Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości myPhone 3370 w ofercie tuBiedronki

myPhone 3370 w ofercie tuBiedronki

LuiN 20 Maja 2010 08:06

0 0
myphone 3370Od 24. maja dostępny będzie nowy zestaw tuBiedronka z telefonem myPhone 3370 w promocyjnej cenie 149 zł. Telefon obsługuje w tym samym czasie dwie karty SIM.

MyPhone 3370 ma 1,8-calowy ekran o rozdzielczości 128 x 160 pikseli, który wyświetla 65 tys. kolorów. Bateria telefonu pozwala na do 14 godzin rozmowy lub do 9 dni czuwania. Nie zbrakło gniazdka kart microSD, jest radio, odtwarzacz audio-wideo czy nawet latarka.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.




Źródło tekstu: tuBiedronka, wł     

Dodaj do:
w sumie: 25
  • 1

    6.  2010-05-20 08:50:36

    to taniej niz na allegro, na aukcji trzeba zaplacic jakies 200zl z przesylka

  • -1

    7. ~Kejmul  2010-05-20 08:53:29  host: host-87-99-0-244.lanet.net.pl

    @4 "Licencjonowane laboratorium w Szanghaju" wykazało poziom promieniowania na poziomie 0,0000000001 W/kg. Niestety, po rozebraniu myPhone'a okazuje się, że nie ma tam NAJMNIEJSZYCH zabezpieczeń (nawet tanie Nokie 1208 mają bardzo silne zabezpieczenia anteny), więc pewnie normy są bardzo mocno przekroczone... Poza tym gratuluję myShitowi PR'u - mało kto faktycznie wie, że ta firma nic nie konstruuje i nie projektuje - kupuje tylko chłam z Chin i zamawia na nim nadrukowanie swojego logo. Ten sam chiński chłam można kupić na Allegro pod markami ich prawdziwych producentów...

  • 0

    8. ~  2010-05-20 08:57:29  host: 188.33.179.230

    Chciałem zobaczyć kto im te certyfikaty sar wystawia :D Niestety strona leży od miesięcy, a ja dociekliwy klient jestem...

  • -1

    9.  2010-05-20 09:07:24

    ~Kejmul - a nie zauważyłeś, że ta pozycja dotyczy stanu kiedy z telefonu jest wyjęta bateria? ;-)

  • 0

    10. ~  2010-05-20 09:23:32  host: 188.33.179.230

    Najlepsze jest to, że na niemieckiej stronie myphone jest banner z klientką i tekstem 'dank tv kann ich mich in der freizeit erholen' - a analog wyłączyli w reichu w grudniu 2008 i nadają tylko dvb-t :D

  • 0

    11.  2010-05-20 10:00:38

    Moim zdaniem bzdury wypisujesz Kejmulu.

  • 0

    12. ~dark3lf  2010-05-20 10:03:09  host: host153.szczecin.enea.pl

    a kiedy nokia z dual-sim?

  • 0

    13. ~sar  2010-05-20 10:19:12  host: ddf58.neoplus.adsl.tpnet.pl

    0,682 W/kg

  • 0

    14. ~  2010-05-20 10:26:43  host: 212.160.172.70

    czyli co to jest jak mikrofalowka przylozona do glowy?:D

  • 0

    15.  2010-05-20 10:30:10

    Czy wg Was oni sobie ten współczynnik 0,682 wymyślili? Taki 6651 ma współczynnik 1,4 W/kg. Przecież również mogli "oszukać" i go obniżyć?

  • 0

    16.  2010-05-20 16:04:36

    #2: do simplusa też może być. Ale nie wiem do czego bo to bardzo nieciekawa oferta :)

  • 0

    17. ~fea  2010-05-20 17:25:02  host: ehg207.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nokia chyba już nigdy nie nauczy się robić dual-simów :( z niewiedzy i niechęci jednych korzystają inni.

  • 0

    18. ~orange  2010-05-20 19:55:35  host: 212.160.172.70

    jest już w Mławie, ale cena wynosi 339 złotych. Ale to chyba bez zestawu z tubiedronką.

  • 0

    19. ~majski  2010-05-20 20:27:56  host: chello089074251099.chello.pl

    @ 188.33.179.230 - spróbuj wyciągnąć kopię SAR-u od Nokii, Samsunga czy innego producenta, nigdzie tego nie widzę w necie

  • 0

    20. ~Inter  2010-05-20 20:57:53  host: t14-01.opera-mini.net

    Za tę cenę jak ktoś ma tylko podstawowe wymagania wobec telefonu, to może i warto. Do tego dwie karty- nie najgorsza oferta.

  • 0

    21. ~e  2010-05-20 21:44:47  host: host115.opteris.pl

    1*** Mam juz prawie 2 lata Motke V8, ktora ma Jave... i wyobraz sobie, ze ani razu z tego nie korzystalem ;] Za to zdaza mi sie nawet kilka razy dziennie zmieniac karte w tym telu ;)

  • 0

    22. ~majski  2010-05-21 08:18:11  host: chello089074251099.chello.pl

    @Inter: mam takie samo zdanie jak Ty. Nie jest to idealny telefon, o ktorym ludzie marzą, ale jest to naprawdę dobra oferta jak ktoś ma podstawowe wymagania...

  • 0

    23. ~mimfor  2010-05-30 23:06:42  host: host-81-190-238-111.wroclaw.mm.pl

    norma to 2W/kg więc czego się czepiacie?

  • 0

    24. ~mimfor  2010-05-30 23:09:25  host: host-81-190-238-111.wroclaw.mm.pl

    właśnie. jeśli myślicie, że te wskaźniki są zakłamane to przecież ta samo mogła zakłamać je nokia czy inni sławni producenci. moim zdaniem jesli piszą, że tak jest to właśnie tak jest. nawet w testach komputerświata podają te same wartości. nie ma obaw.

  • 0

    25. ~Excray  2010-06-02 17:38:34  host: bml239.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Kupiłem. Na wstępie dwa problemy: 1. Telefon sam odbiera połączenie po 1 sek. Ponoć można wyłączyć ale mi się nie udało 2. Po kilku godzinach miałem problem z wykonaniem połączenia. Błąd połączenia. Musiałem wyłączyć wyjąć kartę zamienić na inną na chwilę i spowrotem włożyć starą kartę i dopiero pomogło. Z racji że telefon dla starszej osoby zrezygnowałem z niego na rzecz najprawdopodobniej 1050 tego producenta. Jeszcze do sprawdzenia. A na marginesie pozdrowienia dla biedronki. Sklep bez żadnych oporów przyjął telefon i zwrócił mi pieniądze. Wielki szacun.

Dodaj swoją opinię