Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości myPhone 7230 wchodzi na rynek

myPhone 7230 wchodzi na rynek

LuiN 25 Listopada 2008 13:55

0 0

Grupa TelForceOne wprowadziła na rynek kolejny model z Dual SIM - myPhone 7230. Telefon wyposażony jest w dwa gniazda SIM, które zapewniają możliwość aktywnego korzystania z dwóch kart SIM w tym samym czasie. Nowy myPhone wyposażony jest w ekran dotykowy o przekątnej 2 cali, wyświetlający 262 tys. kolorów. Urządzenie w wolnej sprzedaży kosztuje 469 zł.

myphone 7230 myphone 7230




Wymiary telefonu to 104 x 42 x 16 mm przy 80 g wagi. Bateria o pojemności 850 mAh zagwarantuje do 240 h czuwania lub do 240 minut rozmowy, przy aktywnych 2 kartach SIM. Dwucalowy, dotykowy ekran ma rozdzielczość 128 x 160 pikseli i wyświetla 262 tys. kolorów.

Aparat o rozdzielczości VGA (640 x 480 pikseli) pozwala na nagrywanie filmów w rozdzielczości 176 x 144 pikseli. W specyfikacji znalazł się także czytnik kart microSD, odtwarzacz MP3, radio i moduł Bluetooth.

Źródło tekstu: TelForceOne     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • 0

    1. ~hettman  2008-11-25 14:32:56  host: 78-105-50-20.zone3.bethere.co.uk

    to z tylu to felga,kierownica czy glosnik ? :) (ladny to on nie jest-troche jak resorak z lidla na swiatecznej promo)

  • 0

    2. ~zainter  2008-11-25 14:40:01  host: 212.160.172.70

    gdzie w ogole mozna kupic ich telefony?

  • 0

    3. ~  2008-11-25 14:44:45  host: 199.67.203.142

    ochyda

  • 0

    4. ~soczysty  2008-11-25 15:16:01  host: 87-205-91-76.adsl.inetia.pl

    z przodu jeszcze ok ale z tyłu to już kicz.. i jeszcze ten aparat VGA :/ skoro ma dotykowy ekran to mogli się bardziej postarać co do wyposażenia

  • 0

    5. ~eMb  2008-11-25 15:19:28  host: mail.hp.edu.pl

    Kolejny chinczyk ;)

  • 0

    6.  2008-11-25 15:33:00

    hehe dotykowy ekran o rozdzielczości 128 x 160 pikseli typowy na chińskie "rączki" xD

  • 0

    7. ~tt  2008-11-25 15:33:44  host: eay17.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zdecydowanie zbyt wysoka cena za taki badziew...

  • 0

    8. ~tomasiu  2008-11-25 15:34:55  host: public-gprs46091.centertel.pl

    i jeszcze te zaślepki... ehhh :/

  • 0

    9. ~Hose  2008-11-25 16:08:35  host: 194.39.141.10

    Chińskie pudełko ze śmiesznymi parametrami na którym ktoś próbuje ładnie zedrzeć. TelForceOne płaci za to coś zapewne nie więcej niż 69zł.

  • 0

    10.  2008-11-25 19:23:40

    Ależ tandeta. Z przodu jeszcze względnie, z tyłu odpustowa tandeta. Parametry przez litość przemilczę.

  • 0

    11. ~BOGI  2008-11-29 09:43:18  host: dmh210.neoplus.adsl.tpnet.pl

    po co to zaśmiecać okolice takim szajsem. Aparat VGA, to było kilka lat temu, bateria 240 minut, zobaczcie jak to robi SE, ekran dotykowy 2 cale, trudno w niego trafić paluchem. Moim zdaniem to żenada, akurat nie ma co się przyznawać, że polskie.

  • 0

    12.  2008-12-02 15:13:56

    Gdzie macie chińskie wynalazki? Owszem, telefon ma coś z chin, ale także z naszej kochanej Polski ;)

  • 0

    13. ~Tiger  2008-12-08 12:04:36  host: inet20909nb-2.eranet.pl

    Jak czytam wasze posty to się chce rzygać-mieliście ten telefon w rękach ? włączaliście itd...Kolego Hose 69zł to się płaci za nokię która używasz właśnie. Ten telefon akurat jest wykonany bardzo dobrze i ma to co trzeba w telefonie...Rozumiem że napis 5Mpix jest dla was przewodnim kryterium w wyborze telefonu ale tym samym wyrabiacie o sobie zdanie....te pixele to ściema ale na głupotę nie ma rady-jak to mówią mądry wie co mówi a głupi mówi co wie. Względem ceny nie ma na rynku takich telefonów-z gwarancją jak myPhone na dwie karty sim.Obawiam się że jeśli była by informacja że ma 8Mpix to wszyscy by napisali że warty uwagi i ciekawy ...

  • 0

    14. ~Marek  2008-12-15 22:31:16  host: anv202.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Posiadam ten telefon wiec uwazam, ze bede najlepszym zródłem informacji. Kupiłem 7230 10 dni temu i jak do tej pory jestem bardzo zadowolony. Mam na niego roczna gwaracje, oczywiscie producenta- Polskiego! Dwie karty sim działaja bez zarzutu, tak jak pozostałe funkcje. Telefon ma czytelne menu wiec nie mam problemu z uzytkowaniem. Jak dla mnie ten telefon posiada wszystkie niezbedne dodatki. Radze lepiej przyjrzec sie marce Myphone zamiast z góry negatywnie oceniac! Ja polecam!!

  • 0

    15. ~aakameleon  2009-01-02 15:57:55  host: system8589174167grzegorz.ptvk.pl

    czy telefon się wiesza?

  • 0

    16. ~  2009-01-12 12:25:45  host: 80.50.4.94

    marek telefon ma 2 letnia gwarancje od twojego sprzedawcy, natomiast myphone daje rok+rok rękojmi

  • 0

    17. ~parser11  2009-01-15 21:45:13  host: host-80-238-106-189.jmdi.pl

    telefon super za male pieniadze masz dwa w jednym pozdrawiam uzytkownikow 7230 TIGER GRATULUJE NARESZCIE JEST KTOS KTO WIE DO CZEGO SLUZY TELEFON

  • 0

    18. ~x  2009-09-18 13:49:59  host: apn-77-115-147-55.dynamic.gprs.plus.pl

    Plusy: -dwie karty SIM -niewygórowana cena -gwarancja door to door (ale to też minus - brak możliwości wynegocjowania aparatu zastępczego) Minusy -brak słownika t9 -brak zaczepu w gnieździe słuchawkowym - po podłączeniu słuchawek - wtyczka bardzo łatwo się wysuwa -wibracje - nie klasyczne lecz na bazie niskich tonów z dużego głośniczka na spodzie telefonu -bateria - bardzo przeciętna, przy długim czasie rozmów - 2 godziny dziennie - trzeba ładować co 1,5 dnia -kiepskiej jakości gniazdo słuchawkowe/ładowania - jedna naprawa serwisowa (wymiana łącza serwisowego), a druga będzie niedługo - znowu brak styku Ogółem: nie polecam

Dodaj swoją opinię