Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości myPhone City XL trafia na rynek

myPhone City XL trafia na rynek

orson_dzi 7 Lutego 2018 15:54

2 3

myphone city xl

myPhone wprowadził na rynek niedrogi smartfon dla osób szukających dużego wyświetlacza.




myPhone City XL został wyposażony w 5,5 calowy ekran IPS o rozdzielczości 720 x 1280 pikseli, chroniony przez szkło 2.5D. Sercem smartfonu jest układ MediaTek MTK6737M z 4-rdzeniowym procesorem w parze z 2 GB pamięci RAM. 16 GB pamięci wbudowanej można rozszerzyć kartą microSD. Główny aparat smartfonu wykonuje zdjęcia o rozdzielczości 8 Mpix, a towarzyszy mu jednostka 2 Mpix. Przedni aparat ma rozdzielczość 5 Mpix. Na wyposażeniu znajdziemy też czytnik linii papilarnych i łączność LTE. Całość pracuje pod kontrolą Androida w wersji 7.0 i jest zasilana akumulatorem o pojemności 3000 mAh.

Aby wejść w posiadanie myPhone'a City XL musimy wydać 499 zł.

Źródło tekstu: myPhone; wł     

Dodaj do:

Tagi: myphone | myphone city xl

w sumie: 24
  • 0

    5. ~r  2018-02-07 18:00:16  host: 89-66-10-113.dynamic.chello.pl

    @1: jakie wsparcie? Jedno słowo? Zerowe wsparcie. Zadowolony.

  • 0

    6. ~  2018-02-07 19:20:16  host: apn-31-0-24-163.dynamic.gprs.plus.pl

    MyPhone Shitty ;)

  • 0

    7. ~Iteraztak  2018-02-07 21:28:42  host: 188.47.45.179.ipv4.supernova.orange.pl

    @1 : Czy ja wiem czy takie ważne? Często aktualizacje sprawiają, że telefon zaczyna szwankować, a nie rzeczywiście przyśpieszać swoje działanie, i nawet jeżeli nie jest tak zawsze, to po prostu jest to coś normalnego (np u Apple, warto sprawdzić jak działają ich starsze urządzenia na najnowszej wersji oprogramowania).
    Mam obecnie telefon marki Alcatel który działa prawidłowo. Pojawia się od czasu do czasu okienko że jest aktualizacja dostępna, ale ignoruje ją, bo nie chce ryzykować że po tej aktualizacji działanie telefonu pogorszy się lub spowolni.

  • 0

    8.  2018-02-07 21:56:03

    Wsparcie przecież jest... do bramy, a potem się nie znamy :)

  • 0

    9. ~499  2018-02-07 22:38:28  host: 185.14.148.75

    499? Xiaomi lepsze :) ...in tańsze

  • 0

    10.  2018-02-07 23:30:23

    @7 Iteraztak, co Ty za brednie wypiszujesz? Po pierwsze producent MUSI zapewnic aktualizacje bezpieczenstwa czyli Security Patch, jesli tego nie robi to masz telefon z systemem operacyjnym, ktory jest dziurawy jak ser szwajcarski, a zkazdym miesiacem dziur mu przybywa. Jesli lubisz jak Cie wszyscy podgladaja, az w koncu wykosza Ci pieniadze z konta to gratuluje eksibicjonizmu. Po drugie aktualizacje do wyzszych wersji - w porzadku, mozesz sobie lubiec stara wersje systemu. Masz do tego prawo by tkwic w softwareowym sredniowieczu ... ale z biegiem czasu i kolejnymi nowszymi wersjami zmienia sie API systemu operacyjnego i coraz wiecej programow przestaje dzialac. Zebym nie byl goloswlony sporbuj uruchomic Firefox Focus na Androidzie 4.4. Ta wersja Androida jest udana i wciaz bardzo popularna. Nie zmienia to faktu, ze jest PRZESTARZALA i coraz mniej kompatybilna z oprogramowaniem w Play i innych sklepach. Co gorsza z biegiem czasu producent systemu operacyjnego porzuca jego wsparcie (o ile w ogole jakies producent urzadzenia zapewnial ...) wiec zostajesz na lodzie i patrz pkt 1. Po trzecie jesli producent urzadzenia zapewnia aktualizacje, po ktorej urzadzenie zalicza zadyszke to nalezy takiemu producentowi serdecznie podziekowac za wspolprace bo oznacza, ze ma klientow w glebokim powazaniu, daje im szmelc i traktuje ich jak dojna krowe, z ktorej mozna wycisnac tyle gotowki ile sie tylko zapragnie. Cala ta Twoja teorie o urzadzeniach, ktore zamulily po aktualizacji mozna o kant d.py rozbic bo jakos LineageOS przynosi wielu starym urzadzeniom z 1GB RAM i Snapdragon 410 Androida 7.1.2 i ludzie sobie chwala. Da sie? Da sie!

