Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości myPhone C-Smart II w Biedronce za 289 zł

myPhone C-Smart II w Biedronce za 289 zł

orson_dzi 10 Września 2015 14:51

4 6

Od 10 września w sieci sklepów Biedronka dostępny jest nowoczesny smartfon myPhone C-Smart II w cenie 289 zł. Oferta promocyjna ważna jest do wyczerpania zapasów.



myphone csmart ii myphone csmart ii




myPhone C-Smart II wyposażony został w system Android 5.1 Lollipop. Dwupunktowy wyświetlacz o przekątnej 4.5-cala IPS wyświetla obraz o rozdzielczości 854 x 480. Sercem smartfonu jest SoC MediaTek MTK6572 z dwoma rdzeniami Cortex-A7 taktowanymi zegarem 1 GHz, grafiką Mali400 MP i 512 MB pamięci RAM. Główny aparat wykonuje zdjęcia o rozdzielczości 5 Mpix i nagrywa filmy w rozdzielczości 864 x 480 pikseli. 4 GB pamięci wbudowanej można rozszerzyć kartami microSD o kolejne 32 GB. Łączność z Internetem zapewnia Wi-Fi i HSPA+ (pobieranie do 21 Mb/s, wysyłanie do 5,76 Mb/s). Całość specyfikacji dopełnia obsługa dwóch kart SIM.

Smartfon jest dostępny w sieci sklepów Biedronka w cenie 289 zł.

Źródło tekstu: myPhone     

w sumie: 48
  • 3

    29. ~motov3  2015-09-10 20:29:41  host: 91.232.140.202.ip.rudna-net.pl

    Kreci filmy w VGA (480p) ? Przeciez to poziom Nokii E52 sprzed kilku lat i pierwszych smartfonow sprzed 5 lat (LG GT540) !! Masakra jakas. I jeszcze te 512MB na Androida. Ciezko to widze. Za 289zl mozna kupic lepszy sprzecik, jakas prosta Lumie, ktora mimo swojej prostoty bedzie bic tego C-Smarta na glowe. Po co ktos wypuszcza takie cos ? Ostatnio zrobili promocje 99zl w MediaMarkt za Telefunken TS2 (Selfie). Tez lipny sprzet.

  • -1

    30. ~ferdek  2015-09-10 23:42:41  host: 87-99-23-244.internetia.net.pl

    dobry w tej cenie. poniże 300 zł próżno szukać lepszych z lolipopem

  • 0

    31. ~jerry  2015-09-11 09:51:44  host: 217.153.45.226

    "nowoczesny" kto to pisał?

  • 0

    32. ~sortel  2015-09-11 10:17:03  host: 31-178-95-18.dynamic.chello.pl

    ~niko - sprawdź sobie w komputroniku bo też przeglądałem ale czarną wersję i ją mieli ostatnio dostępną, może inna wersja kolorystyczna też jest.

  • 0

    33. ~niko  2015-09-11 11:08:12  host: dynamic-78-8-82-27.ssp.dialog.net.pl

    ~sortel - Aktualnie Hammer Axe LTE jest chyba tylko w jednym sklepie i to o 200 zł. droższy niż kosztował wcześniej. Poczekam więc, aż się znów pojawi w sprzedaży. Może do tego czasu pojawią się jakieś dodatkowe opinie i tym telefonie.

  • 0

    34. ~Przemas  2015-09-11 11:16:37  host: n12-10-07.opera-mini.net

    Wygląda gorzej niż starsza jego wersja ja mam s-Smarta z kit-katem i jak narazie dziala jak należy a że już lata latania za gadzetami mam za sobą w gry nie gram to telefon jak znalazł dla mnie!!! Skończyłem już z Slamsungami które nie dość że w Chinach robione to poprzez nadrukowanie brandu kostują 3 razy więcej mając taką samą specyfikacje co MyPhone.Pozdrawiam

  • 0

    35. ~wiktor  2015-09-11 11:40:27  host: 79.141.170.6

    no 512 ramu to trochę mało, a z drugiej strony ma lillipopa i dual sim a kosztuje niecałe 300zł... jak ktoś nie gra na telefonie to może starczy

  • 0

    36. ~goral2099  2015-09-12 18:52:52  host: user-94-254-193-221.play-internet.pl

    Szkoda że nie pancerny, taki niepancerny jest u mnie narażony na stratowanie przez owce.

