Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Muzyczny starter TakTaka

Muzyczny starter TakTaka

WitekT 3 Grudnia 2007 16:30

0 0
Od 3. grudnia dostępne będą specjalne startery TakTaka - Starter Music 12 zł - z kwotą 8 zł do wykorzystania.

Do zestawu dodawana będzie płyta CD z 5 piosenkami następujących muzyków: Ciara, Sean Kingston, Jennifer Lopez, Avril Lavigne, Kasia Cerekwicka. Dodatkowo, klient będzie miał możliwość ustawienia jednej z piosenek w usłudze Granie Na Czekanie na okres 2 miesięcy za darmo. Dostępne są także darmowe dzwonki mp3, utwory mp3, teledyski po wysłaniu SMS-a pod numer 8008 o treści RYTM, w programie Spróbuj Za Darmo.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 0

    2. ~michu  2007-12-03 17:18:02  host: 81.210.107.124

    nie jestem zwolennikiem orange, ale wydaje mi sie ze lepsza oferta orange music

  • 0

    3.  2007-12-03 17:44:08

    ooo fajnie, mhhmmmm Kasia Cerekwicka, oj Era sie postarala;) uwielbiam ta babeczke;) co do samego granie na czekanie to jest fajna sprawa, przy przedluzaniu umowy dostalem za free jakas tam muzyczke, sie znajomi dziwia i mowia taa ustawiles sobie, tez chcemy;)

  • 0

    4. ~  2007-12-03 18:05:48  host: host-89-167-45-50.pronet.lublin.pl

    "słaba podróbka" Orange Music ;-)

  • 0

    5. ~jojo  2007-12-03 19:15:58  host: efp42.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A gdzie stare dobre startery np. 50 zł za 20 zł...? ;-)

  • 0

    6.  2007-12-03 19:21:30

    Ech, śmiech

  • 0

    7.  2007-12-03 19:24:24

    Płyta w prezencie za 4 zł :P

  • 0

    8. ~hmm  2007-12-03 19:45:26  host: 212.122.214.240

    @jojo to już przeszłość jak i wiele innych. A Happy Taniej dopiero po 8 miesiącach też jest śmieszne... Orange ma chyba lepszą ofertę zatem.

  • 0

    9.  2007-12-03 20:13:56

    pic na wodę fotomontaż

  • 0

    10. ~hans  2007-12-03 20:33:48  host: 80.51.243.34

    Od 29.11'07 ja już na nic nie czekam w TT, bo jestem w Ply i jest OK. :-)

  • 0

    11. ~Patryk  2007-12-03 21:04:40  host: 5.fdk.airbites.pl

    WitekT-Czy mógłbyś się dowiedzieć czy będą jakieś promocje, pakiety i nowe usługi na święta dla obecnych klientów PlayMixa (nie dla nowych). Z góry Ci dzięki :-)

  • 0

    12.  2007-12-03 22:48:20

    Patryk: jeszcze z jakieś 2 rzeczy powinny być do końca roku - szczegółów nie znam.

  • 0

    13.  2007-12-03 22:50:59

    jojo: będą pewnie w promocji na święta:) Ale starter za 50 z kwotą 20PLN :)

  • 0

    14.  2007-12-03 22:51:46

    Tankowiec tonie, ale pocieszeniem jest to, że powoli nabiera wody

  • 0

    15. ~  2007-12-04 08:44:57  host: acqg80.neoplus.adsl.tpnet.pl

    taka troche podróbka taryfy orange music jednak zgadzam sie z pozostalymi ze music w pomaranczy jest dużo lepszy dlaczego?bo przy doladowaniach dostaje sie od zarypca sms do wykorzystania w sieci (co prawda trzeba dbac zeby okres miedzy doladowaniami nie przekroczyl 30 dni ale i tak sie oplaca)W erze dziwi mnie troszke starter ktory kosztuje 12zł a jest tylko 8 do wykorzystania.Moje pytanie co się stało z tymi 4złotymi?i tu znów ciut lepiej wypada pomarancza bo starter można zamówic na stronie za darmo jeszcze za to bedziemy dostawac kase znów przy doładowaniach ale jednak kase.no i na koniec (to juz najmniej istotne) orangemusic.pl strona moze nie powala ale dzieciakom pewnie sie podoba

  • 0

    16. ~hihilok  2007-12-04 10:21:29  host: dpx136.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ale z was marudy :( jak nie ma to zle, jak jest to tez nie dobrze :( a jak juz porownuje do orange, to prosze zauwazyc ze starter jest droższy, i w tt dostajesz plyte za darmo, a w orange masz jeszcze placic za to :( a wiedzieliscie, serwis orange music?? - no chyba na atari, buhaha, to za taki serwis mam z wlasnej kieszeni dokaldac???

  • 0

    17. ~romek wesoly  2007-12-04 10:30:32  host: dpj206.neoplus.adsl.tpnet.pl

    to orangemusic to dla dzieciakow?? - a kase za kowalki to z wlasnej kieszeni, to znaczy kiszonkowe wydawac w serwisie orange music? teraz spokojnie mozna dowolna muzyczke za free sciagnac z netu, a orange proponuja za taka sama jakosc (propozycja muzyczna to taka sobie, nawet dla dzieciakow -to strasznie skapa oferta) placic. poprzestane na tt (po kilku latach za minute place 30gr do wszystkich, place 3 gr/min do trzech osob - pozdro dla chlopakow z zoliborza, a teraz jeszcze mam 27 min za free)

  • 0

    18.  2007-12-05 15:38:45

    granie na czekanie jest to dobra opcja, w sumie milo sie slucha glosiku np. Kasi Cerekwickiej :) no znaczniej lepiej niz bip - biiiiiiip-bip--------biiiiip

  • 0

    19.  2007-12-05 21:38:47

    granie na czekanie podoba mi sie, dostalem w erze jako dodatkowy bonus przy podpisywaniu nowego aneksu, i musze powiedziec ze podoba mi sie, era ma duzy zasob kawalkow, jest w czym wybierac, bo sprawdzalem z ciekawosci

  • 0

    20. ~garf  2007-12-16 14:58:02  host: gfi78.internetdsl.tpnet.pl

    swoja droga tych kawalkow w graniu na czekanie jest coraz wicej

  • 0

    21. ~mal  2008-01-03 18:31:28  host: chz124.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mi tez sie podoba na opcja i nie widze powodow do narzekania ani do przechodzenia do innej sieci.

Dodaj swoją opinię