozkładów komunikacji miejskiej w telefonie.

  • 0

    22. ~PiŁa  2009-05-20 22:04:37  host: docsis-unk.nat.tvk.wroc.pl

    Brakuje mi w nich aparatu 3,2 Mpix, do pracy. I czekam z zakupem.

  • 0

    23.  2009-05-21 08:48:55

    18. - zgadzam się... To tańsze słabsze telefony przecież sprzedają się lepiej. W tym przypadku dochodzi jeszcze kwestia taka, ze żaden operator nie będzie miał jeszcze długo w ofercie promocyjnej dualnych telefonów. Więc ludzie wolą wydać 300 złotych na zwykły telefon niż 600 na dobry ;-) Normalne. Ale właśnie za cenę słabego wyświetlacza, za cenę jeszcze gorszej kamery i brak innych ważnych dzisiaj funkcji.

  • 0

    24.  2009-05-21 08:57:02

    ~PiŁa - wybierz inną markę - są... Nie będziesz musiał czekać, a jak wiadomo - jeśli do pracy to tym bardziej - praca to pieniądz ;-)

  • 0

    25. ~  2009-05-21 12:51:17  host: public-gprs90918.centertel.pl

    @17 troszke spozniony i nie Piokuk :-) ale odpowiem. Wroze sukces bo widze ze jest to inteligentnie pomyslane. Duzi czesto maja swoje biznesowe uwiklania np produkuja mulacy soft zeby pojsc na reke producentom sprzetu, cos tam specjalnie sknoca np baterie jak juz sie nie da nic innego. Generalnie wola dac szklane paciorki w rodzaju aplikacji do autoinwigilacji, dzwonki, tapetki a istotne rzeczy czesto wrecz zlosliwie sabotowac. A tu widze tani telefon a jak ktos oszczedza na telefonie to i pewnie na rozmowach (starsza osoba?) czyli dual zeby gadac taniej wewnatrz sieci. Prosty dotyk, jakas darmowa TV jakosci pewnie nie gorszej niz obecne mobilne standardy. Wszystko sie ze soba klei, pasuje i same istotne rzeczy. A co do jakosci wykonania to co prawda nie widzialem tego na oczy ale po doswiadczeniach z chinskim audio dalece przewyzszajacym materialowo a nawet tworczo zerznietym designem zachodnie pierwowzory jestem dosc spokojny. Czy to sa zdrowe materialy oczywiscie nie wiem ale o starannosc wykonania sie nie boje.

  • 0

    26. ~Dina  2009-05-30 11:23:46  host: f143-056.opera-mini.net

    Brak javy dyskwalifikuje go w przedbiegach. Na co dzień używam wielu aplikacji użytkowych w javie,bez których nie wyobrażam sobie telefonu. Jako tani telefon świetnie spisuje się Nokia 2600 classic.

  • 0

    27. ~  2009-07-10 18:08:08  host: nat10-1-4.naramowice.maverick.com.pl

    Potwierdzam brak javy i blokowania klawiatury hasłem to poważne mankamenty.

  • 0

    28. ~bikershop  2009-08-06 22:45:44  host: thebox.ofjj.net

    haha, smeisza mnie opinie iz jest to polski bubel. Przejdz sie kolego do serwisu - tam bedziesz mial okazje pobawic sie tym telefonem a zobaczysz, ze jest to rewelacja. Nie zmuszam do pojscia, ale zachecam, gdyz sam jestem przedsiebiorca i wiem, ze nie ma co oceniac czegos bez zobaczenia na wlasne oczy

  • 0