Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości myPhone 3210 ponownie w Biedronce

myPhone 3210 ponownie w Biedronce

orson_dzi 11 Kwietnia 2016 16:19

6 3

myPhone 3210 będzie dostępny wraz z zestawem tuBiedronka od 14 kwietnia w sieci sklepów Biedronka.

myphone 3210 myphone 3210 myphone 3210 myphone 3210

myPhone 3210 jest klasycznym telefonem komórkowym, wyposażonym w wyświetlacz o przekątnej 1.8-cala, prostym Menu, dużymi podświetlanymi przyciskami z funkcją podpowiedzi głosowych. Akumulator o pojemności 800 mAh ma pozwolić na 11 dni pracy w stanie czuwania. Do tego dualSIM, aparat VGA, latarka, odtwarzacz Mp3, radio, gniazdo kart pamięci microSD (do 16 GB) i Bluetooth.




Model dostępny jest w trzech wariantach kolorystycznych - niebieskim, czerwonym i czarnym. Sprzedaż rusza 14 kwietnia w sieci sklepów Biedronka w całej Polsce. myPhone 3210 będzie dostępny ze starterem tuBiedronka za 59 zł.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: myPhone     

Dodaj do:

Tagi: tubiedronka | myphone 3210 | myphone

w sumie: 30
  • 4

    11. ~j  2016-04-11 17:21:30  host: user-94-254-163-73.play-internet.pl

    Dlaczego zaden producent nie widzi swiatelka w klasycznych urzadzeniach? Wylacznie smartfony. Nie chodzi mi o takie propozycje ale wysokiej jakosci telefon do rozmow. Sa jakies tam ale jakosc rozmow po prostu tragedia i metr mulu...

  • 0

    12.  2016-04-11 17:36:57

    I znowu bez UMTS

  • 0

    13. ~ja  2016-04-11 17:44:29  host: apn-77-112-60-72.dynamic.gprs.plus.pl

    To euro jest manta za 35 zl.

  • 0

    14. ~maniiiek  2016-04-11 19:27:59  host: user-94-254-129-94.play-internet.pl

    at13. manty to ja bym nie chciał i za 3.5 grosza. kiepskie , awaryjne telefony. nie o to chodzi ze oczekuje bog wie czego za 35 zł. a o to ze , manta stosuje najtansza chinszczyzne w elektronice. sypie sie to

  • 0

    15. ~Mariush  2016-04-11 20:33:19  host: hst-46-166-173-89.balticservers.eu

    Kupiłem ten telefon, bo potrzebowałem coś jako backup dla smartfona.
    Porażka totalna, urządzenie niby proste jak drut, a przy korzystaniu zawiesza się co 30 minut, na wskaźniku baterii polegać nie można, wyświetlacz o jakości chińskich zabawek, zdjęcie z aparatu foto nawet do MMSa bym się wstydził przesłać, ogólnie rzecz biorąc lepiej kupić tanią używaną Nokię niż takie coś. Jedyny plus jest taki że jakoś działa i to nawet w Dual SIM.

  • 0

    16. ~r  2016-04-11 22:15:35  host: 89-74-173-170.dynamic.chello.pl

    #14: A majfon to stosuje hiper super d.per najwyższej klasy elektronikę. Żeś pojechał po bandzie :-D

  • -1

    17.  2016-04-12 07:09:54

    Tanie telefony są potrzebne, ale na pewno nie warto kupować teraz telefonu tylko 2G, bo przecież z czasem tego pasma będzie tyle co nic. Prosty telefon z U900. Nawet niekoniecznie z HD Voice, bo to nie ta półka.

  • 0

    18. ~r  2016-04-12 07:19:43  host: 89-74-173-170.dynamic.chello.pl

    Sig cos polecisz z aktualnie produkowanych?

  • 0

    19. ~Cyklon  2016-04-12 10:26:08  host: 82.221.102.35

    jak dla mnie dobry telefon zastępczy, albo na wyjazd kiedy potrzebujemy żywotnej baterii, moim zdaniem warto mieć klasycznego dual sima w szufladzie, nie wiadomo kiedy może się przydać

  • 0

    20. ~k  2016-04-12 10:27:20  host: 217.153.234.74

    dla mnie super pomysł, aktualnie takie telefony, tylko do dzwonienia i sms to nisza, a nasze społeczeństwo się starzeje, sam już mam rodziców dla których obsługa smartfona staje się powoli problemem, a takich modeli klasycznych jest na rynku raptem kilka, a u opów częstwo w ogóle ich nie ma (np. t-mobile).

