Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości myPhone 8850TV feeling - nowy "dotyk" z DualSIM i TV.

myPhone 8850TV feeling - nowy "dotyk" z DualSIM i TV.

LuiN 5 Czerwca 2009 15:01

0 0

Telefony z dotykowymi ekranami stały się już normą. Nie jest jednak normą "dotyk" z wbudowanym telewizorem, obsługujący dwie karty SIM jednocześnie - a taki właśnie jest nowy myPhone 8850TV feeling. Co równie interesujące - kosztować będzie ok. 50% mniej niż porównywalne modele "dotykowe" konkurencji.

myphone 8850tv myphone 8850tv myphone 8850tv myphone 8850tv

myPhone 8850TV feeling wyposażono w dotykowy wyświetlacz o przekątnej 2,6 cala. Producent ma już w ofercie pięć modeli z dotykowym wyświetlaczem, jednak to 8850TV feeling jest pierwszym telefonem myPhone sterowanym głównie ekranem dotykowym, bez klawiatury alfanumerycznej.




Wbudowany tuner telewizyjny pozwala na nagrywanie wybranych programów na karcie microSD. W telefonie znalazł się odtwarzacz plików MP3 i video, jak również moduł Bluetooth 2.0 z zaimplementowanymi protokołami A2DP i AVRCP. Rozrywkowe możliwości myPhone 8850TV dopełnia radio FM, modulator głosu z ośmioma propozycjami jego zmiany oraz aparat z funkcją kamery video.

Telefon zamknięty został w estetycznej obudowie o niebanalnym designie, łączącej metal z tworzywami sztucznymi. Akumulator litowo-jonowy o pojemności 1050mAh umożliwia wykonanie do 280 minut rozmów, lub do 6 dni działania telefonu w stanie czuwania. Wymiary telefonu to 52,6 x 105,5 x 13,4 mm przy 108 gramach wagi.

myPhone 8850TV feeling sprzedawany będzie w dedykowanych sklepach GSM, wybranych sklepach internetowych oraz w sieci sklepów Media Markt, Saturn i Teletorium. Sugerowana cena detaliczna to 599 zł. Jak każdy myPhone, również ten model objęty jest programem 24-miesięcznej gwarancji w systemie Door-To-Door.

Źródło tekstu: myPhone     

Dodaj do:
w sumie: 35
  • 0

    16. ~  2009-06-05 16:03:26  host: c189-28.icpnet.pl

    15. Tak. A jak na firmę to na wszystkie telefony. W końcu kupiłeś sobie telewizor z telefonem, a nie telefon z telewizorem. :)

  • 0

    17.  2009-06-05 16:54:09

    Bez przesady dali by już tuner DVB-T, tunery analogowe to jakieś nieporozumienie, najlepszy obraz można złapać co najwyżej przy antenie telewizyjnej :D

  • 0

    18.  2009-06-05 17:02:13

    Oni znaleźli lukę na rynku telefonów i starają się ją wykorzystać. DualSimy są totalnie olewane przez producentów, a coraz więcej klientów szuka właśnie takich rozwiązań. Nie wiem jak im idzie sprzedaż tych telefonów, ale podejrzewam że nie jest tak źle, skoro co rusz pojawia się nowy telefon tejże marki.

  • 0

    19. ~  2009-06-05 17:19:29  host: c189-28.icpnet.pl

    bawiłem się LG KU990 i pewnie jestem trochę rozbestwiony. trzeba by to cudo zabaczyć w działaniu, a jak na razie w otoczeniu nikt nie kupił. Brak porównania.

  • 0

    20. ~~reklamiarz  2009-06-05 18:18:53  host: 77-254-139-200.adsl.inetia.pl

    reklama......brrr

  • 0

    21.  2009-06-05 18:23:43

    Świetny design. Może troche skopiowany ale mimo wszystko robi wrażenie. Jeśli jakość wykonania jest równie dobra, to można by nawet rozważyć zakup...

  • 0

    22.  2009-06-05 18:54:43

    kopiowanie e66... mam mieszane odczucia, w koncu 'chinczyk' to wciaz 'chinczyk' niezaleznie od tego czy ma brand 'nokla' czy tez 'myphone'. @10 bez javy (a nie obsluguje jej zaden myphone) to nawet gierki za 2,44zl z gazety sobie nie zainstalujesz, a co dopiero gg...

  • 0

    23.  2009-06-05 19:09:29

    Wizualnie Nokia, wewnętrznie totalny chiński badziew, widzę że dalej próbują to sprzedawać pod polską marką, bez javy, bez żadnej funkcjonalności. Co jest warte uwagi? Tylko DWIE rzeczy. - dualsim - tuner telewizji analogowej.

