Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości myPhone C-Smart Glam w Biedronce

myPhone C-Smart Glam w Biedronce

orson_dzi 12 Października 2016 13:21

3 4

Od najbliższego czwartku w sieci sklepów Biedronka będzie dostępny myPhone C-Smart Glam w cenie 199 zł.



myphone c smart glam myphone c smart glam myphone c smart glam




myPhone C-Smart Glam został wyposażony w 4-calowy ekran TFT o rozdzielczości 480 x 800 pikseli. Sercem smartfonu jest czterordzeniowy procesor (model nie jest znany) taktowany zegarem 1,2 GHz w parze z 1 GB pamięci RAM. Dla użytkownika przewidziano 8 GB pamięci wbudowanej z możliwością rozszerzenia jej kartami microSD. Oprócz tego na wyposażeniu znalazła się obsługa dwóch kart SIM, główny aparat o rozdzielczości 2 Mpix i przedni o rozdzielczości 0,3 Mpix. Łączność z Internetem zapewnia Wi-Fi i HSPA. Za zasilanie odpowiedzialny jest akumulator o pojemności 1400 mAh, a całość pracuje pod kontrolą Androida 6.0.

Smartfon dostępny będzie sieci sklepów Biedronka w cenie 199 zł od najbliższego czwartku, 13 października.

Źródło tekstu: myPhone; wł     

Dodaj do:

Tagi: biedronka | myphone c-smart glam | myphone

w sumie: 41
  • 0

    22. ~nmn  2016-10-12 20:29:59  host: 8.37.237.61

    21 - może Ty te gniazda zbyt mocno traktujesz? a inne modele - nie padły Ci?

  • 0

    23. ~marek  2016-10-12 21:59:11  host: apn-31-1-102-149.dynamic.gprs.plus.pl

    mam w rodzinie trzy telefony tego producenta ale musze stwierdzic ze jakosc produktow słaba, a serwis wykreca sie jak moze przed naprawami

  • 1

    24. ~  2016-10-12 22:01:55  host: 5.254.65.145

    Jakby ktoś pytał, to jestem w Biedronce! Cześć!

  • 0

    25. ~dfhrsg  2016-10-12 22:26:06  host: 188.146.42.173.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Co kupic niedrogiego min 2gb ramu i 5", a najlepiej 5,2"? :)

  • 0

    26. ~nMn  2016-10-12 22:43:43  host: 8.37.237.61

    25 - Coolpad Torino :-)

  • 0

    27. ~trggtgtg  2016-10-12 22:45:57  host: user-109-243-5-107.play-internet.pl

    to szrot. bateria trzyma jeden dzień, jak wiekszosci. smartfony to tylko gadżety. dajcie spokuj. kupcie sobie normalne telefony, gdzie naterie trzymają ponad tydzień.

  • 0

    28.  2016-10-12 23:22:45

    22 - raczej nie. Moja stara Defy trzyma się świetnie i nigdy nie wymagała interwencji, podobnie jak LG K8 mojego syna. W myPhone, po porządnym przelutowaniu gniazd i dołożeniu klasycznego spoiwa cynowo- ołowiowego ( zakazanego w UE ), problem "obrywających" się gniazd ładowania znika bezpowrotnie. Ja takie rzeczy potrafię, ale co ma zrobić użytkownik, który nie jest w stanie samemu sobie pomóc, bo na serwis w tym względzie bym nie liczył. Bo podobno odmawiają napraw, odsyłając telefony jako rzekomo zalane. Dlatego, po początkowo przychylnym nastawieniu do tej firmy, zdecydowanie jestem na nie, chyba że coś zmienią w tym temacie.
    Moja żona posiada model Q-smart, w którym nie można już od dłuższego czasu uruchomić przedniej kamerki, choć wyszła jedna aktualizacja systemu, a i przywracanie urządzenia do stanu początkowego nie rozwiązało problemu. Mógłbym jeszcze sporo dołożyć swoich spostrzeżeń, na temat różnych uwarunkowań i anomalii działania tych telefonów, ale po co? Moim zdanie sprawa gniazd - a jest to kwestia fundamentalna - skreśla te telefony z orbity potencjalnych zakupów. Przynajmniej dla mnie.

  • 0

    29.  2016-10-12 23:33:39

    @25 - polecam Acera Z630. Mam, znakomicie się spisuje, żwawy, bateria ogromna, ładuję go co 2-3 dni.

  • 0

    30. ~My Phone? Nie, dziękuję.  2016-10-13 07:47:44  host: 89-64-61-196.dynamic.chello.pl

    Po jedenej z aktualizacji systemu dla Luny przez tydzień nie przychodziły i nie wysyłały się smsy! Przez tydzień. Ze strony firmy pełna olewka. Dla tego za My Phona dziękuję.

  • 0

    31. ~Sunset  2016-10-13 09:58:52  host: 95.141.27.84

    Ej ale obiektywnie... 1GB ramu i marshmallow w tej cenie to raczej okazja, 4 cale i bateria 1400mah mogą być, aparat dość podstawowy, ale to ze względu na cenę, dual sim jest dodatkowym plusem.

  • 0

    32. ~Coxxi  2016-10-13 10:02:32  host: 89-65-232-205.dynamic.chello.pl

    Mam GOCLEVER QUANTUM 400-S jest też DUAL-SIM, jako drugi. Ma baterie 1500mAh oraz aparat tylny 8Mpix, przedni 2Mpix Cena ta sama 199 pln. Procesor 4 rdzenia 1 GB ram / 8GB rom. Wydaje mi se dużo lepszy, o wyglądzie już nie wspomnę

  • 0

    33. ~Coxxi  2016-10-13 10:11:06  host: 89-65-232-205.dynamic.chello.pl

    GOCLEVER QUANTUM 400-S

    http://tlp.is/bgh

  • 0

    34. ~  2016-10-13 21:33:54  host: 87-205-205-20.adsl.inetia.pl

    Niestety jestem za biedny na telefony tej marki,nie stac mnie na kupno co chwile nowego wiec kupilem od razu samsunga s7 pozbywajac sie klopotu

  • 0

    35. ~allo  2016-10-14 00:11:18  host: madrid-s01-i03.cg-dialup.net

    @32 a tobie co, zapłacili za reklamę goclevera?:)

  • 0

    36. ~allo  2016-10-14 00:12:43  host: madrid-s01-i03.cg-dialup.net

    wydaje się być ok, bateria mogłaby być lepsza :)

  • 0

    37. ~marsze  2016-10-14 09:31:36  host: 80.255.7.68

    @32 wypad z tą reklamą, sprawdziłem go i po pierwsze jest droższy a po drugie ma KitKata

  • 0

    38. ~kale  2016-10-14 12:32:51  host: 77.243.189.245

    mi się podoba, może się świetnie sprawdzić jako nawigacja :)

  • 0

    39. ~merik  2016-10-15 20:31:48  host: no-rdns.m247.ro

    kupiłem go właśnie, na razie mi się podoba ;)

  • 0

    40. ~Pmuch  2016-10-16 07:54:32  host: eey8.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A czy na pewno ma GPS? Kupiłem go i nie widzę ustawień GPS w lokalizacji.

  • 0

    41. ~Pmuch  2016-10-18 05:44:47  host: aeia118.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Sam sobie odpowiem. Ma tylko AGPS

Dodaj swoją opinię