  • 0

    21.  2016-04-12 10:33:21

    @19 - tak, warto, tylko ten telefon nie ma żywotnej baterii, ani w specyfikacji ani w praktyce. Pisane było już o 2G i wyświetlaczu, ale dla mnie największa wada to bateria, zwłaszcza gdy w użyciu są dwie karty SIM. Różne rzeczy można przeboleć ale nie czas pracy na baterii porównywalny do smartfona... Tym właśnie klasyki powinny się wyróżniać.
    Także w tym wypadku nie ma sensu być ostatnim skąpiradłem i dołożyć do jakiejkolwiek Nokii.

  • 0

    22. ~mac  2016-04-12 11:39:00  host: user-94-254-160-86.play-internet.pl

    Popełniłem raz błąd i kupiłem id nich tzw. klasyczny telefon. Nigdy więcej, interfejs użytkownika rozwiązany jakby go pisał uczeń gimnazjum na zaliczenie z plastyki. Np nie da się do jednego kontaktu dodać dwóch numerów telefonów, wysypanie SMSa to nieporozumienie, nagle wszystko znika i koniec końców nie wiadomo czy wiadomość wyszla, czy wcisnąłeś przez pomyłkę Anuluj. Jakość połączeń tragiczna, rozmówcę słychać jakby mówił przez ścianę. Do myPhone: Zanim sprowadzicie coś w kontenerze od żółtych ludzi to sprawdźcie czy tego się w ogóle da używać! Zdecydowanie lepiej kupić podstawową Nokię czy Samsunga ... za praktycznie te same pieniądze.

  • -1

    23.  2016-04-12 12:28:17

    @22 - przyłóż telefon do ucha drugą stroną i po ścianie ;)

  • -1

    24.  2016-04-12 13:01:03

    Marzy mi się powrót Nokii i telefon, powtarzam TELEFON z:

    1. ŚWIETNĄ jakością połączeń (obsługa HD Voice)
    2. naprawdę MOCNĄ baterią
    3. dopracowanymi WYŁĄCZNIE funkcjami ściśle komunikacyjnymi, tj. połączenia, SMS-y + wieloletni standard: terminarz, kalendarz, budzik, minutnik, stoper, kalkulator
    4. obsługujący najnowsze standardy transmisji danych w tym LTE (do zastosowania awaryjnego jako modem + konieczny do obsługi HD Voice)
    5. wyświetlaczem MONOCHROMATYCZNYM o dużej rozdzielczości, max 2.6 cala

    6. ZERO jakichkolwiek zbędnych śmieci, typu aparat, odtwarzacze muzyczne i wideo, przeglądarki zdjęć.

  • -1

    25.  2016-04-12 13:04:33

    A co do baterii. Minimum dwa tygodnie czuwania i minimum 5-7 dni naprawdę intensywnego korzystania.

  • 0

    26. ~jojo  2016-04-12 17:21:41  host: user-94-254-176-138.play-internet.pl

    24, 25 - i to wszystko za 59 zł, dusigroszu. Niedoczekanie.

  • 0

    27. ~elwira  2016-04-18 10:41:52  host: user-94-254-129-51.play-internet.pl

    kupiłam ten telefon i jestem zadowolona. za 59 zł działa , dzwoni i radia mozna tez posłuchac. aparat foto to oczywiscie porazka , lepiej zeby w ogole go nie dawali. poza tym bateria trzyma tydzien (przy dwu aktywnych kartach) jakos dzieku i rozmow troche przytłumina. jednak moze byc.

  • 0

    28. ~Magnolia  2016-04-18 11:08:38  host: 185.93.183.214

    No i fajnie. Taki telefon jest mi potrzebny. Mam już dość swojego smartfona z dotykowym ekranem i ciągle rozładowaną baterią. Powrót zwykłych telefonów bardzo mnie cieszy.

  • 0

    29. ~tata  2016-04-18 11:16:11  host: 178235042027.dynamic-ww-7.vectranet.pl

    Telefon prosty ale maila nie odbierzesz a to klapa.

  • 0

    30. ~elwira  2016-04-18 11:17:36  host: user-94-254-129-51.play-internet.pl

    AT28. no ale jaki powrót ? te telefony sa ciagle dostepne. mam na mysli z klawiszami i małymi wyswietlaczami myphony , maxcomy i inne chinszczyzny. to co pisza ze te najprostsze znikaja to bzdura. wczoraj w media markt szukałam dla iebie to połowa półki to wypasne smartfony ale nie mniejsza liczba wystawionych to włąsnie klawiszowe i te proste. jest na nie zapotrzebowanie. nie kazdy potrzebuje smartfona za 2 tysiace i ciagłego łądowania tego telefonu

Dodaj swoją opinię