Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Muzyczny starter Plusa

Muzyczny starter Plusa

LuiN 23 Listopada 2012 12:04

0 0

muzyczny starter plusaOd piątku 23. listopada Plus wprowadza nowy limitowany prepaidowy Starter Muzyka w Telefonie. Wraz z kartą SIM dostajemy kartę microSD z najnowszym albumem Rihanny.

Starter Muzyka w Telefonie to możliwość ściągnięcia za darmo dwudziestu pięciu utworów z portalu Muzodajnia.pl, w tym całej najnowszej płyty Rihanny pod tytułem Unapologhetic zawierającej hit Diamonds.

Znajdująca się zestawie karta SIM działa w taryfie Plus na Kartę, a dołączona jest do niej karta pamięci microSD o pojemności 4 GB.




Pula dostępnych zestawów jest ograniczona. Ich dystrybucja odbywać się będzie przez salony Empik oraz w salonach firmowych i punktach sprzedaży Plusa.

Zobacz: regulamin promocji (plik .pdf; 238 kB).

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:
w sumie: 31
  • 0

    12. ~BLU  2012-11-23 13:57:51  host: 193.24.32.55

    @8: wiem, że sieć nie ma znaczenia - kwestia płatności. Doliczali do faktury. Teraz nie mają do czego doliczać. A dostaję smsy i korzystma cały czas :)

  • -1

    13.  2012-11-23 15:38:11

    3. toms - nie wiem czy archaiczna... Niedano kupowałem kolejną panieć 32 GB i wydziwiałem bo nie mieli "od ręki" żadnej szybkiej oprócz tej polskiej marki - dwóch chopaków jak na głupka na mnie patrzyło... Chcieli 4-gigową pamięć właśnie (jeden z nich do swojego telefonu, bo drugi już taką wypasioną już miał) ;-) Na szczęście rozsądny sprzedawca przekonał go do o 5 chyba zlotych droższej 8-gigowej. Tak więc nie mów, ze to co dla Ciebie jest archaiczne jest takim dla wszystkich ;-)

  • 0

    14.  2012-11-23 15:43:58

    8. - z róznych na różnych zasadach... Spoza sieci trzeba z góry opłacić cały rok np. Nie wiem też czy zabezpieczeń nie ma na plikach. Nie jest jak wiele innych serwis - ma taniej niż wszędzie (wyjątkowo tanio - dla abonentów zwłaszcza) i raczej przeciętnej jakości pliki...

  • 0

    15.  2012-11-23 20:33:44

    No cóż, jeśli udało mi się kupić w Carrefourze 32 GB za 64 zł, to 4 GB za 25 zł jest ewidentnie skamieliną, czy to się komuś podoba, czy nie. Oczywiście posiadam mój pierwszy aparat cyfrowy Samsung S500, który obsługuje karty do max. 2GB, ale nie nazywam go szczytem techniki, choć posiada kilka niewątpliwych zalet. Być może dla niektórych telewizor Elemis ( ze strzelającym trafopowielaczem - wymień kondensatory w otoczeniu ;-))), jest standardem , co nie oznacza, że dla wszystkich ;-)

  • -1

    16.  2012-11-23 22:15:52

    15. toms - ja posiadam mojego pierwszego Olympusa na karty do 128 MB ;-) Jeśli uważasz, ze trzeba mieć bo są, to nie każdy tak ma, że musi mieć tylko dlatego, ze można mieć ;-) 64 złote? Przepłaciłeś!! ;-) Ja za 61 kupiłem szybką 32 GB ADATA w "normalnym" sklepie z komputerami i akcesoriami do komputerów ;-)

  • 0

    17. ~  2012-11-24 07:25:48  host: v31-09.opera-mini.net

    Niektórzy nie mają wypasionych smartfonów i wystarczy im zwykłe 4 GB do muzyki, może jakiegoś filmu i przechowywania aplikacji.

  • 0

    18. ~r  2012-11-24 09:02:23  host: 89-74-248-108.dynamic.chello.pl

    mi wystarcza pamięć wew tela, bo przechowuję tam tylko kilka prywatnych dzwonków.

  • 0

    19.  2012-11-24 16:07:57

    18. ~r - ja noszę pliki w telefonie bardzo często... tak więc musze mieć dużą pamięć ;-)

  • 0

    20.  2012-11-24 16:20:16

    Jestem zwolennikiem jak największej karty pamięci akurat. Mam taką dziwną zasadę, że nie kasuję starych kart - wszystkie zdjęcia i filmy trzymam na kartach, a dodatkowo- ze względów bezpieczeństwa - na zewnętrznym twardym dysku, obecnie o pojemności 2TB. A obecną pamięć w telefonie 32 GB, traktuję jako pendrive - nie muszę się martwić, że szybko się zapełni, ponadto odwiedzając znajomych, mogę bez problemu przenieść na nią pliki, które mnie interesują, a często mają pokaźne rozmiary. Także, sorry Winetou, ale swoje wiem i na pewno nie jest to pęd za najnowszym.