  • 0

    11. ~Q-ra  2018-02-08 07:00:25  host: a29-02-09.opera-mini.net

    @10 Bardzo ciekawy i sprawdzajacy sie komentarz napisałeś. A możesz napisać dlaczego Adobe Flash Player zainstalowana wtyczka nie obsługuje np Firefox Focus. Inne przeglądarki nie ma problemu - nawet UC Browser.

  • 0

    12. ~chmie  2018-02-08 07:40:23  host: 87-205-32-94.adsl.inetia.pl

    @Achilles Papadokulos mieli taki telefon z serii L-Line 4,5" akumulator 4000mAh. Co z tego jak bateria po roku pęczniała i nie dało się zamknąć obudowy, a ładowanie wystarczało na 1 dzień.

  • 0

    13.  2018-02-08 09:01:36

    @10. Niektórzy producenci nie aktualizują, a nadal ludzie kupują. Mało tego, nawet w Apple po aktualizacji bywały przypadki mulenia na starszych sprzętach. LineageOS nie rozwiązuje problemu, bo 99% użytkowników nie poradzi sobie z jego instalacją, punkt 1 brzmi "zainstaluj TWRP", od niego dalej nawet nie będą czytać...

  • 0

    14.  2018-02-08 09:06:17

    Co do samego tego telefonu, lepiej kupić za te pieniądze Xiaomi Redmi 4A lub 5A, w mi-home 4A jest nawet tańsze, bo 429zł.

  • 0

    15.  2018-02-08 10:14:39

    @13 ViNYL, co ja moge na to poradzic, ze sa ludzie, ktorzy nie rozumieja problemu, a producenci ich w tym utwierdzja swoja polityka. Mulenie urzadzen Apple'a to glownie zasluga tego ich cudownego mechanizmu spowalaniania dla dobra uzytkownikow (tak pisze Ci o tym, bo z Twojej wypowiedzi wynika, ze chyba nie slyszales). Owszem, LineageOS nie rozwizauje problemu w calosci, nie jest tez przeznaczony dla kazdego jak OTA. LienageOS to jest odpowiedz czesci niezadowolonych z postaci rzeczy klientow, ktorzy majac odpowiednia wiedze dali mozliwosc innym przedluzenia zycia swoich urzadzen.

  • 0

    16. ~nuc  2018-02-08 11:27:59  host: 188.146.171.201.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @11. Kolego polecam Ci przeglądarke Browser 8G. Nie bedziesz miał żadnych problemów z Adobe...

  • 0

    17. ~ogis  2018-02-08 13:44:01  host: 5.62.34.35

    @1 wsparcie ma takie jak wszędzie, niczym się nie różni w tej kwestii od samsunga czy lg

  • 0

    18. ~lilac  2018-02-08 13:48:47  host: 185.156.174.90

    Całkiem nieźle wygląda, myślę, że trochę osób się skusi

  • 0

    19.  2018-02-08 13:52:59

    11. ~Q-ra, niestety nie wiem, nie uzywam Flasha ...

  • 0

    20. ~nogin  2018-02-09 10:57:00  host: r-233-39-62-5.consumer-pool.prcdn.net

    w tej cenie rzadko się spotyka czytnik linii papilarnych, czysty android to też spory plus

  • 0

    21. ~pęcznieje bateria  2018-02-10 05:52:20  host: public-gprs394881.centertel.pl

    Potwierdzam ; mój myPhone smart III Świetny zresztą, po dwóch latach wymaga wymiany akumulatora. Niestety kioskarze nie sprowadzają części do tych modeli.

  • 0

    22. ~everymen  2018-02-12 12:51:09  host: r-226-58-62-5.consumer-pool.prcdn.net

    podwójny aparat i czytnik linii papilarnych? coraz lepsze robią te telefony trzeba przyznać

  • 0

    23. ~  2018-02-12 13:47:21  host: 212.160.172.71

    Spoko opcja :) co do samej aktualizacji systemu... pic na wodę kupując smartfon ze średnio-dolnej półki cenowej jak wyżej wymieniony produkt aktualizacją androida zabijasz tym maszynę... korzystam z xcover III VE ma aktualizację do androida 6.0... żenada... smartfon ma 1,5 GB ram i nie zacina się jest czyszczony regularnie a "antek" 6.0 by go zabił... 2 GB ram jeśli ktoś korzysta z urządzenia tylko do pracy(aplikacje bankowe @ office itp.) jest wystarczające oczywiście przy dobrym płatnym antywirusie szyfrowanym telefonie zablokowanym wzorem i podstawa blokadą pin :)

  • 0

    24. ~Justyna  2018-02-12 14:56:27  host: 71.188.142.83.hornet.pl

    Pewnie mamie kupię, bo taki budżetowy telefon dla niej będzie w sam raz, ważne że wyświetlacz duży i czytelny, a tak to jej Freemium wystarcza i jeszcze teraz jak jest to #półdarmo z podwajaniem pakietów, to sama być się w sumie na tą ofertę w Virgin skusiła

Dodaj swoją opinię