Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości myPhone Luna II już w przedsprzedaży

myPhone Luna II już w przedsprzedaży

LuiN 2 Sierpnia 2016 19:08

4 0

myphone luna iiRuszyła przedsprzedaż smartfonu myPhone Luna II. Klienci, którzy zdecydują się na zakup do 25 sierpnia, otrzymają bon na zakupy o wartości 150 zł.



Następca dobrze ocenianej przez użytkowników Luny nie zmienił segmentu cenowego - kosztuje 699 zł. W ramach przedsprzedaży, klienci otrzymają wraz Luną II bon na zakupy w sklepie producenta o wartości 150 zł (ważny do końca roku).

myPhone Luna II ma 5,7-calowy ekran FullHD pokryty szkłem 2,5D, ośmiordzeniowy chipset MediaTek MT6753 (Cortex-A53 1,5 GHz), grafikę Mali-T720, 2 GB pamięci RAM, 16 GB pamięci wewnętrznej, czytnik kart pamięci, dwa gniazda kart SIM, łączność 3G i LTE, Bluetooth 4.0, GPS, główny aparat 13 Mpix z podwójną, diodową lampą oraz przedni aparat 5 Mpix.




Wszystko to producent zmieścił w smukłej obudowie o grubości 7,8 mm wraz z akumulatorem o pojemności 3400 mAh. Sprzętem zarządza Android 6.0.

Zobacz: inne filmy z kategorii Telefony


Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: myPhone, wł     

Dodaj do:

Tagi: myphone | myphone luna ii

w sumie: 31
  • 1

    12.  2016-08-02 22:32:27

    Wszystko robione jest w Chinach. Tylko jakość zależy od pieniędzy jakie zapłacisz danej firmie na zrobienie telefonu.

  • 0

    13.  2016-08-02 22:36:16

    Mnie tam najbardziej interesuje jak jest z dźwiękiem na głośniku/głośnikach. Pierwsza Luna miała mocne głośniki stereo na tylnym panelu. Może nie grała zbyt czysto, ale mega głośno.

  • -2

    14. ~pabloki  2016-08-02 22:38:34  host: user-5-173-11-98.play-internet.pl

    12 porównaj lumie z jakościa tych chinoli w podobnej cenie.

  • -2

    15. ~pabloki  2016-08-02 22:39:33  host: user-5-173-11-98.play-internet.pl

    12 dobra żle napisałem. porównaj telefon markowy z brandowanym chinolem . oba z andrutem. który będzie działał lepiej?

  • 0

    16. ~mac  2016-08-03 01:15:19  host: user-94-254-177-162.play-internet.pl

    Po pierwsze to nie jest bon rabatowych na 150zł, tylko bon na zakupy w ich sklepie. Tak więc bara... znaczy klient zostawi u nich 700zł, różnica taka, że pozbędą się przy okazji szrotu zwanego szumnie akcesoriami. Po drugie 700zł za to coś i to bez wsparcia (które zakończy się w chwili wyjęcia z pudełka) to strasznie dużo. Czy jakikolwiek ich telefon dostał aktualizację do wyższej wersji systemu operacyjnego? Ludzie na tym ich fejsie wylewają żale o to. Druga sprawa to serwis, czytałem kiepskie opinie w kontekście tej marki - ktoś może ma z tym doświadczenia?

  • 0

    17. ~Tres28  2016-08-03 07:17:43  host: n24-05-02.opera-mini.net

    Mam Lune od roku czasu, nic nie zawodzi, jak za taką cenę parametry są extra :) i do tego jak dla mnie wygląda mega :)

  • 0

    18. ~bartolo  2016-08-03 09:19:30  host: 45.42.169.108

    1@ jak jesteś taki mądry to podaj mi model z taką specyfikacją za 150zł... jak nie znasz to nie pisz bzdur

  • 0

    19. ~bartolo  2016-08-03 09:24:12  host: 45.42.169.108

    @mac to już któryś identyczny wpis który widzę, wklejasz je gdzie popadnie? ile ci płacą od wpisu? chyba i tak za dużo bo nawet się nie wysilasz żeby to wyglądało naturalnie... konkurencja aż tak się przestraszyła, że każe pracownikom te bzdury wszędzie wklejać?

