Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Muzyka w komórce najpopularniejsza na Wyspach

Muzyka w komórce najpopularniejsza na Wyspach

WitekT 14 Września 2006 17:48

0 0

Jak podają najnowsze badania rynkowe firmy M:Metrics, Brytyjczycy pobierają na swoje telefony najwięcej plików muzycznych na świecie. Trzy procent abonentów na Wyspach wykorzystuje swoje komórki jako podstawowe narzędzie do odsłuchiwania muzyki w formacie MP3.

Drugie miejsce w rankingu zajęli Hiszpanie z wynikiem 2,8%, zaś trzecie Niemcy – 1,4%. Poza podium znaleźli się użytkownicy telefonów komórkowych ze Stanów Zjednoczonych oraz Francji, gdzie odsetek mobilnych melomanów wyniósł odpowiednio 0,7% i 0,6%.
W opinii analityków z firmy M:Metrics, podstawowym problemem w większości krajów jest bariera technologiczna, czyli niewystarczająca liczba urządzeń, które umożliwiają pobieranie i odsłuchiwanie plików MP3. Ich zdaniem sytuacja poprawia się, gdyż coraz częściej producenci wprowadzają do sprzedaży modele o zwiększonej pojemności oraz intuicyjnym "interfejsie muzycznym".

Raport M:Metrics prezentuje również ranking użytkowników, którzy pobierają zwykłe dzwonki. W tej materii prym wiodą Amerykanie z wynikiem 10,4%.

Źródło tekstu: Vunet, 4Press     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~  2006-09-15 03:04:40  host: dvt3.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja konwertuję na komórkę pornosy, by jazda pociągiem i autobusem była przyjemniejsza.

  • 0

    2.  2006-09-15 15:16:03

    A nie lepiej w pociagu samemu to zrobic z jakas ladna pania ;)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-85-115.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy wg Ciebie usługa Apple Pay odniesie w Polsce sukces?

[Aktualizacja] Apple Pay od jutra w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet