Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości My się jabłek nie boimy

My się jabłek nie boimy

LuiN 9 Czerwca 2008 09:14

0 0

Z okazji zaplanowanej na dziś premiery kolejnego telefonu Apple, do sieci "przypadkiem" trafiły materiały na temat nowych telefonów konkurencji.

Nokia zaktualizowała swój film przedstawiający dotykową wersję systemu Symbian S60, czyli Nokia Tube. Tym razem materiał filmowy pokazuje więcej informacji na temat standardowych czynności wykonywanych za pomocą nowego interfejsu. Kontrowersje wywołał w sieci sposób przewijania stron internetowych. Więcej o Nokii 5800 XpressMedia przeczytać można w tej wiadomości.



thunder Nie śpi też koncern RIM, który postanowił wyjść poza standardowe dla siebie telefony z klawiaturą QWERTY. W sieci ukazał się pierwszy rendering telefonu BlackBerry Thunder, wraz z opisem klawiszy sprzętowych. Podobieństwa do telefonu Apple-a widoczne są na pierwszy rzut oka.




Prawdziwą wojną określić można poczynania Samsunga. Kampanię reklamową telefonu Samsung Instinct, przygotowanego specjalnie dla sieci Sprint, uzupełniają rozpowszechniane metodą wirusową filmy. Krótkie nagrania porównują możliwości telefonu Apple iPhone z nowym produktem Samsunga. Poniżej film prezentujący niemoc telefonu Apple-a gdy chodzi o nagrywanie wideo:



To jeszcze nie koniec - w sieci pojawiły się też materiały na temat kolejnych dwóch konkurentów, więcej na ten temat napiszemy w odrębnych wiadomościach.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • 0

    1. ~DejwiD  2008-06-09 09:25:27  host: public-gprs6584.centertel.pl

    w oczekiwaniu na MMSy :)

  • 0

    2.  2008-06-09 09:35:44

    A co z bateria nowego iPhona? Tzn co z nią jak wysiądzie?

  • 0

    3.  2008-06-09 09:57:12

    na hasiok?

  • 0

    4. ~moods  2008-06-09 10:06:17  host: public-gprs76169.centertel.pl

    Najlepsze jest w tym wszystkim to, że Apple wydając jednak niedopracowanego w paru aspektach Iphone zmusił mimo to producentów do kreatywności i wprowadzania nowinek.

  • 0

    5.  2008-06-09 10:18:53

    DejwiD jakie oczekiwanie na mmsy przecież od dawna są tak samo jest nagrywanie video :P

  • 0

    6.  2008-06-09 10:34:24

    Taka konkurencja dla klientów jest wskazana. :)

  • 0

    7. ~DejwiD  2008-06-09 10:40:13  host: public-gprs6584.centertel.pl

    a juz je rowniez odbierac mozna?? ps. takie w podstawowej specyfikacji..

  • 0

    8.  2008-06-09 10:48:17

    Film jak papier , jest cierpliwy i zniesie wszystko , ale cierpliwosc klientow nie jest z gumy , a zapowiedzi Nokii przypominaja mi obietnice budowy autostrad. Nie ma e71 , 5800 tez moze bedzie "kiedys tam" , tymczasem wlasnie konkurencja w postaci HTC i Apple nie spi , a tymczasem najnowszy HTC ponoc lada chwila ma trafic na europejskie rynki , najnowszy Apple pewnie tez szybciej niz wirtualne telefony Nokii z YouTube.

  • 0

    9.  2008-06-09 12:52:50

    jeśli ktoś choć raz dotykał iPhonea nie da sie nabrać na głupie bajeranckie filmy innych firm...

  • 0

    10.  2008-06-09 13:00:39

    Ja dotykałem iPhone'a i wole HTC. I co ?

  • 0

    11.  2008-06-09 13:06:22

    dzisiaj będzie premiera iphona nowego więc dowiemy się jak wypadnie szajsung przy nim

  • 0

    12.  2008-06-09 13:10:29

    o ktorej godzinie jest konferencja apple-a?

  • 0

    13.  2008-06-09 13:14:13

    do 12 o 19 będzie

  • 0

    14. ~moods  2008-06-09 15:03:19  host: public-gprs76169.centertel.pl

    Dotknąłem iPhone, nie raz. Parę godzin się bawiłem nim. I co? I nie przekonał mnie.

  • 0

    15. ~Eu Le  2008-07-09 00:05:37  host: 167-mo6-7.acn.waw.pl

    I nic o ile inne tez Ciebie nie zawascynowaly.

  • 0

    16. ~raptoos  2008-09-24 11:59:02  host: aco250.internetdsl.tpnet.pl

    Dotykalem iphone'a. Musialem potem pol godizny lapy szorowac :P

Dodaj swoją opinię