Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości myPhone Luna otrzymał istotną aktualizację

myPhone Luna otrzymał istotną aktualizację

LuiN 8 Kwietnia 2015 18:39

4 0

myphone luna Firma myPhone rozsyła w trybie OTA aktualizację oprogramowania dla smartfonu Luna. Producent zapewnia, że usunął tym samym dokuczliwy błąd oprogramowania.

Plik aktualizacyjny ma niespełna 85 MB, rozprawia się jednak z jedną z największych bolączek telefonu - nieprawidłowo działającym wskaźnikiem naładowania akumulatora. Do tej pory zdarzały się sytuacje, że ostatnie 20% akumulatora potrafiło zejść do zera w zaledwie kilka minut.




Oprócz tego paczka aktualizuje pliki systemowe, co ma przynieść poprawę wydajności systemu. Po aktualizacji wersja Androida nie zmienia się, to nadal 4.4.2.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.
Zobacz: Test telefonu myPhone Luna

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: myphone | myphone luna

w sumie: 18
  • 1

    1. ~P  2015-04-08 18:58:06  host: google-proxy-66-249-81-162.google.com

    A aparat poprawili? Sensor jest dobry, tylko algorytm marny

  • -2

    2.  2015-04-08 18:58:17

    Maja refleks, ale lepiej pozno jak wcale ;)

  • 0

    3. ~Jarek  2015-04-08 19:40:24  host: dau156.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tak, wedlug mojego subiektywnego odczucia aprat sie zauwazalnie poprawil (szczegolnie zdjecia w dzien). Kolezanka, ktora rowniez uzytkuje Lune ma podobne zdanie.

  • 0

    5. ~P  2015-04-08 20:05:27  host: google-proxy-66-249-81-158.google.com

    Dopiero zainstalowałem, wiec zdjęcia sprawdzę rano, ale subiektywnie luna zwolniła trochę.

  • -1

    6. ~zenuś  2015-04-08 20:27:04  host: user-46-113-151-38.play-internet.pl

    Mój SIII ma tak samo. Shit od samsunga

  • 1

    7. ~P  2015-04-08 20:54:58  host: google-proxy-66-249-81-162.google.com

    Luna jednak trochę odzyskała wigoru. Antutu 26,5tys, wcześniej niecałe 24

  • 0

    8. ~Janek  2015-04-08 22:53:11  host: 94-240-56-34.lukman.pl

    A ja się boje aktualizować bo kupa ludzi na facebooku myphona pisze że po tej aktualizacji uceglili telefon.

  • 0

    9.  2015-04-08 23:19:11

    8, Janek - u mnie poszło gładko, choć pojawił się monit sugerujący backup na wszelki wypadek. "Uceglić" telefon można na wiele sposobów (np. aktualizując na wspomnianych w newsie ostatnich 20% akumulatora :-)). To jednak tylko oprogramowanie i takie zmiany są odwracalne.

  • 0

    10. ~  2015-04-09 09:10:09  host: dynamic-78-8-80-46.ssp.dialog.net.pl

    a jak to jest z GPSem ?
    podobno strasznie słabo łapał zasięg,

  • 0

    11. ~Rozko  2015-04-09 10:08:37  host: 194.187.250.228

    Wszystko działa bardzo ładnie. Nie zauważyłem zmian w użytkowaniu aparatu, poza tym rzeczywiście trochę przyspieszył.

  • 0

    12. ~Janek  2015-04-09 10:25:40  host: 94-240-56-34.lukman.pl

    GPS działa tragicznie (przynajmniej w moim modelu). Korzystam z Endomondo i na wykresach wygląda jak bym biegał po pijaku. To jest jedyny minut tego telefonu. Tak poza tym to nie mam sie do czego przyczepić.

  • 0

    13. ~Jarek  2015-04-09 15:48:10  host: acvc213.neoplus.adsl.tpnet.pl

    U mnie Sygic dziala bez zarzutu - nie zdarzylo sie zeby fixa lapal dluzej niz minute i traci sygnal tylko w tunelach. Innych aplikacji wykorzystujacych gps nie uzywam.

  • 0

    14.  2015-04-10 10:42:38

    Widać poprawę, wszystko poszło gładko :)

  • 0

    15. ~najka  2015-04-10 13:50:31  host: static-ip-85-25-103-119.inaddr.ip-pool.com

    moja Luna działa dobrze jak zawsze, w sumie nie zauważyłam wielkij różnicy :P

  • -1

    16. ~Calm7  2015-04-10 13:55:46  host: n16-10-03.opera-mini.net

    15). Jak Ci działała dobrze, to dlaczego się skusiłaś? ;-p

  • 0

    17.  2015-04-11 12:46:57

    aktualizacja to zawsze jakiś postęp, w zasadzie dlaczego nie mielibyśmy ich robić ?

  • 0

    18.  2015-04-11 13:07:47

    @17 Bo nie wiem czy wiesz, ale wraz z wyższymi Androidami niektóre funkcje są wyłączane/zmieniane, co przy pewnych modelach telefonu jest niekoniecznie korzystne.

  • 0

    19.  2015-05-05 16:32:12

    Faktycznie, już jest lepiej, ale przez długi czas było to bardzo dokuczliwe - w zasadzie ciężko było przewidzieć, kiedy wyczerpie się bateria. Teraz idzie to bardziej... liniowo :P

Dodaj swoją opinię