  • 0

    21.  2012-11-24 17:50:22

    20. toms - nie mówię o pamięci, bo od dawna używam największych możłiwych kart - pierwsze kupowąłem za 3-krotność dzisiajszej ceny tych kart - szybszych nawet znacznie ;-) Mówiłem o Twoim sarkazmie dot. Elemisa ;-) Bo szczerze mówiąc to ja bym się bez telewizora nawet mógł obejść ;-)

  • 0

    22.  2012-11-24 18:35:46

    Wlo, używam starego, dobrego Sony 29" + URZ0083 jako przystawki DVB i odbieram wyłącznie naziemne programy cyfrowe z wszystkich trzech MUX-ów. Nie mam satelity i kablówki i nie chcę mieć z premedytacją. I na razie nie myślę o zmianie telewizora, który działa nienagannie od 1995 roku bez jakiejkolwiek awarii.Niechęć do zmiany sprzętu wynika pewnie z podobnych do Twoich powodów. Ale przykładu Elemisa użyłem w odniesieniu do standardów rzekomych 4 GB jako sugerowanej normy, która, przyznasz, jak na współczesne pojemności kart pamięci, nie jest nawet średnią wartością. Dla mnie minimum to 16 GB, klasa 10, oczywiście muszę też zdobywać wspomniane "dwójki" i przepłacać, no ale jestem zapalonym fotografem - raczej "świadomym amatorem" niż zawodowcem i rodzina zdążyła przywyknąć ;-)

  • 0

    23.  2012-11-24 18:58:45

    Obecna promocja Plusa bardzo mi przypomina mój zakup pierwszego " porządnego " telefonu- Siemensa S65, do którego dołączono kartę pamięci RS-MMC... 32 MB :-) Natychmiast po zakupie wymieniłem ją na 1GB, bo większej telefon nie akceptował ;-)

  • 0

    24.  2012-11-24 19:21:10

    22. toms - 4 GB to standard dla jednego z tych chłopaków - ale jak sądze nie standard technologiczny tylko cenowy ;-) I ten wyznaczał to co mu jest "potrzebne", przekonując kolegę, ze mu to wystarczy na muzykę. I zapewne by wystarczyło, bo posłuchałby trochę i za jakiś czas zmienił zawartość pamieci. Ale sądzę, zę koledze zazdrości "8", do jakiej namówił go sprzdawca ;-) Ale rękę daję sobie uciąć, że jakby miał pamięć 32 GB to na pewno na 4 GB "zajętości" by nie skończył ;-) Ja już nie mam 8-gigowych kart ze 2 lata? Porozdawałem. Teraz rozdaję 16-gigowe ;-)

  • 0

    25.  2012-11-24 19:25:59

    Uważaj na Filerecovery ;-)

  • 0

    26.  2012-11-24 19:31:42

    25. toms - nie mam jakichś supertajnych rzeczy a i nie daję ich komu popadnie. Nawet nie sądzę by ktokolwiek z osób, które dostały nawet zastanawiał się nad sprawdzaniem co tam było ;-) Chociaż faktycznie 2-3 razy formatuję je i nadpisuję dużą ilością małych pliczków pustych baz danych ;-)

  • 0

    27.  2012-11-24 19:34:14

    A zwykle jest tak, ze dostają je dzieci znajomych czy w rodzinie i zaraz wkładają do telefonów i kopiują muzykę czy co tam chcą...

  • 0

    28.  2012-11-24 19:37:39

    Pozostaje otwarte pytanie: po co promocja z nowym numerem i dyskusyjną pojemnością karty pamięci. Nawet nie dołączyli przejściówki micro SD/ USB, tylko zwykły adapter. Dla kogo to jest, pytam się?

  • 0

    29. ~  2012-11-25 12:22:50  host: agn91.neoplus.adsl.tpnet.pl

    I po co komu ten album Ruhanny, z netu można ściągnąć za darmo

  • 0

    30.  2012-11-25 12:58:26

    28. toms - dla kogoś komu będzie pasowała taka oferta ;-) Pytanie - dlaczego na USB? Dzieciaki jeśl mają w telefonach karty pamięci to kupione z telefonem - 1-2 GB. A 4 to nie 2 ;-) A Rihanna? Nie znam tego (w sensie muzyki), bo w moim radiu tego nie puszczają, jednak o tym się mówi i jeśli tak to z pewnością ma mnóstwo fanów. 29. - z netu wszystko można za darmo ściągnąć - po co oni w ogóle nagrywają? No tak - tylko jakby nie nagrywali, to nie byłoby czego ściągać ;-) Mądrzy ludzie już dawno mają co chą mieć za darmo. Nie płacą jak reszta [..] społeczeństwa.

  • 0

    31. ~  2012-12-02 14:00:53  host: ppp148139.ostnet.pl

    @29 nie za darmo, a nielegalnie, a tak jest legalnie, choć dla mnie to za mały wabik, w Heyah mam lepsze pakiety.

Dodaj swoją opinię