Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości myPhone będzie sprzedawał tanie tablety

myPhone będzie sprzedawał tanie tablety

WitekT 6 Czerwca 2012 13:04

0 0
mytabmmyPhone planuje wypuścić na rynek serię tabletów opartych o Androida 4.0 pod marką myTAB. Na rynku powinny pojawić się na przełomie III i IV kwartału.

Wyposażone będą w procesory z taktowaniem od 1 do 1,5 GHz, do 32 GB pamięci i złącze HDMI. Różnić się będą głównie wielkością pojemnościowego wyświetlacza.

Podobnie jak telefony, tak i tablety mają cechować się niską ceną, która w zależności od modelu ma kształtować się od 300 zł za najprostszy do, jak napisano w komunikacie, znacząco poniżej 1000 zł za najbardziej zaawansowany.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 14
  • 1

    1. ~o  2012-06-06 13:27:23  host: 79.162.80.101

    modem 3g lub choć EGDE to będzie mieć?

  • 0

    2. ~paolo  2012-06-06 13:29:44  host: 81.162.208.104.r-ce.pl

    mam telefon myphone - REWELACJA! jeśli tablety będą tak8ie same to naprawdę będzie to hit na rynku dla niezbyt wymagająceych a ceniących cene użytkowników!

  • 0

    3.  2012-06-06 13:32:10

    @1-przeciez napisane jest : "znacząco poniżej 1000 zł za najbardziej zaawansowany(!!)". pozdrawiam

  • 0

    4.  2012-06-06 13:38:40

    Ciekawe czy podobnie jak w telefonach będą miały 2 sloty na kartę SIM?

  • 0

    5. ~mobile4you  2012-06-06 13:41:23  host: bc02.pwc.ca

    Jaka cena taka jakość.

  • 0

    7. ~Longman  2012-06-06 13:46:15  host: aeaf152.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jeśli to będzie na przełomie III i IV kwartału to obawiam się, że to nie będzie żaden cymes. Już dziś za 400 złotych można dostać tablet w podobnej konfiguracji (NTT A72B w MMhttp://www.tabletowo.pl/2012/05/29/tablet-ntt-a72b-w-rekach-ta bletowo-pl ) za 400. A postęp w "tabletkach" jest wprost szalony i rynek w miejscu stać nie będzie. Wystarczy przypomnieć sobie tablet "biedronkowy" A73 - wtedy rewelacja, ustawiały się kolejki a dziś w tej cenie nie stanowiłby żadnej atrakcji.

  • -1

    8. ~  2012-06-06 13:53:31  host: z19-14.opera-mini.net

    myPhone - dziekuje , postoje.

  • 0

    9. ~  2012-06-06 14:13:43  host: cke138.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jeżeli ten podstawowy tablet będzie w miarę, to może być ciekawie. 8- ciebie hotelarz i tak by nie było stać na tego myTAB wiec się nie odzywaj.

  • 0

    10. ~MST  2012-06-06 16:51:41  host: 98-89.ipartner.com.pl

    @9 Nie spinaj o bzdury. MyPhone = chińska robocizna + polska cena. Te stare myphony były cenowo zawyżone więc tu pewnie podobnie a i cudu technologicznego też niema się co spodziewać.

  • 0

    11.  2012-06-06 17:47:08

    Na razie nie ma co się spieszyć z kupnem tabletu, aktualnie Windows 8 zapowiada się na tabletach lepiej niż Android.

  • 0

    12.  2012-06-06 19:09:03

    niestety, choc cena bedzie swietna, pewnie dzialanie i parametry tez, to zaloze sie ze tandetny wyglad pozostanie, a kazdy choc troche jest esteta... :/ dla mnie grubosc ramki tabletu powyzej 0,8mm go poprostu skresla (dla mnie podkreslam)

  • 0

    13. ~qutafonowiPOlecam  2012-06-07 13:00:31  host: user-31-174-165-164.play-internet.pl

    ramka Qutafonie jest potrzebna abyś miał za co sie trzymać. Ja mam już qutqfona od Biedronk za 349 zł , oops Tableta mam 7" i bardzo dobrze działą wszystko a jedynie mankament taki że pogadać da się tylko na Skypie gdyż brakuje modemu 3G który jest nowoczesny i działa doskonale ale mam tę doskonałość na razie w modemie do laptopa.

  • 0

    14. ~hens  2012-06-08 09:35:55  host: 46.238.221.17

    @3 Freg To z cyklu "przecież napisane jest" A jak jest napisane że obsługa w wielu językach, to znaczy że nie znajdziesz tam j.polskiego. Ot co.

  • 0

    15. ~hantek  2012-07-05 16:54:32  host: orle.box3.pl

    najdroższy za 899 zł, najtańszy za 399 zł.

Dodaj swoją opinię