Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości myPhone Flip 4 z klapką w Biedronce

myPhone Flip 4 z klapką w Biedronce

orson_dzi 8 Marca 2018 12:44

3 3
myphone flip 3
myPhone Flip 3

Osoby szukające prostego telefonu z klapką powinny szykować się na wypad do Biedronki.

myPhone Flip 4 został wyposażony w ekran o przekątnej 2,4 cala, aparat VGA, gniazdo kart microSD, łączność 2G, a do tego posiada również przycisk SOS oraz obsługuje dwie karty SIM. Telefon zasila akumulator o pojemności 800 mAh.

myPhone Flip 4 dostępny jest w cenie 111 złotych w ofercie wszystkich sklepów sieci Biedronka do 21 marca lub wyczerpania zapasów.


Źródło tekstu: myPhone     

Dodaj do:

Tagi: myphone | myphone flip 4 | biedronka

w sumie: 20
  • 0

    1.  2018-03-08 12:46:03

    Brak najważniejszych 3 informacji:
    - czy obsługuje 3G?
    - czy klawiatura jest podświetlana?
    - czy jest latarka?

  • 0

    3. ~mieru  2018-03-08 13:15:14  host: ip91-195-46-88.skydata.pl

    na zdięciu jest pokazany flip 3 a nie 4 xdd

  • 1

    4. ~mkkot  2018-03-08 13:19:25  host: 194.255.43.141

    @2 ma być Nokia 3310 4G z wsparciem dla HD Voice.

  • 0

    5.  2018-03-08 13:23:57

    @4 Już jest, ale z pasm dostępnych w PL tylko LTE2600.

  • 0

    6. ~  2018-03-08 13:30:16  host: host-185.45.216.114.citimedia.pl

    Bo na rynki europejskie ma być nie Nokia 3310 4G tylko 8110 4G czyli tzw banan. I ten model ma wszystkie europejskie częstotliwości.

  • 1

    7. ~  2018-03-08 13:34:51  host: staticline-31-182-146-8.toya.net.pl

    Komu przeszkadzał mój post nr 2?
    Dlaczego został usunięty???
    Czy to efekt tych "zmian i nowych treści" na Telepolis?
    Bo jeśli właśnie w ten sposób chcecie zwiększać atrakcyjność portalu, to sukcesów Wam raczej nie wieszczę!

  • 0

    8. ~  2018-03-08 13:52:59  host: staticline-31-182-146-8.toya.net.pl

    @ 4. ~mkkot: Ja mam duże paluchy i z tego względu potrzebuję telefonu z dużymi klawiszami, co w praktyce oznacza klapkowca, a Nokia 3301 4G nim nie jest. Do tego dochodzą inne czynniki jak choćby czas pracy na baterii, który w nowym fonie będzie znacznie krótszy niż w starych. A co najważniejsze, producent nic nie wspomina o tym, by ten model miał być głośnomówiącym, mieć wybieranie głosowe oraz współpracować z samochodowym zestawem głośnomówiącym.

  • -4

    9. ~Adam  2018-03-08 14:36:05  host: user-94-254-130-107.play-internet.pl

    @1. Przecież pisze, że ma 2G. 3G w telefonie do rozmów to jest zbędny gadżet, a co dopiero 4G. Chyba, że chcesz aby telefon wytrzymał Ci kilka godzin to możesz mieć nawet 5G.

  • 0

    10.  2018-03-08 14:51:04

    @9 Adam, tekst o łączności 2G dopisano po moim komentarzu. 3G jest przydatne z różnych względów - np. niektóre karty SIM nie działają w telefonie, który nie obsługuje 3G.

  • 0

    11.  2018-03-08 16:25:57

    No i obsługa 3G jest warunkiem dostępu do HD Voice. Użytkownik powinien mieć wybór. Jeśli chce oszczędzić baterię może przejść na 2 G. Gorzej gdy na to nieszczęsne 2 G jest skazany na skutek braku wyboru. Wtedy jest bełkot w słuchawce, a ja lubię wysokie tony. Oczywiście z umiarem.

  • -1

    12. ~fox00  2018-03-08 17:05:48  host: user-94-254-129-18.play-internet.pl

    Co Wy z tym HD Voice ?? Co to w ogóle jest bo w życiu nie używałem tzn że zbędna sprawa pewnie.

  • 0

    13.  2018-03-08 19:58:06

    12 - posłuchaj radiowej Jedynki na 225 kHz, a później na UKF, to będziesz wiedział jaka potężna to różnica. To samo jest w telefonii klasycznej ze standardowym pasmem 300 Hz do 3 kHz, a telefonią HD z pasmem 80 Hz do 8 kHz.

  • 0

    14.  2018-03-08 20:58:17

    Działa na nim VoLTE w Orange? ;)

  • 0

    15. ~o ja pier  2018-03-09 01:13:03  host: 093105132032.gdansk.vectranet.pl

    Taki szajs w tych czasach? litości, za darmo bym tego nie wziął !

  • 0

    16. ~Smyk  2018-03-09 10:09:16  host: r-67-62-62-5.consumer-pool.prcdn.net

    Telefony z klapką wbrew pozorom dobrze się sprzedają, szczególnie w grupie wiekowej 60+

  • 0

    17. ~  2018-03-09 10:13:50  host: a12-09-03.opera-mini.net

    No i łatwiej w takich telefonach przysłonić mikrofon ręką, żeby nie zbierał przeszkadzających dźwięków otoczenia, a jedynie głos rozmówcy.

  • 0

    18. ~mani  2018-03-12 10:51:12  host: r-167-137-221-82.consumer-pool.prcdn.net

    Ja zdecydowałem się go kupić mojej mamie i jak na razie jest całkiem zadowolona.

  • 0

    19. ~yester  2018-03-12 13:38:19  host: ip139.ip-192-99-110.net

    Moja mam używa Rumby (model dość podobny) i nie zamieniłaby na nic innego, myślę że znajdą się chętni, nie ma wiele modeli z klapką na rynku

  • 0

    20. ~nyga  2018-03-13 11:57:33  host: r-49-58-62-5.consumer-pool.prcdn.net

    z klapką to ja wolę Hammera Bow+ :P

  • 0

    21. ~roki  2018-03-14 11:35:44  host: r-77-62-62-5.consumer-pool.prcdn.net

    mam wrażenie że ostatnio coraz więcej osób wraca do takich klasycznych rozwiązań

Dodaj swoją opinię