  • 0

    37. ~goral2099  2015-09-12 18:53:38  host: user-94-254-193-221.play-internet.pl

    Lub stado baranów typu Calm7.

  • 1

    38. ~Marek Czekaj Mpk  2015-09-16 08:21:14  host: user-164-126-8-82.play-internet.pl

    Za 512 mb i loliloopa powinni wsadzić do więzienia. Ten telefon to technologiczny relikt i nie powinien w ogóle powstać.

  • 0

    39. ~  2015-09-16 09:09:48  host: n29-03-03.opera-mini.net

    37). co, ciągle ci się śni coś czerwonego, czego nie możesz mieć?
    :-D

  • -1

    40.  2015-09-16 09:28:47

    W tym przypadku warto poczekać lub poszukać innego modelu.
    Natomiast Hammer 2+ to cofnięcie się w rozwoju.

  • 0

    41. ~Słogo  2015-09-17 11:49:09  host: mx.failfreehu.biz

    @Calm7 Hammer 2+ jest po prostu następcą starego Hammera, to telefon typowo na budowę albo na wyjazdy survivalowe, nie każdy potrzebuje pierdyliarda ram i megapikseli... dla bardziej wymagających jest Hammer Axe LTE

  • -1

    42.  2015-09-17 11:53:52

    Słogo. Nie chodzi mi o system, ilość ram, ale o ekran, który nic nie obsłuży - po co 3g... po co słabsza bateria niż w jedynce...

  • 0

    43. ~Krzychu  2015-09-22 16:01:36  host: pupil.zseg.tarnow.pl

    Czy da sie wymienic sluchawke na glosniejsza??

  • 0

    44. ~erima  2015-09-28 16:09:21  host: g1.rej.edu.pl

    Za 299 zł macie o niebo lepszego Mediona P4502. Więc nad czym tu się rozwodzić i wielce płakać?

  • 0

    45. ~erima  2015-09-28 16:10:31  host: g1.rej.edu.pl

    Zapomniałem dodać, że w Tesco.

  • 0

    46. ~ferdek  2015-10-06 08:29:58  host: 87-99-23-244.internetia.net.pl

    @45.
    jak możesz tak śmiało porównywać jkiegoś "mediona" do myphone, skoro pewnie nie miałaś obu w rękach.

    @41.
    fakt, akurat hammer axe lte to kosmos.

  • 0

    47. ~all  2015-10-06 22:33:07  host: are216.neoplus.adsl.tpnet.pl

    teraz w alternatywie jest jeszcze myphone fun4 za 319 zl

  • 0

    48. ~silver123black  2016-01-31 18:35:31  host: 116-65.galas.net.pl

    Używam tego telefonu około 4 miesiące. Gdy ktoś dzwoni do Nas, telefon pokazuje to po ok. 10 sekundach. Przy użytkowaniu lubi się zacinać. Występuje w Nim błąd 505 podczas instalacji: "messengera, strony facebook, grupy facebook", i kilku innych aplikacji. Przy uruchomieniu kilku aplikacji lubi się zawieszać. Do przeglądania internetu może być, aczkolwiek myśli troszkę ten telefon przy takich podstawowych czynnościach. Niczym połączy Nas z kimś ( niczym pokaże się, że łączy" też musi minąć ok. 10 sekund.. Nie polecam, za 289 zł można mieć lepsze telefony. Minus, że nie ma autofocus.. taki telefon powinien mieć af przy tak "dobrym" aparacie 5mpx.

Dodaj swoją opinię