  • 0

    24. ~reklamiarz  2009-06-05 19:29:38  host: 77-254-198-251.adsl.inetia.pl

    "Telefon zamknięty został w estetycznej obudowie o niebanalnym designie..." jak z reklamy gazetkowej

  • 0

    25.  2009-06-05 20:04:14

    Po co tuner tv jak nie ma javy...

  • 0

    26.  2009-06-05 20:10:51

    @22@23@25- popieram

  • 0

    27. ~aaa  2009-06-05 21:23:00  host: dynamic-78-8-11-115.ssp.dialog.net.pl

    Telefon jest wkończony tragicznie,gorzej niz atrapy telefonow,podswietlenie punktowe, zalezy jak trafisz, kiepski wyswietlacz, jaka cena ,taki sprzet

  • 0

    28.  2009-06-05 22:27:51

    Jakis czas mialem okazje pobawic sie tego typu telefonem. Dokladnie o byl Trak ale soft jest ten sam. Taki polsko - chinski. Brak javy, Marna ilosc wbudowanej pamieci. nedzna przegladarka wap i tylko GPRS.. w dobie 3G :/ poza tym bardzo słaba kamera. polecam jedynie tym którzy chcą mieć 2 karty w jednym telefonie za małą kasę

  • 0

    29. ~Bill  2009-06-05 22:54:41  host: 116-119.echostar.pl

    Nokia E66 ?

  • 0

    30. ~  2009-06-06 10:32:42  host: wlan3-249.srem.net

    mam starszy model dualsim myPhone, ogolnie telefon wart polecenia - bateria wytrzymuje baardzo długo - nawet do 6-7dni, obsulga dwoch kart jest swietna, menu dziala szybko, trzeba jedynie sie przyzwyczaic do kiepskiej grafiki i czcionki, ale telefon jest solidnie wykonany, nic nie trzesczy, nie niszczy sie, nie ma rys.. aparat przecietny, ale jakość mp3 świetna, piękny bas i naprawde miło się slucha. czas otworzyc sie na nowe mozliwosci, a nie tylko nokia i se...

  • 0

    31.  2009-06-06 11:22:40

    Ciekawe ile kontenerów telefonów muszą sprowadzić żeby obrandowali go myPhone za darmo? Może też mi się opłaci i będę sprzedawał z marką "Rafiki"? ;)

  • 0

    32. ~mali  2009-08-17 13:55:55  host: ama222.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mam ten tel od 2tyg... Wada jaka mi najbardziej przeszkadza to pisanie smsów... Jedynie klawiatura qerty na której pisanie palcami jest udręką przy tak małym wyświetlaczu... Naprawde jest wielkim nieporuzumieniem brak możliwości pisania na klawiaturze alfanumerycznej... no i mogło by się chcieć lepszej baterii (ładowanie średnio co 48h przy dość intensywnym użytkowaniu... nooo i bardziej rozbudowaną instrukcje... reszta jest jak najbardziej ok... Java?? jakoś nie odczuwam jej braku, telefon służy do dzwonienia ewentualnie smsowania a nie grania...hehe TV odbiera bardzo dobrze (pociagnie z 2h na naładowanej baterii), bardzo dobry głośnik, świetnie rozwiązany budzik (niby nic ale mi to bardzo się podoba) a najbardziej za nim odpowiada to obsługa dual sima;-) Bym zapomniał... wykananie jest bardzo dobre, nic nie trzeszczy, nie rysuje się, telefon stwarza wrażenie naprawde dobrze zrobionego... A to że produkowany w chinach... teraz 90% jest tam produkowane;-) hehe

  • 0

    33. ~mądry87  2009-10-08 16:46:11  host: grl222.internetdsl.tpnet.pl

    Mam taką małą sugestię dla tych co nie mają pojęcia co piszą: TO NIE JEST ŻADEN CHIŃCZYK! POLSKA FIRMA KUPIŁA FABRYKĘ W CHINACH BO TO TAM JEST NAJBARDZIEJ OPŁACALNA PRODUKCJA! Sony Ericssony też są produkowane w chinach, czy ktoś je nazywa chińczykami?!

  • 0

    34. ~ziolo  2009-10-15 17:27:57  host: 77-254-115-120.adsl.inetia.pl

    mądry87.. bardzo dobra sugestia, jestem tego samego zdania ;)

  • 0

    35. ~sebol79  2009-11-15 15:40:00  host: chello089072146162.chello.pl

    a nie wiecie gdzie można by znaleźć jakiś filmik pokazujący więcej funkcji tego cacka niż ten http://www.youtube.com/watch?v=PP8yF12q1W4 ? chodzi mi o prezentację akcelerometru, pisania smsów, odtwarzacza mp3 i inne. pozdrawiam

Dodaj swoją opinię