  • 0

    20. ~Baobab  2016-08-03 13:55:51  host: 89-66-151-62.dynamic.chello.pl

    Niech mi ktoś odpowie jak może. Gdzie tą patelnie chować. Ktos juz wariuje z tymi wielkościami ekranu. Jakiś szał . Z pięcio calowym juz mam drobne problemy z noszeniem, więc kupiłem sobie awaryjnie EVOLVEO X3.

  • 0

    21. ~Kasieńka  2016-08-03 13:56:33  host: 104.224.63.41

    Parametry ma całkiem spoko, nieco lepiej niż poprzedniczka. Zobaczę jak wypadnie na testach.

  • 0

    22.  2016-08-03 15:59:33

    Uważajcie na gniazda ładowania w telefonach tej firmy- są lutowane tak, aby po kilkudziesięciu podłączeniach wymagały ingerencji serwisowej. Przez moje ręce przeszły modele S-Line, Infinity, Infinity II, Q-smart i gdyby nie moje umiejętności lutowania - musiałyby odwiedzić serwis. Spoiwa lutowniczego jest tyle co "kot napłakał", mało tego - w modelu S-Line przylutowane były tylko przednie wyprowadzenia masy !!! Tylne styki były w "powietrzu" - umieszczone w otworach, ale nie przylutowane ! Ponadto w modelach tej firmy zauważyłem problemy z transmisją danych w sieci Play - patentem okazało się " puszczenie strzałki " mój zlikwidowany stacjonarny numer, który to sposób najskuteczniej przywracał połączenie internetowe i to nie zawsze. W innych sieciach te problemy nie występują tak dokuczliwie.Niewątpliwą zaś zaletą jest HD Voice, obecny we wszystkich modelach, oraz dość przyzwoita jakość zdjęć. Generalnie jestem trochę z tej firmy wyleczony - synowi kupiłem ostatnio jakiegoś LG i ma spokój.

  • 0

    23. ~nmn  2016-08-03 16:40:18  host: n05-03-08.opera-mini.net

    22 czyli przejsciowkę wsadzić, hehe i łazić z takim ogonkiem

  • 0

    24. ~pabloki  2016-08-03 16:45:01  host: user-5-173-11-98.play-internet.pl

    22 czyli potwierdza sie to o czym pisałem . chinol be. markowy wyprodukowany w chinach ok.

  • 0

    25.  2016-08-03 16:52:59

    @pabloki, widzisz różnicę między Polonezem, a Oplem wyprodukowanym w Polsce?

  • 0

    26. ~panie Tomss  2016-08-04 07:29:57  host: user-94-254-227-29.play-internet.pl

    niestety ja mam odwrotne doświadczenia z LG. Natomiast odkąd mam myPhone Smart C-3, jestem nad wyraz zadowolony

  • 0

    27. ~grażka  2016-08-04 09:34:02  host: 154.127.63.91

    @20 a ja lubię duże ekrany, sporo korzystam z internetu i tak jest wygodniej :) Dla mnie taka Luna 2 jest w sam raz :P

  • 0

    28. ~Daniela  2016-08-04 10:04:53  host: 104.224.21.76

    Na papierze prezentuje się spoko, ale martwi mnie ten duży ekran. Nie będzie problemów z trzymaniem w jednej dłoni?

  • 0

    29. ~Omaron  2016-08-04 10:42:46  host: 82.199.150.125

    Taka wielkość jest dobra moim zdaniem. Ja często oglądam filmy na telefonie, na takim dużym ekranie wszystko dobrze widać. Fajnie, że dali mu porządną baterię :)

  • 0

    30. ~Coxxi  2016-08-04 18:08:17  host: 89-66-151-62.dynamic.chello.pl

    @29. To nie lepiej kupić tablet?. Ja ma Asusa 5 cali dual sim. Telefonik super, ale te 5 cali mogło by być na przykład 4,5-4,7 cala i było by super. Ja na wyjazdach też oglądam filmy z pendrive, Ipli, TVN Player-a, ale na tablecie 8 cali Huawej-a. Bateria starcza spokojnie na 10-12 godzin oglądania.

  • 0

    31. ~Random  2016-08-05 11:35:55  host: 5.56.16.85

    Będzie fajny do oglądania, czytania, itd. Mam poprzednią Lunę i pewnie nową wersję też sobie kupię. O ile dobrze będzie się zachowywała na testach.

Dodaj swoją opinię