Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości myPhone A210 PROXION - pierwszy z Androidem

myPhone A210 PROXION - pierwszy z Androidem

LuiN 6 Października 2010 15:28

0 0

myPhone A210 PROXION jest pierwszym urządzeniem polskiego producenta działającym w oparciu o system Android (wersja 1.6 Donut), wyposażonym w mikroprocesor Marvell PXA310 o częstotliwości 624MHz.

myphone a210 proxion myphone a210 proxion myphone a210 proxion myphone a210 proxion

A210 PROXION zamknięty został w estetycznej obudowie wykonanej z wysokiej jakości tworzyw sztucznych i metalu. Pod dotykowym, pojemnościowym wyświetlaczem TFT o rozdzielczości 240 x 400 pikseli i przekątnej 3 cali umieszczone zostały trzy klawisze sterujące, na lewym boku klawisze głośności, na prawym klawisz foto, zaś na górze przycisk wielofunkcyjny odpowiedzialny za włączanie i wyłączanie telefonu oraz wprowadzanie go w stan czuwania.




Oprócz systemu Android, który umożliwia uruchomienie wielu aplikacji znacznie zwiększających możliwości tego urządzenia, producent wyposażył A210 w szereg praktycznych dodatków. Na wyposażeniu tego modelu znajdziemy m.in. aparat cyfrowy z matrycą 3,2 megapikseli, złącze kart pamięci microSD (do 16 GB), moduły EDGE i Wi-Fi, a także moduł Bluetooth 2.0, port USB i czujnik ruchu. Telefon umożliwia odtwarzanie plików audio i video i posiada wbudowane radio FM.

Bateria litowo-jonowa o pojemności 1200 mAh umożliwia pracę urządzenia w stanie czuwania do 4 dni lub do 5 godzin rozmów. Sugerowana cena detaliczna myPhone A210 PROXION to 899 złotych brutto.

Źródło tekstu: myPhone     

Dodaj do:
w sumie: 48
  • 0

    29. ~piter  2010-10-06 21:10:58  host: chello089077007174.chello.pl

    co za masakra. te zdjęcia promocyjne to jakiś żart. uszkodzony przycisk na obudowie i widoczny paluch fotografa na wyświetlaczu. jak telefon jest taki jak materiały promocyjne, to pozdrawiam :)

  • 0

    30. ~tts  2010-10-06 21:12:00  host: 77-253-80-1.adsl.inetia.pl

    899 zł? Chyba razem z tym co to wymyślił.

  • 0

    31. ~Octopus  2010-10-06 21:35:15  host: 94.254.253.158

    ..biorąc pod uwagę mój staż z mp 8850 zaletą jest tuner tv,dwie karty i całkiem dobra bateryjka. Cała reszta kojarzy mi się ze sprzętem z przełomu lat 90. Obsługa obecnego mejfona to katorga. Jak będzie się ów nowy androidowy sprzęt , prezentował - nie mam pojęcia. Ale jeśli tylko dane mi będzie go dostać w swoje dłonie , przetestuje go dobitnie majac niemal dwuletnie doświadczenie z innymi modelami maj fona :)

  • 0

    32.  2010-10-06 21:42:12

    @31 tu bedzie android, o ile nie zrobia zadnej swojej nakladki (watpliwa sprawa) to systemu i co sie z tym wiaze obslugi wzgledem innych androidow raczej nie zepsuja. bardziej martwi mnie jakosc wykonania. no i za te pieniadze mozna dostac podobne albo nawet lepsze sprzety na androidzie.

  • 0

    33.  2010-10-06 21:56:26

    tv w telefonie? nie rozumiem czym tu się podniecać. Jak to w ogóle oglądać? idąc ulicą patrze przed siebie i na moją żonę oraz córkę a nie w jakiś telefon i to w dodatku takie badziewie

  • 0

    34.  2010-10-06 21:57:27

    a do oglądania telewizji to ja mam plazme 42 cale

  • 0

    35.  2010-10-06 22:01:25

    33 - jeśli nie miałeś do czynienia = wiem dlaczego masz problem ze zrozumieniem. Nie da się komuś opowiedzieć jak smakuje zjadany właśnie słodki cukierek cukierek. 32. Jakość mojego maj-f nie jest zła , ale za te pieniądze należy oczekiwać od nowego dziecka mF wysokiej jakości wykonania.

  • 0

    36.  2010-10-06 22:16:41

    @35 na telefonie mogę sobie oglądać filmy, słuchać muzykę i takie tam inne bajery jak wifi jakies hsdpa itp i etc. Najważniejsza dla mnie funkcja telefonu to możliwość dzwonienia. Jestem ABSOLUTNIE pewien że nawet gdybym miał tv w telefonie to i tak bym z tego nie korzystał. mam ciekawsze rzeczy do robienia.

  • 0

    37. ~freddy  2010-10-06 22:27:42  host: chello089074251099.chello.pl

    mikkel, skoro tv oglądasz gdzie indzie, na plazmie 42 cale, to cwała Ci za to. Niektórzy sobie to cenią, bo często jeżdżą komunikacja miejską i tam to jest przydatne. Coś jeszcze?

  • 0

    38. ~plugged, 7hperW  2010-10-06 22:44:34  host: 87-205-193-213.adsl.inetia.pl

    pozdrawiam tych którzy kochają urządzenia elektryczne w dłoni i w obejściu 24h.

  • 0

    39. ~  2010-10-06 23:38:50  host: dcg54.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Za drogi. Brzydki. Bez 3G w Play się nie poszaleje. Ciekawe czy wreszcie ma polski T9.

  • 0

    40. ~zan  2010-10-07 07:35:05  host: user-188-33-223-67.play-internet.pl

    Za taką cenę wolałbym używanego iphone 3g.

  • 0

    41.  2010-10-08 17:37:04

    Cena jakaś kosmiczna...

  • 0

    42. ~jusbim  2010-10-10 16:50:53  host: h82-143-129-70-static.e-wro.net.pl

    model może nie jest najciekawszym ze wszystkich modeli myphone jakie wyszły do tej pory ale jest to pierwszy owoc współpracy z lenovo a to wskazuje jaką drogą pójdzie produkcja. coraz bardziej zaawansowane telefony z systemami i funkcjami jakich do tej pory w telefonach dualsim nie było. nic tylko czekać.

  • 0

    43. ~lk  2010-10-10 23:36:36  host: user-109-243-61-237.play-internet.pl

    bez gps, hsdpa i ekranu pojemnosciowego za ta cene to nie ma sensu. samsunga i5700 kupimy duzo taniej.

  • 0

    44. ~jusbim  2010-11-15 16:48:09  host: h82-143-129-70-static.e-wro.net.pl

    albo ten kolejny model myphone z androidem i tym razem z dual sim

  • 0

    45. ~pandzik  2010-12-03 17:49:39  host: 87-207-4-213.dynamic.chello.pl

    750 zł za to wołają. Buahhahahahahaha

  • 0

    46. ~maurycy  2010-12-07 21:40:06  host: h82-143-129-70-static.e-wro.net.pl

    ciekawi mnie jak idzie sprzedaż bo może wbrew pozorom i ku zaskoczeniu nie tak źle jak wróżyli- są jakieś dane?

  • 0

    47. ~rychu501  2011-07-01 15:49:09  host: h232014.net.pulawy.pl

    Teraz to on kosztuje 549 zł, tak sugeruje producent.

  • 0

    48.  2011-10-06 14:19:32

    A teraz 199 zł, ale chyba nadal nie warto go kupić ;)

Dodaj swoją opinię